Skocz do zawartości

Opel Astra H


mikh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz cię zjadą za "tunel który nie gra" :D

Tunel 6cm składa się z dystansu 3cm do astry g i pierścieni 1,8 oraz 1,2. 

 

Tunel ok ale ta blacha za dystansem, wytnij ją.

Będzie.

Dodatkowo jeszcze kupiłem dynaxorby za głośnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak tam działania z asterka?

Woofery są na wierzchu, gdy zrobi się cieplej ładnie je zabuduje.

Jest zdecydowanie lepiej no i głośniej. Myślę, że dobre ustawienie czasów i może być dobrze.

Ostatnio Kuba, wcrew, trochę poustawiał i nawet jest przyjemnie, nawet dobrze, na tym jeżdzę.

Dziś sam zrobiłem drugą memorkę, po swojemu, ale o wiele gorsza od Kuby.

 

Nie wychodzą mi ustawienia. Załóżmy, że zaczynam od samych tw, ustawiam wokal na środku, blisko lewej strony lusterka wstecznego.

Testuje, kilkoma utworami, między innymi sprawdzam lewą -środek i prawa, jest ok i skrajne są ze słupków, środek tam gdzie chciałem.

To sam zrobię osobno dla wf, i tu jest mały problem, Lewa i środek jest ok, ale prawa strona nie jest z okolic słupka czy tapicerki ale bliżej mnie. Raczej środek schowka pasażera.

Szerokosć sceny dla tw jest większa od wf. Woofery jakby lewa i prawa strona była mniej rozciągnięta.

Później sprawdzam jeszcze raz czy wokal osobno dla tw i wf pokrywa się dokładnie w tym samym miejscu. Ciut opóźniam oba tw względem wf-ów. I nie gra tak jak ustawił Kuba czy Adam.

 

 

Nie myślałeś zrezygnować z ori radia a zastąpić go "normalnym" z modułem żeby nie stracić kompa ?

Optyk nie jest zły, da się zrobić dobre skupienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Może warto posłuchać macrom'ów co ma Wcrew? Kiedyś montowałem i źle nie grały.

 

Już dawno proponowałem [emoji1] ale się sprzedały, myślę że za te pieniądze to byłby bardzo dobry wybór.

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej jakoś nie przywiązywałem tak bardzo uwagi jak inni na spotach do dźwięku. Wczoraj mnie naszło i ustawiłem w  domu kolumny głośnikami prosto na mnie. Głośniki to scany iluminatory r3004/662000 . Szybkie porównanie w aucie i rzeczywiście macie rację, że upgrady grają bardzo sucho, z sybilantami, ogólnie słabo.

Czy Proa neo 29 zgrają się z wooferami dego sp aktywnie? Na początku będę ciął helixem dsp.  Mam możliwość kupna takich tylko nie znam ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...