Skocz do zawartości

Zaawansowane 2DIN - istnieje takie?


Oofol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś udało się zmusić Pioneera 730BT do odtwarzania streamu po usb z Androida (Galaxy TAB S2)

U mnie po przełączeniu na "Wired" dźwięk nie jest przesyłany. Jednocześnie nie mam problemów z odtwarzaniem przez BT lub streamowaniem po USB z urządzeń Apple. 

Aplikacja Pioneer Arc odpalona? (plus pokrętło wcisnąć trzeba przez parę sekund by się połączyła z radiem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej, polecam Pioneer z5000dab lub nowsze z5100 i z5200 (różnice kosmetyczne)

Wszystkie mają czasówki i pełna zwrotkę 3-drożną ze zboczami i częstotliwościami identycznymi jak znany pionek 80prs. Brzmi także podobnie do w.w. czyli ma swoich miłośników ale też wrogów. Całkiem świeża seria więc rzadko pojawia się w używkach, ale ceny nowych są uczciwe jak na wspomniane wyżej możliwości, do tego bardzo dobrej jakości ekran i obsługa android auto. Jedyna znacząca dla mnie wada - brak gałki głośności, tylko przyciski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Natknąłem się na nową stację multi od znanej wielu firmy Stinger. Co ciekawe klocek ma Toslink-a Ciekawe jak z jakością w porównaniu do chinoli.

https://stingerelectronics.com/catalog/multimedia/heigh10

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=97&v=yQLSMaYBK9o&feature=emb_logo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam, padł mi ostatnio odczyt płyt cd w clarion nx501e i zastanawiam się czy jest sens naprawiać... nie wiem jaki koszt, czy może kupić coś markowego, np. pionier albo nowego clariona, co możecie polecić zależy mi na fuknkcji przechwycenia widoku ze smartfona dla używania googlemaps i solidnym dzwięku z cd/dvd dla podpięcia pod dwa wzmacniacze helixa (głośniki przód i sub, drzwi wygłuszone). 

znajdę coś do 1500 zł?

przerzucę z tego obraz ze smartfona (mapę)?

 

https://allegro.pl/oferta/clarion-vx404e-radio-samochodowe-2din-hdmi-bt-dvd-6065304484?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=Sprz%C4%99t+audio,+satelitarny+oraz+s%C5%82uchawki&gclid=CjwKCAiA9bmABhBbEiwASb35VykVstUHbXXIa1Gq8wcY_O1uo1o4lmsXKuQ5lTVGxKr0iT-7n3VUCxoCXEcQAvD_BwE

post-14072-0-62201000-1611583066_thumb.jpg

post-14072-0-48603100-1611583093_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Poszukuję 2 din do VW obslugujacego funkcjonalnosci takie jak sterowanie z kierownicy oraz czujniki parkowania przod i tyl a takze BT... dodatkowo fajnie byloby gdyby mialo wyjscie optyczne bo zakladam ze chinch juz jest...

 

mile widziane android auto...

 

ktos cos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 30.06.2019 o 22:09, Havoc napisał:

Jakby ktoś szukał 2din ze zwrotnicą 3 way i czasami i 4v na wyjściu, to serie Kenwooda ddx4019bt , 7100dab i wyższe/droższe mają takie funkcje

 

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

A jak się maja radia blaupunkt np santa Cruz lub blaupunkt series 590?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...