Skocz do zawartości

Skoda Octavia 2 by Miroo


Mirek010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skoro pojawiaja sie jakosciowe klocki to nic nie stoi na przeszkodzie zeby isc w ta strone (przynajmniej takie wrazenie odnosze z rozmow na PW z zalozycielem)

 

A do masazu plecow zawsze mozna kurek odkrecic nieco bardziej ;)

 

No ale to juz niech wlasciciel zadecyduje czy chce zostac mistrzem db draga czy interesuje go basik na desce.

 

Gusta sa rozne ale dobre dupniecie w klate to chyba kazdy lubi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No ale to juz niech wlasciciel zadecyduje czy chce zostac mistrzem db draga czy interesuje go basik na desce.

no raczej nie chce iść w tą strone, lubie dobry mocny basik :) dlatego ta skrzynka zostanie u mnie na dłużej ale i przód musi ładnie czysto zagrać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No ale to juz niech wlasciciel zadecyduje czy chce zostac mistrzem db draga czy interesuje go basik na desce.

 

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Wyciągnięcie suba na deske jest osiągalne nawet przy odkręconym kurku jak to ująłeś ;) Tylko to już kwestia wielu innych czynników, nie samego kręcenia gałą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supremo też 2 razy tyle kosztuje  :wink:  wiec nie ma co porównywać  supremo to inna liga . to samo jak brax 1.1i tp.

http://www.mobileaudiosolutions.com.au/downloads/DLS%20pricelist%20%28retail%29.pdf

 

Oj już nie przesadzajny , oficialnie chyba 1500 zł kosztowały , Picolo 2000 zł więc do innej ligi bym ich nie dawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie , ale co do tego ma ile zapłaciłeś

Poprostu napisałem za ile można mieć takie grajki w dniu dzisiejszym, bo niektórzy mogą płacić po 1000zł a potem płakać ile to się przepłaciło  :) a znaleźć supremo poniżej tysiaka to naprawdę okazja a mówimy o używanych przetwornikach :)

Mam pytanie czy ktoś posiadał stacje 2 din Alpine INA-w910r? można bezpośrednio z niej obsłużyć h701? wiem że w przypadku h800 obsługuje bezpośrednio ale nie znalazłem info na temat h701

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Supremo też 2 razy tyle kosztuje    wiec nie ma co porównywać  supremo to inna liga . to samo jak brax 1.1i tp.

 

Ale autor tematu napisał o bezpośrednim porównaniu do Supremo, bez spojrzenia na ceny obu grajków ;) I w takim porównaniu uznał że DLS jest lepszy.

 

Pozatym, nawet w cenie 1000zł za parę to wciąż grubo powyżej tego jak gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po chwilowej przerwie, nadszedł czas na zmiany :) w kwestii napędu przodu zmieniło się duuużo, w miejsce u dima przyszły nowe kloce a konkretniej 2 Gienki compact four oraz four channel, ten pierwszy napędza wciąż jeszcze pasywnie górę a ten drugi woofery , nad strojeniem muszę jeszcze popracować ale i tak jest już bardzo dobrze! (jak dla mnie oczywiście)   :)  wszelkie rady mile widziane :wink:

post-15693-0-94753100-1429473247_thumb.jpg

post-15693-0-92988700-1429473274_thumb.jpg

post-15693-0-80353000-1429473296_thumb.jpg

post-15693-0-75155400-1429473318_thumb.jpg

post-15693-0-77951100-1429473336_thumb.jpg

post-15693-0-75658100-1429473354_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli 2 kanaly four channel na wf i 2 z compact four na tw? To takie troche marnotractwo hehe ;) No ja też mam z czerwoną. Na necie wyczytalem, że jest to jakaś starsza wersja ( wcześniejsza ) od niebieskiej. Ludzie piszą, że lepsza ale ile w tym prawdy to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pędzi z 2 kanałów jak podłaczyłem w mostku to było to dla nich za duzo

 

moge go chetnie przygarnac jak jest dla ciebie "za mocny"

 

Czy dobrze wnioskuje ze rca ida progiem ?

I nie do konca starczylo ci ja to mierzylem w opcji poszczenia tunelem troche gimnastyki to wymaga ale wtedy powinno starczyc z zapasem.

 

Klocki pierwsza klasa ! Pod aktywka nie beda sie marnowac kanaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky to tak chwilowo jak dojdzie proc to compact bedzie wykorzystany na tw i mida a four bedzie gonil woofery a jesli znajde dual mono to oddam w dobre rece four channel :)

Marcin tak niestety popełnilem blad puszczajac je progiem dlatego ze okazaly sie na styk i jak widac na foto do four channela musialem dac rozdzielacze Y by dosiegly do pieca ale tym sie juz nie przejmuje jak wrzuce proca kable i tak zostana wyciągniete i dociete na wymiar w bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No ja też mam z czerwoną. Na necie wyczytalem, że jest to jakaś starsza wersja ( wcześniejsza ) od niebieskiej. Ludzie piszą, że lepsza ale ile w tym prawdy to nie wiem.

 

też miałem czerwoną zanim poszedł do Passata,teraz mam niebieska hehe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...