Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wszystko zależy od drabinki ... jak sie nie pozabijaja wcześniej.

 

Mi sie podoba gra Chorwacji, + kibicuje piłkarzom Realu Madryt, więc standardowo Modric/Krysia/Kroos/Marcelo :)

 

Fakt. Nie patrzyłem na drabinki. Tak czy inaczej zapowiada sie ciekawy mundial. Nasi narobili nam apetytu na Euro i w eliminacjach dlatego porażka boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyłem, ze Senegal to był wypadek przy pracy, że byli przygotowani fest ale cos im nie wyszło lub brakło pewnosci siebie. Tymczasem tutaj brak przygotowania fizycznego (błyskawiczne zmeczenie, duża niedokładność) niestety brak rozpoznania przeciwnika, brak taktyki, morali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy udział naszych kopaczy jaki widziałem.... i obawiam się, że trzeci mecz to tylko podkreśli i zaakcentuje jeszcze mocniej.

 

No ale... przecież "Jesteśmy przyszykowani na każdą ewentualność", "Nie zapomnieliśmy, jak się gra w piłkę", "Mamy team spirit". Faktycznie mamy...

 

Nie ma Włochów, Holendrów... więc trzymam kciuki za Argentynę, która niestety nie zachwyca. Co do dalszych typów... Portugalia, Chorwacja, Belgia, Anglia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy psioczą na naszych grajkow, o reklamy, wywiady, filmiki ŁNP itd. ale problem leżał gdzie indziej. Świetnie podsumował to wczoraj Tomek Hajto w rozmowie w studio, odpowiedzialność musi ponieść trener i jego sztab pajaców-asystentow. Brak przygotowania motorycznego, wątpliwe powołania za zasługi, taktyka 343 na którą nie mieliśmy zawodników i która w żadnym że sparingów nie wyglądała dobrze. Parę innych "drobiazgów" też by się znalazło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Maroko i Iran to te "ciapate", a Polacy to rasa "panów"  ?

Widać więc, że te "pany" mają jedynie wysokie mniemanie o sobie i niczego sobą nie reprezentują. Za grosz ambicji, zaangażowania i ducha walki.

Biorąc uwagę, że Maroko grało o przysłowiową marchewkę a reprezentacja biało-czerwonych mecz o wszystko to usprawiedliwianie tych patałachów jest nieporozumieniem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K....y arabom wypaczyły mecz. Ostatnio tak bardzo sie wku...lem kiedy , tak jak dzis real kupił sedziego w lm...

 

Dramat i sku....ństwo

 

Mam tez nadzieje ze nasze pety ogladaly dzisiejsze mecze Maroko i Iranu bo nawet do loda umiejetnosciami i sercem im nie dorastają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho, cicho z Japonią będą grali i udowodnią co są warci :hyhy: Mocne słowa na jedną z lepszych drużyn naszej grupy (patrząc na wynik i rozegrane mecze , a nie durne statystyki )  Może pobijemy Panamę na tym mundialu i będzie jakieś osiągnięcie. Już w czwartek na nasze barwy ponownie postawiony zostanie klocek :help:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...