Skocz do zawartości

nagłośnienie cabrioleta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich-pomimo, ze jestem kobietą to nie straszne mi dłubanie przy aucie-osobiście słucham muzyki dance i klubowej.

W domu skompletowałam sobie fajny sprzęt audio po długich zmianach klocków-jestem fanką sprzętu Sansui, ale do rzeczy bo car audio to moje pierwsze kroki.

 

W zeszłym roku nabyłam cabrio chryslera stratusa który ma zamontowane oryginalne chryslerowskie audio-a najgorszą bolączką tego wszystkiego jest stary kaseciak który powiem gra jak kasprzak -). Dokładam foty tego dziadostwa.

 

I tak minąl zeszły rok, ja auto doprowadzałam do stanu tip-top i jakoś przebolałam dźwięk z tego dinozaura.

 

Teraz mam ochotę na wymianę radia-i teraz mam pytanie czy jakieś sensowne cd ze stajni alpine czy clariona coś zmieni w jakości dźwięku (raczej więcej ustawień przedłoży się pewnie na jakieś minimalne polepszenie)-tak na marginesie po wpisaniu złego kodu do kaseciaka pozostaje czekanie 2 godniny i to NA WŁĄCZONYM ZAPŁONIE aby wpisać nowy kod -).

 

Proszę o podpowiedź co z wymianą bo rozumie muszę kupić przejściówkę do tych kabli co zostaną po radiu na kostkę na nowe radio, a jak do nowego podłączyć zmienniarkę którą mam oryginalną bo to jakiś dziwny czarny okrągły kabel z pinami.

 

Czy zastanawiać się nad zakupem wzmaka i jakiegoś małego suba? Lubie bass

 

post-17148-0-31397300-1432669410_thumb.jpg

post-17148-0-94373500-1432669426_thumb.jpg

 

Dodam, że odpowiada mi dźwięk z oryginalnego sprzętu z Chryslera 300m którym też jeżdże.

 

Proszę o sugestie - pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam ochotę na wymianę radia-i teraz mam pytanie czy jakieś sensowne cd ze stajni alpine czy clariona coś zmieni w jakości dźwięku

 

Czytałaś coś przed napisaniem tematu? Dostałaś "list powitalny" więc zabierz się za jego lekturę .

 

 

 

muszę kupić przejściówkę do tych kabli

 

Wpisz w google lub na allegro > iso chrysler stratus 

 

 

 

jak do nowego podłączyć zmienniarkę którą mam oryginalną

 

Nie da się .

 

 

 

Czy zastanawiać się nad zakupem wzmaka i jakiegoś małego suba?

 

Znów wychodzą braki w lekturze "listu" i forum , więc do dzieła !

 

 

 

 

Dan był szybszy ... 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...