Skocz do zawartości

Karty CCC w BRAX X1000


zola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam takowego braxa, leży sobie na półce i chyba wleci na przedni system do Panny auta (R6 + UR1 pasywnie).

Mam pytanie co do kart CCC.

W slotach na te karty są zamontowane jakieś dwie, ale nie mogę nigdzie odnaleźć oznaczeń jakie by to były, w necie są obrazki z naklejką CCC z numerem odpowiadającym podziałowi, a ja mam napisane CCC bez żadnego numeru, są ustawione na pozycję "3"czyli tak jakby pełne pasmo z tego co z instrukcji zrozumiałem.

 

Ktoś wie jakie tam fabrycznie karty siedziały ? 
Chciałbym podciąć wofery od dołu więc bardzo by mnie ucieszyła wiadomość że takie karty były  ori w nim ;)

A jeśli by jednak nie były takie jak bym potrzebował to była by możliwość kupna gdzieś takich kart?

Do ogólnie znanego źródełka brax-a się odzywałem, ale bez echa.

 

Pozdrawiam
Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standardowo wrzucali karty CCC1 - standardowo tj wtedy kiedy kupowałes wzmaka i nie mowiłes jakie chcesz. CCC1 = 45Hz  18db/oct

 

ja miałem tych kart sporo, poszukam i dam znaka jakie mam u siebie.

 

 

System ma być bez suba, (fiat panda) więc od biedy jakbym miał taką kartę to by jakoś się nadawało, chociaż bardziej pod uwagę brałem CCC2 czyli 50hz.

Tylko jest jedno "ale", wg manuala CCC1 to subsonic 26hz, 18 lub 30db/oct.

 

 

 

Takie karty pojawiają się na niemieckim ebay'u.

 

Jeśli w pl nie dostanę to chyba będzie to jedyna opcja ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...