Skocz do zawartości

Jakie suby wybrać pod db drag


arek00055
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. jestem posiadaczem hifonicsa brutusa bxi6000d oraz bxi8000d pod tym pierwszym zamierzam podłączyć mój dotychczasowy sprzęt hifonics zeus zl12bp dual pod 2ohm, natomiast szukam osobiśćie dobrego suba/ów pod drugi piec zastanawiam sie nad 4xHifonics AS12SQ albo 2x Hifonics GX-2415 lub jeszcze opcja jednego hifonics-cx12d2. sprzet miałby wycisnąć jak najwięcej db w audi a6c5. Z góry dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego Hifonics GX-2415  troszkę był by za słaby wzmacniacz szczególnie do 2 szt podobnie ma się sprawa jak do reszty wyżej wymienionych przetworników ten BXI8000 niby ma kolo 4kw w 1ohm ,ale też zasilanie do tego ogarnąć by to pograło chwile to druga kwestia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilanie bedzie mial na poziomie. Już w sklepie car audio essa mam wszystko ogarniete... tylko chodzi co do tego 8000d dobrac faktycznie zeby to gralo tak jak powinno

ew. chetnie bym kupił mocniejszego wzmaka (hifonics) ale szukam rok juz i nie ma na polskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za bardzo ciagle przeglądam... a jak sa to nowki poza gruby hajs... przykładowo http://allegro.pl/hifonics-x4-maxximus-poznan-sklep-montaz-i5151302886.html HiFonics X4-MAXXIMUS co i tak jest slabszy... a interesuje mnie hifonics XX-maximus co ma 10.000rms ale spotkac takiego to cud. pisałem do maxxsonics narazie bez odzewu. takze musze budowac ca na tym co mam.

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce pod db... z delikatnym zakresleniem show dlatego posiadam dwa zeusy zl12bp... ze tak powiem to do zwyklego grania a teraz szukam czegos poprostu do mocnego walniecia pod bxi8000d.... :)

Takzete dwa zeusy zostaja ale cos do tego chce miec... miejsca jest jeszcze sporo takze musze jedynie wiedziec co najbardziej by odpowiadalo do dobrych wynikow db

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro niedziela wiec możemy sie gdzieś na Rzeszowie spotkać pogadać co i jak 

niestey na CA zarabiam jestem w delegacji na Łodzi buduje kino helios takze odpada niestety... :/

spotkanie chetnie w kazej chwili wolnej ale... moze jakies propozycje?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co ci polecili w essie i jakie zasilanie maja ci robić bo bardzo ciekaw jestem 

panowie z essy poradzili mi przyjechac ze sprzetem i zrobia "na odlegosc nie moge powiedziec nic, jedynie na miejscu mozemy zrobic wszystko" po swietach wszystkiego sie dowiem bede pisał. Ale nadal czekam na suby z hifonicsa odpowiednie do amp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pod dB to piece hifonicsa dadzą rade  w 0,5ohm i co najmniej aku 100ah na każde 2kw rms.

zawsze 2 takie same piece mozes dac w linku jak Ci malo bedzie mocy a goliaty sa dostepne jak nie na gieldach na facebuku to czasami na olx lub trzeba wiedziec gdzie pytac. a co do maximusa to sa 2 goliaty w ilnku.

I najlepiej zajrzyj na jakies wieksze zawody i rozejrzyj sie jak to wyglada z bliska oraz pogadaj z ludzmi i dopiero  podejmnij decyzje w jaka tak naprawde strone chcesz isc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...