Skocz do zawartości

Zaawansowane 2DIN - istnieje takie?


Oofol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Próba podjęcia zrozumienia ich istoty została podjęta przed zadaniem mojego pytania,i zaspokojona w stopni satysfakcjonującym.

Ale ja prosiłem o odpowiedz czy owe zjawisko występuje na linii toru w/w radia do procesora,bo tego już nie wyczytałem w wikipedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale podobno na tym wynalazku-kablu optyczny od Alpine nie jest tak wesoło.Ze nie jest to czysty sygnał i po drodze jest "DAC"


Próba podjęcia zrozumienia ich istoty została podjęta przed zadaniem mojego pytania,i zaspokojona w stopni satysfakcjonującym.

 

No nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przeczytalem jeszcze o zlaczu spdif w wikipedii. I tak mocno uogolniajac wychodzi mi ze jesli do procesora wchodzi sygnal cyfrowy (koniec kabla kwe-610a) to z nawet najbardziej fikusnego zlacza w stacji tez powinien wychodzic sygnal cyfrowy. No chyba ze w tym kablu jest urzadzenie zamieniajace sygnal analogowy obrabiony przez dac jednostki na sygnal cyfrowy spowrotem.

Ewentualnie musialby DAC jednostki obrobic sygnal cyfrowy na analogowy a nastepnie ten analogowy znowu na cyfrowy by wpuscic w kabel do proca co byloby deko nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


. No chyba ze w tym kablu jest urzadzenie zamieniajace sygnal analogowy obrabiony przez dac jednostki na sygnal cyfrowy spowrotem.

Ewentualnie musialby DAC jednostki obrobic sygnal cyfrowy na analogowy a nastepnie ten analogowy znowu na cyfrowy by wpuscic w kabel do proca

 

No i taką teorie właśnie  tworzą ludzie na innych forach.I prosiłem o jej obalenie lub potwierdzenie.

Ale krótka odpowiedz tak czy nie osób które mają taką wiedzę,czy takie zjawisko występuje w w/w radiu-złączu  była by pewnie za trudna.I łatwiej toczyć zbędną dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No i taką teorie właśnie tworzą ludzie na innych forach.I prosiłem o jej obalenie lub potwierdzenie.

Ale krótka odpowiedz tak czy nie osób które mają taką wiedzę,czy takie zjawisko występuje w w/w radiu-złączu była by pewnie za trudna.I łatwiej toczyć zbędną dyskusje

Sergio , nie masz wrażenia , ze zbędne dyskusje i sztuczne problemy tworzą właśnie ludzie o nikłej wiedzy na podstawie kształtu kręgów na wodzie , czy podobnych znaków objawionych .

Ale wystarczy chwila logiki aby po takich teoriach spuścić wodę jak po innej zawartości , czemu służył załaczony link .


 

 




Próba podjęcia zrozumienia ich istoty została podjęta przed zadaniem mojego pytania,i zaspokojona w stopni satysfakcjonującym.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zupełna nowość. Pół roku temu go jeszcze nie było. Trzeba będzie trochę poczekać na opinie. Jak na 2-din to dosłownie biały kruk. Nie widziałem wcześniej 2 din z aktywną zwrotką. Ja bym na twoim miejscu zaryzykował. Jak by się pojawił pół roku wcześniej, to pewnie kupiłbym w ciemno jego wersję 1 din CDE-195.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Chłopaki poratujcie... nigdzie nie mogę nic znaleźć w necie, czytałem o renderingu itd itp na google ale nie pomogło mi to w niczym. Od paru dni mam radyjko 2din CLARION Clarion VX401E specyfikacja: http://nawigacje.com/clarion-vx401e-2din-p-420.html , powrzucałem sobie filmiki na usb, pozmieniałem filmiki z kompa na format avi bo mp4 nie chciało czytać. Od dwóch dni latam do auta co chwile i konwertuje filmy na różne rozdzielczości i albo mam informacje: hd is not suported albo cośw stylu, że nie może filmu odpalić co oznacza chyba za duży format, albo jak lecą filmiki to mam od dołu i od góry czarne paski, które wiadomo pomniejszają obraz. Co zrobić, żeby pozbyć się tych pasków tak, żeby film leciał na całym wyświetlaczu.

 

Tak to wygląda:

 

http://i.imgur.com/Don50b7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 


Pioneer'em AVH-X2700BT 

 

A więc zaryzykowałem i kupiłem.... 

Faktycznie na pokładzie ma wszytko co potrzeba (pełna zwrotka oraz czasy). Brzmieniowo się nie wypowiem (za krótko ze mną jeździ) ale tragedii nie ma (rewelacji zresztą tez nie:)).

Za jakiś czas napiszę coś więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tym odtwarzaniem h.264 to uważaj, bo wygląda fajnie tylko na papierze, miałem AVH-8400BT i AVH-X8500BT i producent zapewnia czytanie z USB:

 

DivX, Xvid, MPEG-4 i JPEG 
• WMV (HD), H.264 (HD)

 

A po podpięciu USB z teledyskami w MPEG4 nie czyta żadnego, łyknął tylko jeden teledysk zapisany w AVI.

Zmieniałem rozdzielczości bezskutecznie, a mój kenio DNX9280BT łyka każdy format, dlatego zrezygnowałem z Pionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Halo,

2018 rok i radia 2 Din mają charakterystyki smartfona lub tablet tak jak by ich pierwszą funkcją już nie było słuchanie muzyki :-/.

Ale pomału już można znaleźć coś zaawansowanego.

Np Kenwood DDX4018 DAB albo BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...