Skocz do zawartości

Spoty car audio Starogard Gdański i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie za spota :) miło było się spotkać i pogadać :)

 

Zawsze jest miło posłuchać świetnych aut :)

 

Grzesiek powrócił do żywych  :D fajny system się robi,troszkę jeszcze walki z oderwaniem dźwięku od głośników ale to kwestia czasu dla Grześka.Zaskoczył mnie pozytywnie najbardziej sub,grał naprawdę przyjemnie i w punkt,tw myślę że może z kierunkami trochę walki i będzie dobrze.

 

Karol - oj wf odżyły po wyciągnięciu przed tapicerkę,w pewnym momencie aż maskownice zaczęły spadać  :super:  ( poniosło Nas ) ,jestem fanem.

 

Przemek - strony już przestały uciekać od ostatniego spota,jeszcze trochę pracy przy kierunkach tw i będzie miodzio :)

 

Artur - mam nadzieję że złapał bakcyla  :wink:  jeszcze trochę drogi,pracy i zmian ale potencjał jest który powinien procentować :)

 

Do następnego  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziekować! Szkoda że nasze grono tak skromne, ale z drugiej strony i tak nie jest źle;)

Grzesiek powrócił do żywych  :D fajny system się robi,troszkę jeszcze walki z oderwaniem dźwięku od głośników ale to kwestia czasu dla Grześka.Zaskoczył mnie pozytywnie najbardziej sub,grał naprawdę przyjemnie i w punkt,tw myślę że może z kierunkami trochę walki i będzie dobrze.

System jak na razie prawie plug&play więc cudów nie można się spodziewać, ale jak an start jest i tak bardzo fajnie. Z całego setupu mnie też sub najbardziej zaskoczył. Po raz kolejny wyszło że sub(z resztą nie tylko) musi kosztować żeby dobrze zagrać:) Na razie czeka mnie walka nie z samym setupem a z warunkami w jakich gra, w skrócie poprawki poprawki i jeszcze raz poprawki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

pomors.... mania.... caraud....   fb coś tam chłopaki planowały ostatnio, jakiś czas temu był w Tczewie... Ja tam z chęcią podjadę też zobaczyć co kto ma bo jestem w trakcie budowy i zbieram info odnośnie suba co ew wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...