Skocz do zawartości

Samochody i co zrobiłeś dla swojego samochodu ...


dan124
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

moje autko właśnie dziś oddałem naprzegląd okresowy po przejechanych 30 tyś km czyli olej, wszystkie filtry ( oleju, powietrza, kabinowy, oraz paliwowy co by w zime nie odmówił posłuszeństwa) i łączniki stabilizatorów przód bo coś już stukało.

żony autko może dziś umyję bo cały weekend mi zrzędziła że jej takie brudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek: Pociągnięte + i - 12V do kabiny do zasilenia zabawek typu CB, zegary itp, wymieniony zamek, klamka i światło stopu w tylnej klapie,

 

Piątek: Dokończony panel do zegarów bo wywalone ze słupka żeby miejsce dla tweetera zrobić,

 

Sobota: Polerka lakieru, dokładne umycie i nałożenie wosku i ogarnięcie wnętrza

 

.... a teraz mam zakaz zbliżania się do samochodu  :zalamany:

 

ale mechanik nie :P jutro wymiana altka na 180A, i wymiana klocków na tarczy sprzęgłowej i koło zamachowe z alu na stal. :)

post-5586-0-30347400-1380538784_thumb.jpg

post-5586-0-25052000-1380538786_thumb.jpg

post-5586-0-89884100-1380538788_thumb.jpg

post-5586-0-19429800-1380538790_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja kupuję do każdej wymiany oleju dodatkowo Moly Slip 2001E (dwusiarczek molibdenu), leję to do diesla (czuć różnicę) i do benzyny (nie mam zdania). Zamontowałem sterownik z kluczykiem w pilocie :) Odkurzyłem, a na zimę jeszcze mycie z woskiem komunijnej świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...