Skocz do zawartości

Alphard Hannibal


SzniQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie to mysle ze mozna cos nad tym grupowym pomyslec jesli nie ma w pl faktycznie. ja prawdopodobnie 2 sztuki.

 

Damian jako ze poki co masz je chyba jako jedyny to moze skusisz sie porobic nam troche fotek jak one sa wykonane ? :)  Rozumiem ze w sumie za te 500-600 zl sztuka nie ma na allegro nic sensowniejszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy mistrz w ca czyli CZ Audio byl pod wrażeniem jak te suby sa wykonane i jak potrafia zagrac mysle ze więcej nie ma co dodawac w tej kwestii ,sam mowil ze jak w takiej cenie to śmiech na sali ,nie tylko ja mam te suby kilku znajomych ma w kielcach jest w corsie 6szt ,w pile ma znajomy w golfie 4 ma 4szt tez i kazdy mega zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam panowie ale to chyba lekka przesada? Na alle za 1500zł... Tu ktoś za 900zł... A dzwonie do importera i słyszę, że po wakacjach przyjeżdża dostawa i będą kosztować poniżej 600zł... I on jeszcze na tym zarabia... Skoro wyjściowa cena importera oscyluje w granicach 600zł (nie uwzględniając rabatów, jego marzy i jego kosztów transportu) to niech mi ktoś powie skąd biorą się te kosmiczne ceny? Dobra, jakoś dają radę ale bez jaj, nie za 1000 czy 1500zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z importerem i ich brak na magazynie spowodowany jest tym, że jak nigdy wcześniej zamiast 12" sprzedawały się 15" na co nie był przygotowany i po prostu ich zabrakło. Ale to, że się sprzedawały spowodowane było właśnie ceną... co by nie było to dalej alphard, dalej chińczyk i dalej głośnik z niskiej półki który po prostu jest wart ceny za jaką był sprzedawany a ustawianie go na półce cenowej obok re, psi, ex i im podobnych jest kompletnym absurdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gadałem z importerem i ich brak na magazynie spowodowany jest tym, że jak nigdy wcześniej zamiast 12" sprzedawały się 15" na co nie był przygotowany i po prostu ich zabrakło. Ale to, że się sprzedawały spowodowane było właśnie ceną... co by nie było to dalej alphard, dalej chińczyk i dalej głośnik z niskiej półki który po prostu jest wart ceny za jaką był sprzedawany a ustawianie go na półce cenowej obok re, psi, ex i im podobnych jest kompletnym absurdem.

 

Chińczyk chińczykiem ale do pompowania nadaje się idealnie, tani, solidny, cewka wysoka i drut gruby i porzadnie wykonana jak na chinola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam już zamontowane 2xwoofery z CS-h2w, podpięte to pod starego cruncha w 2R, i szczerze do codziennego słuchania spokojnie wystarczy taki zestaw jak się zrobi dość drzwi, kopie to lepiej niż niejedna skrzynka śmieszna z MM u znajomych, jakościowo pod względem dźwięku ciężko oceniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja upchałem ten głośnik do peugeota 307 i powiem szczerze, że każdemu mina rzednie jak usłyszy jak gra ten alphard.

Jak narazie podaje mu ok 250wat przy 4 ohm buda ok 100l strojona na 35hz .

 

W przyszłym miesiącu planuje kupić jakiś monoblok albo 2kanały i spiąć go w 1ohm, oraz zmienić przewody na grubsze. 

 

porównująć do 2x re audio rex 12d4 hannibal bardziej przypadł mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Po długiej przerwie od SCA postanowiłem zobaczyć co tu się dzieje :)  Alphard FX 38d2 Hmmm... Głośniki przetestowane dobrze :)  Wiedza nie z forum tylko z autopsji. 4x15" pod dd m4a 152,4db na 45hz 
 
https://www.youtube.com/watch?v=r4YW-4rQpsk
https://www.youtube.com/watch?v=CCKpm3oX2M0

 

Suby żyją i mają się dobrze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec miesiąca się zbliża, więc myslę nad dokupieniem jeszcze jednego FX38 i jakiegoś pieca aby to rozgrzać.

 

Jaki wzmacniacz proponujecie do takiego zestawu?

myślę aby mocowo było tak 1.5 kw przy 2Ohm?

 

 

Z tym, że prądowo tez trzeba pomyśleć bo seria napewno nie wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Kuzyn potrzebuje do Golfa głośnik do robienia roz...roz... no ciśnienia. Problem taki ze fundusze kruche. A pytanie jakiego wzmaka szukać pod Hanibala 12". Kwestia otwarta czy wersja 2x2 om czy 2x4 om. Zależy jaki wzmacniacz uda się wyhaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...