Skocz do zawartości

VW Golf 5 GTI


italiano1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
Czas uzupemlnic troche temat.A wiec system gra pod Pioneerem DEX P9 i prockiem DEQ P9 aktywnie. Zestaw z panelem ODR znany z auta Maxama.Dzieki uprzejmosci Raadka mam druga M1 wiec gra peleny 3way.Narazie nie jestem w stanie powiedziec wiecej o sysytemie poniewaz wymaga on dokladnego wystrojenia .. Rokowania sa dobre i slychac ze jest mnostwo potencjalu lecz brakuje umiejetnosci do poprawnego zestrojenia..Co nie znaczy ze jest kupa ale ktos z wieksza wiedza przydal by sie do pokrecenia galka zeby wyciagnac z tego to co najlepsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Marek za korekte.Wiedzialem ze cos sknocilem ale dopiero staje sie "Pioneerowcem " ☺

O stawaniu się "Pioneerowcem" to ja pojęcia nie mam, natomiast komponenty składowe źródła masz wedle moich doświadczeń najciekawsze.

Została Ci rzecz bodaj najtrudniejsza - wyciągnąć z tego wszystkiego maksimum możliwości. Lub choćby się do niego zbliżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To popatrz o co mi chodzilo, popatrz na Twoja i na moja

http://www.strefacaraudio.pl/topic/11856-vw-touran-1t1/?p=392710

Ja dokladnie wiem o co Ci chodzilo bo mialem zamowiana taka sama ale zabraklo... Uwierz mi ze ja rownierz przywiazuje wage do wygladu i ciezko w dzien zauwazyc roznice...

 

masz zestaw z oryginalnym pilotem i odr czy tylko jeden panel ?

Tomek mam caly zestaw z panelem ODR-a 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


caly zestaw z panelem ODR-a

 

Enigmatycznie napisałeś, aż musiałem się do Maxama sprostowania cofnąć :)

 

Jak masz procka P9, to jak już się z nim zaprzyjaźnisz i okiełznasz , proponuje wtedy wysłać do Gliwic , a zabawa od nowa się zacznie :)

Wtedy docenisz wyższość pionka nad innymi grajkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...