facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

dB Drag Reacing i Bass Race Regulaminy!!!!!!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mazda Hifonics

Mazda Hifonics
  • Użytkownik
  • 78 postów

Napisano 03 kwiecień 2009 - 23:50

witam chciałbym poinformowac zainteresowanych ze są juz regulaminy do dB Drag Reacing i Bass Race. Można je pobrac na stronie www.dbdrag.pl Strony dopiero sie tworza wiec niedlugo wszystko powinno powstac. Od nowego tygodnia bedzie znany terminarz zawodów z czego pierwsze zawody odbędą sie 6-7 czerwiec w Warszawie. Bedą to zawody Bass Race. wiecej na temat na stronie www.mensday.pl Druga impreza zapowiada sie w Łodzi beda to Motoryzacyjne Targi Łódzkie MOTOMANIA 27-28 czerwiec co do nastepnych terminów bedziemy je znac juz niebawem. Zapowiada sie ciekawy sezon. POZDRAWIAM!!!!!!!!

[ Dodano: 2009-04-05, 13:10 ]
panowie a tak na marginesie to ta pierwsz impreza w Warszawie bedzie bardzo duza tam bedzie mozna zglosic swoje uczestnictwo tylko przez internet . jest ograniczona ilosc miejsc i samochody które przyjada w dzien zawodów nie beda mogły wystartowac. Przewidywana ilosc zwiedzajacych to 100000 tysiecy .
Mazda Hifonics

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 19 czerwiec 2009 - 17:27

Do wszystkich zainteresowanych w regulaminach pojawiły się małe poprawki. Nie ma żadnych poważnych zmian lecz parę sformułowań niejednoznacznych zostało przeredagowane. Mały wyciąg zmian to:
- tylko w samochodach typu sedan gdzie bagażnik oddzielony jest fabrycznie przegrodą od reszty auta część bagażowa nie jest traktowana jako przedział pasażerski (liftback, hatchback, van itp. - tu cały bagażnik to część pasażerska - ważne do klas STREET)
- w Bass Race na zegarze w trakcie pomiaru pojawia się cały czas wynik uśredniony (który w rundzie eliminacyjnej nie może przekraczać granicy danej klasy), odczyt chwilowy może być większy lecz pomiaru chwilowego nie widać w trakcie pomiaru bo cały czas widzimy średnią z sekund jakie już upłyneły
- w kategorii STREET C dopuszczalne są dwa akumulatory z których żaden nie może przekroczyć objętości 13,11l (w sumie mogą mieć 26 z groszami ale nie może być jedej 20l a drugi 6l)
W razie jeszcze jakichś pytań proszę pisać na maila info@dbdrag.pl
"GIVE ME MORE 181,7dB"- ALAN DANTE WF USA INDIANAPOLIS 2008

#3 Tribal

Tribal
  • Użytkownik
  • 213 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 09:25

widziałem że zmieniła się strona http://www.dbdrag.pl/ i nie mogę znaleźć regulaminów może ktoś mi poda linka gdzie mogę to znaleźć

#4 KRZYCHU

KRZYCHU
  • Użytkownik
  • 240 postów

Napisano 14 czerwiec 2010 - 22:16

widziałem że zmieniła się strona http://www.dbdrag.pl/ i nie mogę znaleźć regulaminów może ktoś mi poda linka gdzie mogę to znaleźć

http://www.dbdrag.pl/index.php?option=com_docman&Itemid=108
I`VE GOT THE POWER

#5 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 23 czerwiec 2010 - 13:08

Nowa strona www.dbdrag.pl działa już poprawnie, a regulaminy na 2010 rok są zamieszczone w menu głównym, więc zapraszam do lektury

#6 bams

bams
  • Użytkownik
  • 161 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 16:52

mam pytanie odnosnie dbl i dbrace amator 1-2 czy mozna robic cos z podsufitka? np ja pomalowac?oraz ze slupkami (plastyki)?
vice master pl i eu 2011 maxi

#7 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 14 maj 2011 - 02:44

Poprawki regulaminów na sezon 2011 są już zawieszone na stronce www.dbdrag.pl
Najwięcej nowości w turnieju dBTC.
Turniej dBDR pozostaje w większości w niezmienionej formie. Dochodzą nowe klasy Street Stock, brak ograniczeń wytłumienia w klasach Super Street i kilka poprawek drobniejszych. Warto przewertować instrukcję, tak dla przypomnienia całości. Dla tych co nie lubią długiej lektury, jest skrót tabelaryczny z najważniejszymi ograniczeniami w poszczególnych klasach.

