Skocz do zawartości

Podpowiedz co do gośników Hertza


kubmak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi tt 2000r. ze zwykłym zestawem seryjnym: radio, 4 glosniki + tweetery.

 

Chcę odłączyć tylne głośniki, a przedni zestaw zastąpić tym kompletem Hertz HSK 165XL. Radio będzie zamontowane Pioneer DEH-P88RS, zastanawiam sie teraz co zastosować do tego niewielkiego bagażnika żeby mieć fajny basik który dopełni cała scenę i jaki do tego wszystkiego wybrać wzmacniacz, z góry dziękuję za podpowiedz i pomoc. Jeszcze jedno, jeśli macie jakieś propozycje lepsze w tej cenie niż te Hertze to proszę też napisać, narazie posiadam tylko radio, resztę musze kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej cenie HSK to chyba wszystko inne będzie lepsze..

Jak masz tylko radio to zacznij od wytłumienia drzwi i porządnych paneli na woofery.

Wszystko zależy od budżetu jaki masz na to przeznaczony, bo nieraz okazuje się, że porządne zrobienie drzwi pochłania całość.

Dobry przód w tak małym autku może zupełnie wyeliminować potrzebę posiadania subwoofera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą być koniecznie nowe? Przecież za 1200zł używając używek zmontujesz baaaardzo solidny zestaw....

 

Pozdrawiam

Gdyby wszyscy kupowali tylko używki w końcu nie było by co kupować ... Jesli chodzi o głośniki wolę nówki . Wszystkie zestawy i głośniki jakie miałem ( prócz braxa ) były nowe i przy tym chce pozostać ;)

, autorowi radzę to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest jak powiedziałeś, że zabrakłoby używek :) Z tym że ja pochodzę z opozycyjnego frontu - jedyne głośniki nowe które miałem to tw h/k za 40zł. Przy tak dużym rynku elementów używanych w dobrym stanie za o wiele niższe pieniądze, szczególnie na początku zabawy w CA, gdzie sprzęt być może będzie wymieniany dość szybko osobiście nie ciągnie mnie do kupowania nówek. W razie nie takiego grania, nowy sprzęt sprzeda za o wiele niższą cenę, a używany często można wymienić po cenie zakupu. Oczywiście, co kto woli, bo jak b rozumiem ciebie nie przekonam do używek, tak mnie będzie ciężko przekonać do sprzętu nowego :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej też, moge wtedy brać na fakturę, ale jak trafi sie jakiś naprawde dobry zestaw w używce to jest to również do przemyślenia


Co myślicie o tym zestawie?

 

Wzmacniacz JBL GTO5355 + głośniki Hertz HSK165

http://olx.pl/oferta/wzmacniacz-jbl-gto5355-5-kanalow-glosniki-hertz-hsk-165-CID5-ID8RF8J.html#8c429add1f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej też, moge wtedy brać na fakturę, ale jak trafi sie jakiś naprawde dobry zestaw w używce to jest to również do przemyślenia

Co myślicie o tym zestawie?

 

Wzmacniacz JBL GTO5355 + głośniki Hertz HSK165

http://olx.pl/oferta/wzmacniacz-jbl-gto5355-5-kanalow-glosniki-hertz-hsk-165-CID5-ID8RF8J.html#8c429add1f

Oj...Nie ten piec do tych głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...