Skocz do zawartości

Brax Matrix vs Dego SB-10A lub SB-12A.


M_A_X_A_M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

słyszalem z dwóch niezależnych źródeł które przerabiaja te suby ze jak 10 to papier, jak 12 to alu. Osobiscie słuchałem 10 alu u Roba123, skrzynka chyba 16 litrów pancenra ze cięzko podniesc, i jak dla MNIE jak na suba to zejscie słabe, ale szybkość, integracja z przodem i róznorodność bardzo fajne, aczkolwiek w porównaniu z moimi preferancjami Rockfordowego grania to 10 alu to taki japoński karateka :) podobno papier bardziej tłusty. Pytanie czy potrzebujesz 12 zeby sluchać kościelnych organow :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mogę Ci udostępnić Aluminiowego Rainbowa Vanadium 12 do odsluchu.Jak bedziesz kiedyś w Warszawie;-)

Dzięki za ofertę, ale interesują mnie wyłącznie suby ze stajni Dego.

Jeśli mam wprowadzać jakieś zmiany w systemie to jedynie ujednolicające go.

 

Zejście nie jest moim priorytetem, poza tym wolę raczej suche i analityczne, szybkie granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Pytanie czy potrzebujesz 12 zeby sluchać kościelnych organow

 

Cyt z wikipedii:

" Rozpiętość skali dźwięków dużych organów wynosi ok. 10 oktaw, co jest porównywalne z zakresem dźwięków odbieranych przez ludzki słuch (od 16 Hz do ok. 20 000 Hz), jednakże są instrumenty, posiadające jeszcze większą skalę (patrz niżej)."

 

Jak najbardziej sub się przyda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/pl/timeline/85dd88ffa0eb162cc1f19bcd5a218426.png


Widać żę nawet przy FOrtepianie potrzeba porządnego suba :)


Dego gra bardziej "kolorowo" potrafi pokazać większe zróżnicowanie instrumentów, oraz zagrać lżej. Przy nim 10.1 pokazuje potęgę basu.

Do Dego MW też wybrałbym aluminium.

TO fakt , 10.1 potrafi ostro grzmieć , sam się zdziwiłem jak ostatio Buli zapuścił łupanke w FOce i zatelepało konkretnie wszystkim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę po raz kolejny - rozważam zmianę ze względu na podobającą mi się (i - co ważniejsze - znajdującą potwierdzenie w moich uszach) koncepcję jednolitego komponentowo systemu.

Tak jest z elektroniką i tak jest z przetwornikami.

 

Z Waszych opinii wynika, że w sensie jakościowym Dego nie odbiega od Braxa, jednocześnie profil brzmieniowy prezentując dla mnie odpowiedni.

nieee o_O Lubię jak blacha blachę pogania :P

Przecież Ty blachę polipropylenem poganiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amelinum 10" Marku spróbować trzeba Ci.

Być może "ju hew rajt", jak kolega mój pewien mawia.

Jednakże jeśli już, to może - nauczony doświadczeniem spod bandery Limited tudzież ID - większej ilości tych onych cali?

Ja doświadczenia mam pozytywne z tą średnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także potwierdzają się tezy dotyczące spójności brzmienia wynikające z ujednolicenia materiałów budowy membran.

Tylko widzisz Kamilu, ja nigdzie o ujednoliceniu materiałów membran nie mówię :)

A że akurat aluminiowego suba rozważam, to inna rzecz, bez związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich luźnych przemyśleń to braxa 10.1 załadowałbym do wooferów braxa lub scan speaków. bardzo jestem ciekaw jak to gra ze scanową 18. choć sobie wyobrażam niezły ogień :) moze ktoś kiedyś to sparuje

Ogarnij sie :) 2 rok tak jeżdze ;)

 

ps. Przypomniało mi się że woofery kiedyś miałeś wysłać :) , już chciałem sie beszcześcić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...