Skocz do zawartości

Antywirus


t00m3q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w domu stoi stacjonarny jest tam zainstalowana 7 od momentu w którym wyszła (2009?), nie ma tam antywirusa ani nic podobnego.

Z komputera korzysta kto chce, często są odwiedzane różne lewe strony typu "darmowe filmy" i ogólny syf na nim panuje bo nigdy nie chce mi się nim zająć. Więc nie wiem co wy chcecie od tych Windowsow, ta "glupia" 8 też mam odkąd wyszła, na 2 laptopach i tylko na jednym mam antywirusa bo nie mogę sobie pozwolić na utratę danych z niego i też nigdy żadnych problemów nie było.

 

 

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O czym wy piszecie? Sophos juz dawno pokazywała raporty, gdzie największym problemem użytkowników Mac, było to, że nie zdawali sobie sprawy z istniejących zagrożeń. W rezultacie użytkownicy Mac są zarazani kilka razy częściej niż użytkownicy Windowsa ... Tylko o tym nie wiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu stoi stacjonarny jest tam zainstalowana 7 od momentu w którym wyszła (2009?), nie ma tam antywirusa ani nic podobnego.

Z komputera korzysta kto chce, często są odwiedzane różne lewe strony typu "darmowe filmy" i ogólny syf na nim panuje bo nigdy nie chce mi się nim zająć. Więc nie wiem co wy chcecie od tych Windowsow, ta "glupia" 8 też mam odkąd wyszła, na 2 laptopach i tylko na jednym mam antywirusa bo nie mogę sobie pozwolić na utratę danych z niego i też nigdy żadnych problemów nie było.

 

 

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

 

Przeskanuj system jakimkolwiek programem a zobaczysz ile syfu się nazbierało  :hyhy:  :P

 

Często jest tak, że "ten syf" nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Czasem jednak to "wszystko" działające w tle potrafi nieźle zamulić kompa  :P

 

Od siebie mogę polecić duet który stosuję na kilku komputerach (głównie win 7) - AVG Free 2015 i SuperAntiSpyware  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 + Eset Nod32 Antywirus + crack lub darmowe aktualizacje z chomika toni2010

 

Od 5 lat taki duet programowy i nic sie nie stało jak do tej pory. Komp użytkowany na wszelkie sposoby :D 

 

Winde przynajmniej raz w roku trzeba przeinstalować ( nie wiem, może to dlatego, że nie czyszczę dysków cleanerami, nie defragmentuje ani nic innego z konserwacji :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj system jakimkolwiek programem a zobaczysz ile syfu się nazbierało :hyhy::P

 

Często jest tak, że "ten syf" nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Czasem jednak to "wszystko" działające w tle potrafi nieźle zamulić kompa

Robię to raz na jakiś czas ale nic nie znajduje, czasami w plikach tymczasowych coś siedzi ale je czyszczę raz na jakiś czas i tyle.

 

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 + Eset Nod32 Antywirus + crack lub darmowe aktualizacje z chomika toni2010

 

A aktualizuje ci się ? Bo też mam cracka i nie da rady tylko musze wywalić i zrobić update i dopiero crack.

Winde przynajmniej raz w roku trzeba przeinstalować ( nie wiem, może to dlatego, że nie czyszczę dysków cleanerami, nie defragmentuje ani nic innego z konserwacji )

 

Niestety to prawda co rok max dwa format do roboty bo winda nałapie śmieci i cleanery, defragmentacje pomagają na chwilę niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie wiem na czym ten ich crack polegał. Program pobiera aktualizacje prawie codziennie. Ważne, że działa. Nie wpuścił jeszcze nic wiec się nie zagłębiam ;)

Nie wiem jak w innych antywirusach ale w przypadku Eseta ten crack powoduje że mamy licencję bezterminową i tyle reszta działa jak w przypadku braku craka, aktualizacje są codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie informacje przy okazji autor cracka sobie wyciąga od ciebie z kompa :)

Dlatego ja wole co jakiś czas (średnio raz na miesiąc) wpisać sobie ten klucz, znalezienie i wpisanie nie zajmuje więcej niż 30sek,więc uważam to za lepsze rozwiązanie niż ten crack.

