Skocz do zawartości

Czy wzmacniak LANZAR nada się do zestawu na przód?


kyas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Jestem tu nowy, to mój pierwszy post (więc wybaczcie - może głupie pytania).
Od razu zaznaczam, że nie jestem audiofilem, chcę tylko aby muzyka grała lepiej niż na fabrycznym audio.

Czy wzmacniacz LANZAR Encore e802 nadaje się do podłączenia do zestawu na przód u-dimension  el comp 5 (drzwi wygłuszone). Głosników większych nie będzie (zdaję sobie sprawę że z 13-tek wielkiego grania nie będzie) - postanowione.
Jeżeli NIE, to powiedzcie czy on do czego innego niż smietnik sie nadaje... może chociaż jako wzmacniacz do suba mi posłuży?

Wzmacniacz ten dostałem w spadku, nie ma nigdzie żadnych opini o nim. Jeżeli okaże się że jest to "kupa" rozważam kupno sony xm np. 6020 (coś ze złotej serii) - dobrze kombinuje?

post-15722-0-75939800-1413018335_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączaj i posłuchaj!

 

 

PS: dopełnij też punkt 1 z "listu powitalnego" jaki dostałeś emailem z forum i przestudiuj CAŁY list z WSZYSTKIMI linkami !

Może dodacie coś w stylu " Zapoznaj się z listem powitalnym na emailu" zaraz po rejestracji, taki jak by komunikat lub wiadomość z systemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może dodacie coś w stylu

 

Jak widzisz po kłopotach z chatem , czy też rok już trwających poprawkach w "powiadomieniach na email"  ,  to takich "poprawek" , "usprawnień" forum mamy więcej , tylko nie ma nam tego kto zrobić , bo "admin techniczny" jest ponoć zajęty ...tak od czerwca go wcięło  ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Moc jest podawana przy napięciu 12v przy 13,8v będzie napewno większa

 

Niekoniecznie :) W starej serii Optidrive moc utrzymywała się na poziomie stałym w przedziale zasilania od 11 do 14 ? czy jakoś tak - stabilne prądowo oldy, co nie zmienia faktu, że i tak dane producent zaniżył. Zresztą - nie samą mocą... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...