#8 maydayaudio

maydayaudio
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 17 grudzień 2011 - 13:33

Poprawki regulaminów na sezon 2011 są już zawieszone na stronce www.dbdrag.pl
Najwięcej nowości w turnieju dBTC.
Turniej dBDR pozostaje w większości w niezmienionej formie. Dochodzą nowe klasy Street Stock, brak ograniczeń wytłumienia w klasach Super Street i kilka poprawek drobniejszych. Warto przewertować instrukcję, tak dla przypomnienia całości. Dla tych co nie lubią długiej lektury, jest skrót tabelaryczny z najważniejszymi ograniczeniami w poszczególnych klasach.

w przyszłym sezonie będą spore zmiany w dBTC

#9 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 10 styczeń 2012 - 17:58

Dotarły już do nas pierwsze informacje o tym jak będą wyglądały klasy w sezonie 2012. Pełny regulamin uwzględniający wszystkie zmiany i nowinki powinien pojawić się jeszcze w styczniu. Tym czasem zachęcam do czytania forum Termlaba, gdzie cały czas toczą się dyskusje na temat dBDRA w 2012r. http://audioforum.te...m/forum/24.html

Klasy 2012
Stock
Stock Trunk
Street A (Stare klasy Street A&B połączone)
Street B (Stara klasa Street C)
Street Max
Super Street NW
Super Street 1-2
Super Street 3-4
Extreme OS (Połączone stare klasy OS 1-2, OS 3+, SS 5+)
Extreme (Połączone stare klasy Extreme 1-2, Extreme 3+)

#10 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 19 styczeń 2012 - 15:27

Zapraszam na forum dragowe w celu przejrzenia nowych tabeli klasowych i zestawienia tabelarycznego nowych zasad na sezon 2012. Jednocześnie chcę poinformować, że pełna wersja regulaminu powinna pojawić się do końca lutego na naszej stronie www.dbdrag.pl http://www.tuningfor...822952#p1822952

#11 marbella

marbella
  • Użytkownik
  • 487 postów

Napisano 25 styczeń 2012 - 09:09

Stock Trunk

oco w tym kaman?
2xmistrz polski 2009/10 SuperStreet 1-2 Wynik 160db
6xmistrz polski 2011 FUNI,MAXI,UNLIMITED,OUTLAW,SS3+,EKSPERT

#12 dB Drag Racing

dB Drag Racing
  • Użytkownik
  • 514 postów

Napisano 10 kwiecień 2012 - 23:50

oco w tym kaman?

mamy wydzielony temat na tym forum by dyskutować o zmianach w regulaminie na 2012, więc żeby nie śmiecić to już tam przniesiemy dyskusje na ten temat.
Tu chciał bym tylko poinformować, że nowe regulaminy są dostępne na naszej stronie www.dbdrag.pl w dziale REGULAMINY. Miłego czytania.

#13 astra

astra
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 09:38

Kiedy bedzie nowy regulamin

Kiedy bedzie nowy regulamin

#14 KRZYCHU

KRZYCHU
  • Użytkownik
  • 240 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 16:08

przydałby się aby nie było znów niepotrzebnych niedomówień i niejasności  na kolejnych zawodach które już  za kilkanaście dni

I`VE GOT THE POWER

#15 astra

astra
  • Użytkownik
  • 100 postów

Napisano 08 czerwiec 2013 - 17:37

michala nie ma i lipa z informacjami jest jak i z regulaminem

#16 Obserwator

Obserwator
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 18:41

Aktualnie organizatorem imprez dB Drag Racing w Polsce jest GND Car Audio - tel do Radka 601-555-495.

Wszelkie informacje odnośnie imprez i regulaminów są na stronie www.dbdrag.pl - regulaminy http://www.dbdrag.pl...d=53&Itemid=108

Mogą być czasowe  problemy ze stroną, ale z tego co wiem niedługo ma być przeniesiona na nowy serwer.

Z tego co pamiętam była tez strona na Facebooku, ale coś nie mogę znaleźć.

Obserwator Polskiej Sceny Car Audio

#17 rekos

rekos
  • Użytkownik
  • 691 postów

Napisano 02 sierpień 2013 - 08:39

https://www.facebook...ragRacingPoland

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych