Skocz do zawartości

Zaawansowane 2DIN - istnieje takie?


Oofol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy jest jakieś radio 2din (nie musi być dedykowane) z wi-fi i androidem ale żeby nie był to chińczyk tylko coś bardziej markowego? Szukam i póki co nic ciekawego znaleźć nie można :/

Z takimi charakterystykami widzialem Blaupunkt Bremen 975 i Blaupunkt Cape Town 945.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne rozwiązanie gdy chcesz markowe radio z Androidem to appradio od Pioneera albo Alpine i podłączenie na sztywno pendrive z Android RKM. Albo ewentualnie podłączenie do takiego radia telefonu z Androidem, tylko wtedy musisz za każdym razem podłączyć bo bez tego radio to tylko czytnik usb i radio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cześć, szukam, czytam i przeglądam i znaleźć nie mogę. Szukam radia 2din, do tej pory w poprzednim samochodzie które było nagłaśniane w profesjonalnej firmie zajmującej się car audio miałem clariona cz702e z którego byłem powiedzmy zadowolony (po 2 latach padł jakiś podzespół i nie działały cd oraz USB), grało to natomiast przyzwoicie. Minęło kilka lat, zmieniłem samochód a z czasem apetyt rośnie ;) Jakie 2din zagra na podobnym lub wyższym poziomie? Największy nacisk kładę na jakość dźwięku, pozostałbym przy 1din ale seryjnie jest zamontowane 2din i docelowo będzie pod to dodatkowo kamera cofania. Co możecie polecić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Alpine CDE-W296BT.

No właśnie ten model mnie interesuje. Potrzebuje 2din z dobrym sygnałem bez multimediów. Z tego co wyczytałem to  wyjścia są 4V , jest korektor prosta zwrotnica. To by mi w sumie wystarczyło ale nurtuje mnie jaka jest różnica w jakości sygnału pomiędzy tym modelem a wyższymi za ok 2000.Pln.

Masz ten model? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, ja poszukuję radia 2din do Kii Rio 2014r, w punktach wypisze co bym potrzebował od radia;

-współpraca z przyciskami na kierownicy oraz panelem z usb/aux

-czasówki i filtry dolno/górno przepustowe

-czerwone podświetlenie (lub RGB)

-bluetooth, usb

-pokrętło volume (lubię w razie czego szybko zgłosnić/ściszyć)

-najlepiej monochromatyczne, bez wyświetlacza, CD/DVD, nawigacji i innych pierdół, radio ma śmigać jak błyskawica ;)

-fajnie jak by obsługiwało rozjaśnianie i ściemnianie podświetlenia wraz ze zmianą jasności zegarów (w tym obecnie fabrycznego radia)

Działać to by miało z piecem MTX Thunder 4300X a co do ceny... generalnie jak najtaniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Alpine CDE-W296BT spełni twoje wymagania.

 

Przyciski z kierownicy to nie problem, wystarczy odpowiedni adapter, USB i AUX to jest do wyciągnięcia na tył radia.

 

-czasówki i filtry dolno/górno przepustowe

 

Czasy są, zwrotki na 2-way + sub też są.

 

 

 

-czerwone podświetlenie (lub RGB)

Jest wyposażony w RGB

 

 

 

-bluetooth, usb

 

-pokrętło volume (lubię w razie czego szybko zgłosnić/ściszyć)

 

Na pokładzie

 

 

 

-najlepiej monochromatyczne, bez wyświetlacza, CD/DVD, nawigacji i innych pierdół, radio ma śmigać jak błyskawica ;)

 

Działa nawet szybciej niż Pionek 80PRS, ale CD ma

 

 

 

-fajnie jak by obsługiwało rozjaśnianie i ściemnianie podświetlenia wraz ze zmianą jasności zegarów (w tym obecnie fabrycznego radia)

 

Tego chyba żadne radio nie obsługuje. No chyba że dedykowane chińczyki do VW albo innego Forda.

 

 

 

a co do ceny... generalnie jak najtaniej ;)

 

Na olx i alledrogo jest parę sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki bardzo za odpowiedź, widziałem że to radyjko już wyżej polecałeś ;)

Co do ściemniania podświetlenia, w instrukcji znalazłem że jest tryb AUTO który sterowany jest przez światła główne samochodu, to by mi w zupełności wystarczyło :D Nie lubię jak w nocy coś mi w aucie "wali" światłem po oczach...

Swoją drogą studiuję tą instrukcje... chyba radio będzie odpowiednie ;) co prawda wyczytałem coś o przełączaniu sygnału że albo wzmacniacz zewnętrzny po RCA albo wewnętrzny ale liczę że normalnie da radę podłączyć przód i sub przez RCA a głośniki w tylnych drzwiach ze wzmacniacza wbudowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witajcie,

 

Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad wymianą oryginalnego radia na jakieś 2din w kwocie do 1500zł. Pomijając same możliwości jednostki, które oczywiście chce żeby były jak najlepsze to zależy mi dosyć mocno na gnieździe USB. Może byc też jakaś navka, ale nie jest to mus.

 

Dodatkowo już trochę mniej w temacie po zakupie radia szukałbym suba w półkę pod tylna szyba i wzmacniacza żeby to dzwignął ładnie.

 

Autko to Lexus GS mk2 z 99r.

 

Jesteście w stanie szanowni dostojnicy polecić coś co spełni moje oczekiwania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...