Skocz do zawartości

JVC czy Kenwood (2DIN do 1400 PLN)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam radia 2DIN do 1400 PLN. Zależy mi głównie na dużym wyświetlaczu (najlepiej 7 cali WVGA), BT, wejściem na kamerę cofania oraz Mirrorlink(niekoniecznie...). Znalazłem kilka interesujących modeli, ale jestem osobą zaczynającą przygodę z car audio i nie wiem czym się kierować przy wyborze danego modelu. Wybrane modele:

 

1. KENWOOD DDX6023BT

http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/receivers/DDX6023BT/

2. JVC KW-AV70BT

http://support.jvc.com/consumer/product.jsp?modelId=MODL029022&page=3

 

Porównywałem specyfikację i obydwie jednostki posiadają podobne funkcje. Może jest ktoś w stanie mi pomóc w wyborze (kierować się firmą, wyglądem, czy któreś z nich jest lepsze jakościowo?) Może ktoś jest w stanie polecić inną nową jednostkę, która będzie się lepiej spisywała ?

 

PS. (Do moderatora): Szukałem informacji na temat tego radia na forum i nic nie znalazło, więc może tym razem obejdzie się bez kasowania/blokowania itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na ten szkopuł:

 

Mirror Link  -  Yes, with optional blackbox KCA-ML100

 

Wiem, że jest potrzebny dodatkowy moduł, który prędzej czy później bym dokupił. Co prawda JVC nie ma tego systemu, ale MirrorLink traktuję jako miły dodatek (może być, ale nie koniecznie). Specyfikację oraz ceny mają podobne, ale chciałbym wybrać radio które Waszym zdaniem będzie służyło mi dłużej i pozwoli w przyszłości na lepszą rozbudowę mojego car audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... które Waszym zdaniem będzie służyło mi dłużej i pozwoli w przyszłości na lepszą rozbudowę mojego car audio.

 

Szczerze, to musiałbyś poszukać modelu z korekcją czasową. Ja popełniłem ten błąd pół roku temu, kupiłem nowe radio. Które poza pilotem i CD nie miało nic ponadto co miał tani pionek MVH-150. A teraz czekam znowu na kuriera z nowym radiem.

 

Np. Takie Kenwood DDX7025BT

http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/receivers/DDX7025BT/details/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radyjko Kenwood DDX4023BT. Wydaje mi się, że jest to to samo co podałeś, jedynie ma regulację głośności jako fizyczne pokrętło - jak dla mnie o wiele wygodniejsze niż to które ty podałeś. Z tego co widziałem kosztuje ok 1050zł także jeszcze masz zapas. Jak dla mnie bardzo fajne urządzenie - no może jeszcze jakby była nawigacja to już zupełnie szał (chociaż można je dokupić za ok 1000 zł). o JVC się nie wypowiem bo nic o nim nie wiem. Jeżeli masz jakieś pytania co do tego radia to wal śmiało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...