Skocz do zawartości

Polszczyzna na forum.


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po lekturze kilku ostatnich postów, w szczególności nowych użytkowników, aż się prosi by przytaczać:

 

Ja wiem, że nie ma takiego wymogu by pisać poprawnie po polsku i używając polskiego alfabetu, ale ludzie - miejcie litość - używajcie prawego klawisza ALT choć czasami, że nie wspomnę o jakiejkolwiek dbałości o składnię, interpunkcję.

Jeśli nie z szacunku dla pozostałych użytkowników forum i języka polskiego samego w sobie, to choć po to, by dało się zrozumieć o czym piszecie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tę drobiazgowość, jednak nie mogłem się powstrzymać :) Tak na marginesie, to forma "tą" jest dopuszczalna w mowie potocznej.

Panowie, w pełni się z Wami zgadzam, przebrnięcie przez niektóre posty to droga przez mękę. Poraża fakt, że niektórzy nic sobie nie robią z podkreślonych błędów i zamieszczają posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie ma takiego wymogu...

Ano nie ma :) a patrząc na zreformowane programy nauczania, to produkcja ćwoków i głąbów już hurtowo idzie :D

Teraz i tak jest lepiej z tym pisaniem niż jakieś 2-3 lata wstecz.... i nowi nawet już się witają po wejściu na forum :)

Ale masz rację - składnia tych "najlepszych" postów powala na wejściu i pozwala na dowolną interpretację...  albo uniemożliwia jakakolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie zaliczam się do humanistów i często popełniam jakieś byki ale to mnie zabiło :) pomijam samą istotę posta bo to jawne w ch... cięcie ale nie mam zamiaru na żywo wstawiać znaków interpunkcyjnych... chyba za leniwy jestem :D

 

Szczerze bez komentarza ten kto teraz wpisał ten komentarz nie jest człowiek tylko dzieckiem radio sprzedałem w 100% sprawne przed sprzedażą było sprawdzone pod względem technicznym jak i wizualnym radio było podpięte przed sprzedażą w aucie z przewodami RCA jak i ISO i było wszystko nie wiem w czym teraz jest problem. Druga sprawa radio najpierw przez pierwsze trzy dni było ok co pan pisał jeszcze przez komunikator nagle po kilku dniach odwidziało się panu i doszukuję się problemów związanym z radiem radio w pana rękach jest już od jakieś czasu i nie wiem i nie mam pewności co pan przez ten czas z nim robił.

Bo rzekomo wziął pan je na testy jeżeli Pan chce testować ( niech nie robi pan tego kosztem innych. )

 

A trzecia i najważniejsza sprawa tu Przestrzegam Wszystkich i proszę nie myśleć sobie o mnie źle Osoba pisząca ten post jest nie poważna wydzwania po nocach budzi mi dziecko druga sprawa nękanie przez innego typu komunikatory i fora związane z CarAudio.

 

To nie ja powinienem w tym momencie się tu znaleźdź tylko pan Emil.66 który mija się z prawdą.

 

Po prostu mam tu dla siebie nauczkę że nie ma co puszczać czego kolwiek poza aukcjami itp. ponieważ można trafić na takie osoby jak szanowny pan Emil

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...