Skocz do zawartości

Halo Olsztyn-Warmia i Mazury


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Panowie, uważam, że czas na konkrety.

 

Czy jest jakieś "stałe" miejsce gdzie do tej pory odbywały się spotkania?

Jeżeli nie, to proponuję parking w pobliżu lotniska, koło mariny (jadąc drogą asfaltową koło lotniska zjeżdżamy w dół, parking po lewej). Jest on fajne zrobiony, że jest tam z sześć "sekcji" i miejsca nie powinno zabraknąć, usytuowanie też jest takie, że nawet głośniejsza muzyka nie powinna nikomu przeszkadzać.

 

Termin - jestem z Olsztyna, więc jestem w stanie się dostosować. Proponuję niedzielę 1-go maja o 18:00.

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Panowie, uważam, że czas na konkrety.
 
Czy jest jakieś "stałe" miejsce gdzie do tej pory odbywały się spotkania?
Jeżeli nie, to proponuję parking w pobliżu lotniska, koło mariny (jadąc drogą asfaltową koło lotniska zjeżdżamy w dół, parking po lewej). Jest on fajne zrobiony, że jest tam z sześć "sekcji" i miejsca nie powinno zabraknąć, usytuowanie też jest takie, że nawet głośniejsza muzyka nie powinna nikomu przeszkadzać.
 
Termin - jestem z Olsztyna, więc jestem w stanie się dostosować. Proponuję niedzielę 1-go maja o 18:00.
Pasuje?

 

Ogólnie słabo ze spotami w regionie,ja tam zawsze jestem chętny podjechać :) Tylko troszkę wcześniej powiedzmy koło południa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie słabo ze spotami w regionie,ja tam zawsze jestem chętny podjechać :) Tylko troszkę wcześniej powiedzmy koło południa

 

Pytanie też, czy zakładamy jakąś minimalną liczbę osób, bo coś czuję - może być ciężko ;)

Jasne - koło południa pasuje - jeżeli cały czas mówimy o miejscu, o którym wspominałem wyżej, to nie wiem tylko, czy rodzinki nie wybiorą się na majowe spacerki i parking ten nie będzie zawalony, ale hej - możemy się tam spotkać, a jechać później gdzie indziej.

 

Zatem korekta - niedziela 1-go maja o 12:12 ;) Dawać chłopy - kto jeszcze?

 

Na zachętę mogę rzucić - każdy kierownik samochodu, który przyjedzie na spota dostanie paczkę żelek marki Haribo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Nie było może nas dużo, ale spotkanie można zaliczyć do udanych. Mam nadzieję, że na następnym spotkaniu będzie więcej chętnych, miejsce wydaje się bardzo dobre.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym, dzięki maro za możliwość odsłuchu.

 

Do następnego :)

 

http://files.tinypic.pl/i/00782/ngf6tx4p34p3_t.jpg   http://files.tinypic.pl/i/00782/rvlt10zjd78j_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...