Skocz do zawartości

Spoty car audio Starogard Gdański i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 576
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Mondeo fajnie grało, ma potencjał i dość mocno trafia w mój gust. Aliante bardzo fajnie sklejony z przodem, jak by go w ogóle nie było w bagażniku:) Zyga jak ogarnie ustawienia to będzie żyleta, komory ładnie zapitalaja:) Jankus tak samo, trochę ogarnie czasy będzie git, ja tam zawsze lubię dłużej posiedzieć bo mamy podobny gust jeśli chodzi o dolne rejestry:D a Hudy jak to Hudy, tłusto na dole i skalpele w uszy na górze:D z braxa zrobił takiego tłuściocha jak re audio w dawnych czasach:D

P.s chyba ten spot zmotywował mnie do działania i będzie reaktywacja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


U mnie podobnie Dzięki za spotkanie i koledze zygastg za wskazówki odnośnie strojenia,

 

Miło było poznać  :zdrowko:  i fajnie że mogłem pomóc  :)

 

W każdym aucie miło się siedziało i słuchało.A było czego posłuchać  :ok:

 

A też coś skrobnę o instalkach  :)

 

Mondeo Lukas-a 

 

Fajna instalka,widać wszystko zrobione z głową i każdy krok przemyślany.Posłuchaliśmy sporo minut i troszkę zmieniliśmy ustawienia po których moim zdaniem zaczęła góra dopiero grać.Zrobiło się wyraźniej,więcej detali i do tego zyskała szerokość i głębokość sceny.Sub pięknie sklejony z MP,świetnie to grało.Jeszcze bym trochę posiedział nad czasówką wf ale to dopiero po wyciągnięciu ich przed tapicerkę.

 

Passat Jankus-a

 

Zmiana wf na K2p zdecydowanie na plus,w końcu drzwi grają  :) zdecydowanie góra do poprawy u Przemka,scany sporo tracą bez kierunków i jeszcze walka z czasami bo wszystko uciekało.Sub jak na br fajnie grał na desce bez wielkie przeciągania.

 

Peugeot Karol-a

 

Tu jest zawsze ogień  :D Karol jeszcze ma trochę walki z procem i ustawieniami ale zmiana osadzenia tw i mida zdecydowanie na plus  :zdrowko:

Citroen Grześka 

 

:krzeslem:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowo. Dodam coś od siebie.

 

Mondeo brzmieniowo bardzo fajne, szczególnie góra. Albo granie szpilki bardziej mi pasuje, albo poprawię nieco kierunki tweetów. Ale męski wokal to wciska w fotel, 5.16 mk2 jest świetny. Basu z niego też tyle co z K2P. Myślę że po 2 szt 5.16 mk2 na stronę i można zrezygnować z suba.

 

Peugeot to jak pisał Grzesiu, dużo góry, sporo suba, mi brakowało woofera. Ale scena to było to, jak chciałbym u siebie.

 

Octavia Zygi. Pewnie gdzieś pod fotelem leży moja lewa dolna szóstka. LS165 w tych komorach to rozp... wyrywa zęby z korzeniami + do tego F1 na górze i Naki. Mało tego sub taki jaki lubię, czuć go potężne granie. Jak dla mnie numer 1.Tylko wykończyć komory i się cieszyć.

 

A w cytynce, no, zawieszenie jest fajne.

 

U siebie nieco przestawiłem czasy do tego balans +1 na lewo i myślę że już jest zdecydowanie lepiej. Nie tyle co tweeter ale prawy woofer jakoś się wybijał. Teraz jest lepiej ale muszę się przyzwyczaić. A scan faktycznie traci nieco szczegółów przy obecnym ustawieniu. Chodź myślę czy czasem nie zamówić pierścionka z mdfu pod tweeta pod kątem 20' albo 25'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ludzie nie wiedziałem że jest od nas jakaś gr.

prowadze na face grupe pomorscy maniacy car audio ogolnie została niedawno założona i zbieramy ludzi z pomorskiego i okolic (bardzo bliskich okolic)

grupa ma na celu zebranie ludzi tworzenie spotow oraz może jakiś zawodow;)

 

posiadamy miernik spl lab a w najbliższym czasie zakupimy sprzet do pomiarow mocy wzmacniaczów itp

 

miło bedzie jak dołączycie

 

podaje link do naszej grupy na face

 

https://www.facebook.com/groups/159790874783581/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...