Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

niektórzy chyba na forum niedługo będą chcieli opanować rynek olxa i alle, i będą kazać płacić sobie za pozytywna opinie danego sprzętu, inaczej każdy drobiazg będzie sprawdzony i opisany jak śledztwo w CSI Las vegas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektórzy chyba na forum niedługo będą chcieli opanować rynek olxa i alle, i będą kazać płacić sobie za pozytywna opinie danego sprzętu, inaczej każdy drobiazg będzie sprawdzony i opisany jak śledztwo w CSI Las vegas...

Absty na prezydenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Absty na prezydenta

Nie o to chodzi, ale szukamy używek w stanie idealnym, z cena 1/10 nowego, wiec czego można oczekiwać? dla mnie jest to dziwne, cena jest bardzo dobra a jakaś buba musi być inaczej nikt nie będzie się pozbywał sprzętu za pól darmo a śledztwo ogromne w każdym linku,albo idziemy w nowe i płacimy, albo przyjmujemy to co jest używane ale sporo tańsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Absty na prezydenta

 

:ok: nie masz nic sensownego do powiedzenia bo to nie twój przedział cenowy ale doczepić do czegoś się musisz bo byś nie wytrzymał.

 

 


Nie o to chodzi, ale szukamy używek w stanie idealnym, z cena 1/10 nowego, wiec czego można oczekiwać? dla mnie jest to dziwne, cena jest bardzo dobra a jakaś buba musi być inaczej nikt nie będzie się pozbywał sprzętu za pól darmo a śledztwo ogromne w każdym linku,albo idziemy w nowe i płacimy, albo przyjmujemy to co jest używane ale sporo tańsze 

Jeszcze byś się zdziwił że czasami można trafić coś faktycznie bardzo tanio bo ktoś nie wie co sprzedaje  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: nie masz nic sensownego do powiedzenia bo to nie twój przedział cenowy ale doczepić do czegoś się musisz bo byś nie wytrzymał.

 

 

 

Tu nie chodzi o czepianie sie Krzychu ma rację szukasz nie potrzebnych sensacji i przy tym jeszcze zwracasz dupe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich sensacji ? 

Przypomnę temat jest

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


 

 


i przy tym jeszcze zwracasz dupe ...

a to ciekawe 

chyba nie czytasz wątku 


Jak na razie to ty Patryk rozpocząłeś gówno burze i nie bardzo wiem co chcesz tym pokazać :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich sensacji ? 

Przypomnę temat jest

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo

 

 

a to ciekawe 

chyba nie czytasz wątku 

Jak na razie to ty Patryk rozpocząłeś gówno burze i nie bardzo wiem co chcesz tym pokazać :wink2:

Ja zupenie Nic Rutkoś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zagrywka co raz częściej stosowana przez sprzedawców: nie ma czegoś na stanie - żeby nie wycofywać i potem ponownie płacić za wystawienie windują cenę w kosmos, mają dostawę - cena wraca do normy

Czyli jest branie na takie sprzęciwo :D

Ufff dobrze że ludzie wiedzo co graje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...