facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Polszczyzna na forum.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 M_A_X_A_M

M_A_X_A_M
  • Użytkownik
  • 2366 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 11:48

Po lekturze kilku ostatnich postów, w szczególności nowych użytkowników, aż się prosi by przytaczać:

Ja wiem, że nie ma takiego wymogu by pisać poprawnie po polsku i używając polskiego alfabetu, ale ludzie - miejcie litość - używajcie prawego klawisza ALT choć czasami, że nie wspomnę o jakiejkolwiek dbałości o składnię, interpunkcję.

Jeśli nie z szacunku dla pozostałych użytkowników forum i języka polskiego samego w sobie, to choć po to, by dało się zrozumieć o czym piszecie ...

In good sound we trust.

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 3247 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 11:57

6283efdc546be7de046acf642e388050c06f0845

A dwa- dobrze, że nie jestem moodem, bo za tą ortografię "nagrody" leciałyby na wszystkie strony!

Będę

Marce

Wierny

#3 feuerblitz

feuerblitz
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 12:39

bo za tą ortografię "nagrody" leciałyby na wszystkie strony!

Chyba "tę ortografię" :wink:

#4 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 3247 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 12:48

Chyba "tę ortografię"

Masz rację  :zdrowko:

Będę

Marce

Wierny

#5 M_A_X_A_M

M_A_X_A_M
  • Użytkownik
  • 2366 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 12:49

Tu nie chodzi o piętnowanie tych, którzy popełnią jeden błąd w całej swojej wypowiedzi.

Tu chodzi o wypowiedzi, które całe są jednym wielkim błędem :)

In good sound we trust.

#6 zygastg

zygastg
  • Użytkownik
  • 1115 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 12:54

Marku czasami żeby zrozumieć co "NOWY" miał na myśli to czytam to 5x :) 

Dex 99RS -> M1 -> tw TLR -> M1 -> Mid KFC-M204 -> Studio 500 -> WF SB Satori -> Studio 500 -> Sub Swans F12S . 

#7 Lucky luke

Lucky luke
  • Użytkownik
  • 313 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 12:59

Każdy popełnia błędy w pisowni ale co niektórzy robią błędy ortograficzne na poziomie podstawówki :/

Clarion dxz 958 rmc / Macrom by Morel 59.16 + Macrom Mos.26 / Audio System HX10SQ / Xetec Prestige P4 / Helix A2

#8 feuerblitz

feuerblitz
  • Użytkownik
  • 66 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 13:02

Przepraszam za tę drobiazgowość, jednak nie mogłem się powstrzymać :) Tak na marginesie, to forma "tą" jest dopuszczalna w mowie potocznej.

Panowie, w pełni się z Wami zgadzam, przebrnięcie przez niektóre posty to droga przez mękę. Poraża fakt, że niektórzy nic sobie nie robią z podkreślonych błędów i zamieszczają posta.

#9 Sinoff

Sinoff
  • Użytkownik
  • 5572 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 23:31

Ja wiem, że nie ma takiego wymogu...

Ano nie ma :) a patrząc na zreformowane programy nauczania, to produkcja ćwoków i głąbów już hurtowo idzie :D

Teraz i tak jest lepiej z tym pisaniem niż jakieś 2-3 lata wstecz.... i nowi nawet już się witają po wejściu na forum :)

Ale masz rację - składnia tych "najlepszych" postów powala na wejściu i pozwala na dowolną interpretację...  albo uniemożliwia jakakolwiek :)

#10 wcrew

wcrew
  • Użytkownik
  • 609 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 23:50

Raczej nie zaliczam się do humanistów i często popełniam jakieś byki ale to mnie zabiło :) pomijam samą istotę posta bo to jawne w ch... cięcie ale nie mam zamiaru na żywo wstawiać znaków interpunkcyjnych... chyba za leniwy jestem :D

Szczerze bez komentarza ten kto teraz wpisał ten komentarz nie jest człowiek tylko dzieckiem radio sprzedałem w 100% sprawne przed sprzedażą było sprawdzone pod względem technicznym jak i wizualnym radio było podpięte przed sprzedażą w aucie z przewodami RCA jak i ISO i było wszystko nie wiem w czym teraz jest problem. Druga sprawa radio najpierw przez pierwsze trzy dni było ok co pan pisał jeszcze przez komunikator nagle po kilku dniach odwidziało się panu i doszukuję się problemów związanym z radiem radio w pana rękach jest już od jakieś czasu i nie wiem i nie mam pewności co pan przez ten czas z nim robił.

Bo rzekomo wziął pan je na testy jeżeli Pan chce testować ( niech nie robi pan tego kosztem innych. )

A trzecia i najważniejsza sprawa tu Przestrzegam Wszystkich i proszę nie myśleć sobie o mnie źle Osoba pisząca ten post jest nie poważna wydzwania po nocach budzi mi dziecko druga sprawa nękanie przez innego typu komunikatory i fora związane z CarAudio.

To nie ja powinienem w tym momencie się tu znaleźdź tylko pan Emil.66 który mija się z prawdą.

Po prostu mam tu dla siebie nauczkę że nie ma co puszczać czego kolwiek poza aukcjami itp. ponieważ można trafić na takie osoby jak szanowny pan Emil

Pozdrawiam

KING FOR A DAY FOOL FOR A LIFETIME
DV139, A22, MENTOR 2

#11 zmej

zmej
  • Użytkownik
  • 713 postów

Napisano 20 listopad 2014 - 11:58

Czytając post przypomniała mi się reklama jakiegoś operatora gdzie dziewczyna barmanowi w kilka sekund opowiedziała całą historie o siebie :rotfl:

JVC, Sony, Focal, Morel, DLS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych