Skocz do zawartości

Fabryczne radio Toyota +zmieniarka MP3


Gość Bullseye
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

posiadam fabryczne radio montowane w Toyotach w latach 90, jest to zwykły kaseciak (modele podam na końcu dla czytelności) z regulacją basu i trebla (ach te luksusy :) ), pod kaseciaka mam podpięty moduł do sterowania fabryczną zmieniarką 8/12 CD i tutaj chciałbym modyfikacje, bo miałem zmieniarek 3 i każda miała problem z odczytem płyty, jak już odczytała to zawieszała się po 40s i padł pomysł by kupić adapter MP3 dajmy na to firmy Yatour (ponoć fajny dźwięk daje, cena znośna) i tu pojawia sie problem, otórz wejście w moim module to 6+8 pin a żadnego MP3 z takowym nie znalazłem, czy są jakieś przejściówki do tego czy może jakoś inaczej obejść problem ?

Będę na prawdę wdzieczny za pomoc, z racji tego że kobieta nie da mi żyć jak w aucie przez 3500km będzie tylko radio :(

 

Model radia: Toyota 58400

Model modułu: Toyota 34802 (RT-3000, OE: 08601-00300)

post-16983-0-63719500-1430164331_thumb.jpg

post-16983-0-81961500-1430164332_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


żadnego MP3 z takowym nie znalazłem, czy są jakieś przejściówki do tego

 

Co na to sprzedawca tych cudownych "zmieniarek mp3" ? Pytałeś? 

 

 

 


ponoć fajny dźwięk daje

 

Oj mp3 od strzała jest skazane na kichę , a nie "fajny dźwięk"  ... równie dobrze  możesz kupić lepszy transmiter FM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co na to sprzedawca tych cudownych "zmieniarek mp3" ? Pytałeś? 

Twierdzą że nie ma możliwości, niestety wiem że istnieje takowa, kolega sprzedał to samo radio ze zmieniarką Yatour i śmigało, niestety kontaktu już nie mam i nie wiem jak uzyskał to :(

 

 

 


Oj mp3 od strzała jest skazane na kichę , a nie "fajny dźwięk"  ... równie dobrze  możesz kupić lepszy transmiter FM .

Kicha nie kicha, fajny w moim rozumieniu to taki który słychać i nie ma nadmiaru bassu, fabryczne głośniki to nie Studyjne HiFi :) Poza tym, wydaje mi się że to dalej lepsza jakość niż transmiter (nie mam porównania, ale dla mnie kabel to kabel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bullseye

Równie dobrze mógłbym wsadzić z biedronki świecące w kolorach tęczy...

 

Pytam o te radio co mam, nie chce innego by na sile niszczyc piękne i klasyczne wnętrze mojego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...