Skocz do zawartości

Budżetowe fanty. Średniaki(TEC, Infinity), Woofery (STX, Canton)


mamusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji że w szafkach nagromadziło się sporo sprzętu, wystawiam kilka z nich na sprzedaż.  Zdjęcia dla zainteresowanych na PW, jeśli będe miał możliwość to wyślę. 

 

Wszystkie klocki szanowane, w pełni sprawne technicznie

 

 

1. Średniaki TEC SQ3.

Głośników chyba nikomu przedstawiać nie trzeba, sprawdzony budżetowy średniak, łatwy w aplikacji (zarówno montażowej jak i strojeniowej). 80mm średnicy. Nigdy nie doczekały się montażu, zakupione na forum, w stanie celującym.

Link do pdf'a : http://www.ebacoustic.it/prod_images/SQ3.pdf

Cena : 200zł + wysyłka

 

2. Średniaki Infinity Kappa 

CS1. Te z zieloną membraną ;) Chwilę pograły w aucie w eksperymentalnym ustawieniu, bardzo przyjemne granie za śmiesznie małe pieniądze.

Cena : 80zł + wysyłka

 

3. Woofery STX AWX 15.

Po burzliwym związku, rozstaniach i powrotach do auta czas się pożegnać. Dzielnie służyły w aucie od ponad roku, z przerwami na inne woofery - i zawsze wracałem do tych "niegrających" STX'ów ;) Nie będe kolorował, solidny woofer do 2way z bogatą średnicą i zaskakujący na dole. Raczej nie do potrząsania lusterkiem.

Nigdy nie katowane, nie widziały więcej jak 50W z pieca. Wersja 4ohm. 156mm średnicy. 

Cena 240zł + wysyłka

 

4. (Sub)woofery Canton W22.20

3cia para jaką posiadłem, zdecydowanie w najlepszym stanie technicznym :) Kupione "na zapas", ale z racji innych wydatków dłużej nie poleży.  1 para grała u mnie przez długi czas i mimo że dużo droższe suby w bagażniku się znajdowały z żadnego nie byłem tak zadowolony ;) W relacji cena-jakość nie do przebicia. Idealne do uzupełniania przodu, do hałasowania się raczej nie nadają. Bez problemu wystarcza im 40-50W na sztukę.  

W porównaniu do poprzednich, które posiadałem - zawieszenie w świetnym stanie, jeszcze długo posłuży. Znajdą się maskownice.

Cena : 120zł za parkę + wysyłka

 

5. Tesla ARN 226.

Nówka sztuka, podłączana tylko dla testu. Zakupiłem kiedyś 2 sztuki dla uzupełnienia tanich monitorów, niestety jedna zaliczyła bolesne spotkanie z kotem ( a następnie podłogą...). W ten sposób ostała się 1 biedna na dnie szafki. 

Oddam za symboliczną flaszkę i koszty przesyłki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...