Skocz do zawartości

piłka nożna... temat dla kibiców.


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nawet ja mimo ogladania wcześniej meczy od święta zawsze lubialem Juve, i Italska reprezentację. Nigdy nie bylem entuzjasta druzyn ktore sa naszpikowane gwiazdorami jak Bayern, real czy Barcelona. A najbardziej nie lubie męczyć sie podczas oglądania naszej reprezentacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła Sandomierz - jedyny klub tak naprawdę w  moim sercu, bo z rodzinnego miasta.

Motor Lublin - bo tu mieszkam na co dzień.

Legia Warszawa - za w miarę profesjonalne zarządzanie ( jak na polskie warunki )  

 

A reszta to przyjemność ( lub nie ) oglądania.

 

i generalnie poza podziałami kibicuję zawsze każdej Polskiej ekipie grającej w eliminacjach LM oraz Lidze Europejskiej - bo nie wiem czy wiecie ale to z jakiej rundy eliminacyjnej, z jakiego koszyka i ile zespołów Polskich można wystawić zalezy od rankingu punktowego uciułanego przez ostatnie 5 lat przez nasze ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ole. Sami kibice a na mecz nie ma z kim pójść ;) od lat oglądam ligę niemiecką hiszpańską i angielską. Kibicuje Dortmundowi ale zaliczają lipe. Juventus zawsze importował, po słabszym okresie znowu piłka na dobrym poziomie. Podobał mi się wczorajszy mecz i zimny prysznic dla Wolfsburga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę juve powinoen tetaz odrabiać straty za to ze tak pokpil Monaco. .. ale ciesze się ze jest szansa na dobry wynik.

Moim zdaniem najciekawszy bedzie mecz Bayern Porto bo Niemcy beda cisnac jak dziki. Ale zaloczka Porto swietna i jestem za nimi. Tak czy siak Psg to jedyna drużyna ktora moim zdaniem ma/miala szanse wyeliminować Barcelonę jeslo tego nie zrobia Barca pojdzie jak po sznurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saltech nie widze problemu ;)....dawaj cynka to sie ustawimy na jakis meczyk :]... co do reprezentacji to po meczu z Irlandią opadły mi ręce :/ zero gry... może i jakaś tam walka była jednak sytuacji bramkowych jak na lekarstwo...oby chłopaki mocno zmobilizowali się na mecze ze Szkotami i Niemcami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...