Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

.

Dobra to ja krzyknę

Nissan p12 (wygląd rzecz gustu)

Ostatni rok produkcji przy tej kasie na ful wypasie tzn wszystko co możliwe było wtedy w nim.

Nie chce to rdzewiec.

Skrzynie były 6 też.

Nie wiem tylko jak w automacie.

Do tego sporo kwitu zostanie

Laguna 2 w innej obudowie do tego masakra w prowadzeniu wanna ! Miałem x lat temu p12 1.9dci 2006 porażka !

Skrzynie były 6 też.

Nie wiem tylko jak w automacie.

Do tego sporo kwitu zostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem x lat temu p12 1.9dci 2006 porażka !

 

Dalwtgo bierze się benzynę a nie francuskie 1.9dci.

2.2 to jeszcze jakoś jechało.

2 litrowe benzyny są prawie bezawaryjne

Mamy taka na robocie 400 tys z czego połowa na gazie i dalej jeździ!

Co do prowadzenia -w życiu ważne są kompromisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to to francuskie 1.9dci to było najlepsze w całym tym aucie, tam problemem jest zawieszenie i układ kierowniczy, Laguna II to kanapa, a w Nissanie to jeszcze pogłębili. W zestrojeniu zawieszenia ciężko mówić o kompromisach w przypadku tych samochodów. Dopiero w Lagunie III jest kompromis pomiędzy komfortem a zachowaniem na drodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, LED matrycowe vs konwencjonalne LEDy, kto użytkował jedne i drugie i może powiedzieć jak to wyglada w praktyce? Warto czy raczej przereklamowane? Pytam ponieważ w tym tygodniu mam ostatnią szanse na zmianę konfiguracji, lampy Matrixowe w Talismanie akurat średnio mi się podobają, wole standard LEDy ale to chyba będzie najmniej istotne jeśli faktycznie roznica w oświetleniu jest na + dla matrycowych. W filmach promujących rozwiązanie wiadomo ze są najlepsze, szukam kogoś kto to już „wymacał” i podzieli się swoją opinią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Passacie B8 mam zwykle LEDy i jeździłem na Matrixach w A7. Matrixy lepiej sprawdzają się na krętych drogach, na autostradzie nie zauważyłem różnicy. Nie mniej jednak mając możliwość konfiguracji wybrałbym Matrixy.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na autostradzie nie widziałeś różnicy to nie wlaczales długich ;) nawet na autostradzie jest różnica bo cały czas pobocze oświetlają. Tak przynajmniej w mazdzie jest. Ale jeśli miałbym zwykle leży ale z systemem spryskiwania a matrix bez to wybrałbym ze spryskiwaczami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...