Skocz do zawartości

Clarion HX-D2 czy warto jeszcze to kupić?


czarodziej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Sterowanie tego radia w niczym nie odbiega od innych jednostek , w rozumieniu ilości nastaw dla toru tw .
Problem pojawia się wtedy gdy ktoś zaczyna grzebać się w materii o której ma się blade pojęcie lub żadnego .
Problem polegał na kliknięciu pewnych klawiszy w którym to radio wyłącza całą zwrotkę na wszystkie pasma, nie wyssałem sobie tego z palca tylko "uwaliłem prawie" koledze system, a szukałem funkcji która wtedy była nam potrzebna, no i zrobiłem klik za dużo. Ale fakt nie miałem pojęcia że tak zrobię, bo jakbym wiedział że się wywrócę to bym się położył. Dlatego powiedziałem że bałbym sie tego radia znów, nie tylko ja użytkuje moje auto i system w nim grający. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na kliknięciu pewnych klawiszy w którym to radio wyłącza całą zwrotkę na wszystkie pasma, nie wyssałem sobie tego z palca tylko "uwaliłem prawie" koledze system, a szukałem funkcji która wtedy była nam potrzebna, no i zrobiłem klik za dużo. Ale fakt nie miałem pojęcia że tak zrobię, bo jakbym wiedział że się wywrócę to bym się położył. Dlatego powiedziałem że bałbym sie tego radia znów, nie tylko ja użytkuje moje auto i system w nim grający.

 

A ja myślę , ze problem leży zupełnie gdzie indziej :wink2: , a radyjko jest temu najmniej winne :wink:

Widać , do tej pory nie rozumiesz , na jakim poziomie menu dokonałeś zmian .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...