 

Wysłane z mojego LG-D802 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoście AVG instalowałem go kilku znajomym przy formacie przypadek z wczorajszego wieczoru komp rozsyla spam do znajomych na fb wyświetla głupie reklamy przeskanowanie esetem wykryło 80 rożnej maści wirusów  ,następnie przeleciałem go profilaktycznie głupim avastem wykrył jeszcze 10 wiec odpowiedz nasuwa się sama Avg nie jest jakiś mega nastawiony i czujny na ataki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoście AVG instalowałem go kilku znajomym przy formacie przypadek z wczorajszego wieczoru komp rozsyla spam do znajomych na fb wyświetla głupie reklamy przeskanowanie esetem wykryło 80 rożnej maści wirusów  ,następnie przeleciałem go profilaktycznie głupim avastem wykrył jeszcze 10 wiec odpowiedz nasuwa się sama Avg nie jest jakiś mega nastawiony i czujny na ataki 

 

Nie wymagajmy cudów od darmowych aplikacji  :P

 

Avast mimo że też darmowy - w moim przypadku bardziej zamulał system w stosunku do AVG  :hyhy:  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Odnoście AVG instalowałem go kilku znajomym przy formacie przypadek z wczorajszego wieczoru komp rozsyla spam do znajomych na fb wyświetla głupie reklamy przeskanowanie esetem wykryło 80 rożnej maści wirusów  ,następnie przeleciałem go profilaktycznie głupim avastem wykrył jeszcze 10 wiec odpowiedz nasuwa się sama Avg nie jest jakiś mega nastawiony i czujny na ataki 

Jest to free antywirus i niestety nie oczekujmy cudów od niego, każdy antywirus ma coś takiego jak fałszywe alarmy ale nie w ilości 80 :D jeden góra dwa, gdzieś czytałem test antywirusów i było podane ile orientacyjnie mają antywirusy fałszywych alarmów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Rutinoscorbin :D

 

Joke

Mysle ze nic nowego nie wymyśla poza updateowanka baz danych ziom.

Avast i AVG to obecni faworyci moim zdaniem jesli chodzi o free

O płatnych nie mam zdania bo nie uzywam.

W avascie dokupiłem sobie licencje na rok za 50zl na usprawnienie wydajności kompa - działa picobelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze antywirusa każdy powinien sobie zadać pytanie : Czy szukasz legalnego antywirusa ? Czy to ma być płatna licencja? czy darmowa ? Czy szukasz antywirusa z firewallem? A może sam antywirus Cię zadowoli bo kozystasz z zapory wbudowanej w system operacyjny. Wybór programu będzie prosty i dobrany pod wymogi użytkownika. Dla przykladu po co komuś antywirus z firewallem jak nie ma neta lub program który kosztuje ponad 100zł na rok jak osoba tylko się loguje na pocztę i forum i nie korzysta z bankowości internetowej ... Zbędne wydawanie kasy a jak chesz pirata to to forum nie popiera piractwa. Jest pełno w necie informacji o pirackich programach tylko trzeba zadać sobie pytanie czy warto poświęcać czas i co jakiś okres trzeba na nowo powtarzać operację bo producenci zmieniają zabezpieczenia ... Moim zdaniem to strata czasu ale to moje zdanie [emoji12]

 

Jak nie zależy ci na kasie i chcesz mieć wszystko to polecam ESET Smart Security Premium lub Kaspersky Total Security wgrywanie i zapominacie ale wcześniej trzeba zapłacić hehe [emoji6]

 

Z darmowych to Comodo jest ok.

 

Ale każdy płatny program możemy testować przez 2 tyg lub miesiąc za darmo w tym czasie widzimy czy pasuje nam czy nie i dzięki temu można mieć antywirusy w wyższej półki za darmo.

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...