Skocz do zawartości

Śląśk i Opolskie - może jakiś spocik


Rekomendowane odpowiedzi

tez z chęcia bym zajrzał...ale o 16 moze byc dla mnie za wczesnie bo mam kawałek:(

ale chetnie bym posluchal waszych klockow...bo ciagle mi nie pasuje jak moje graja,,,i czeka chyba wymiana ich jakas :)

troche daleko jak dla mnie, tamte strony slabo znam, szkoda ze nie gdzieś bardziej koło dąbrowy górniczej;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

finchers, droga prosta jak budowa cepa :P wyskakujesz na trase na DG i cisniesz "1" az do samych Kato :) do ronda potem tez caly czas prosto na chorzow, bytom, potem juz zabrze jedziesz trasa E40 dokladnie, a M1 znajduje sie zaraz przy samej trasie :] wiec nie wiem w czym problem :] a chlopaki beda na parkingu do pozna bo ja sam kolo 18 dopiero tam bede :D

pzdr !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypale :D Co Wy na to, zeby zrobic tego spota w sobote/niedziele (18/19). Moze wiecej osob bezdie mialo czas w weekend?? :D Piszcie co o tym sadzicie :rotfl:

 

[ Dodano: 2009-04-16, 12:30 ]

A ja bym jeszcze prosil jak najwieksza liczbe osob o zabranie ze soba roznych sygnalowek luzem :D Ja mam bardzo latwo wyciagalne i odpinalne radio (30 sec), wiec sie poswiece i mozemy poprzepinac kable i wyjasnimy raz na zawsze kwestie kabli :) Puscimy kazdy kabel poza kabina, zeby wyeliminowac zaklocenia i wtedy bedzie mozna ocenic roznice w kablach za 15 pln (ja przywioze + moje Stingery juz w aucie) i tych, ktore Wy przywieziecie :P Prosilbym o jakies kable samorobki i jakies super wysokie modele za 1000 pln w miare mozliwosci :zdziwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem juz pw do Ache ale walne i tu...ze jakby ktos byl z rejonów sosnowca jechał...to bym sie zabrał:zdziwko:....bo sam to mogę nie trafić...bądź trafię ale w czasie jak juz w zabrzu nikogo nie bedzie:P

...tak myslalem ze jakby ktos byl z rejonow sosnowca...mozna by sie ustawic kolo decathlona(kolo tego sklepu sportowego maly zawsze wolny parking---kolo auchan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinujecie jak kon pod gore :D ja moge sie z kims spiknac pod Silesia City Center :P chyba kazdy wie gdzie ten piekny obiekt sie znajduje :zdziwko: i stamtad prosto na M1 jechac, wiec jak ktos chce kein problem :) a tak a propos to zostawcie ta niedziele !! dobry termin :D w sobote za cholere mi nie pasi bo siedze do pozna w robocie :D

p.s. jak cos to ja wezme swoje sygnalowki moze nie z az tak wysokiej polki - bo to tylko JL Audio :D ale na inne nie bylo mnie stac :rotfl: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na 50% też bym zawitał,tylko kurde mam prawie 150km i znając życie więcej spędzę w aucie niż na spocie no ale...A tak ogólnie to będzie ktoś tam miał wzmaka tak ok 800rms w 2 ohm na przeszczep??Bo zobaczył bym jak pod innymi te moje RE się zachowują.Pod mono precision power pc1400 800rms przy 2 było "dobrze" dopóki się nie sfajczył :zdziwko:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, spoko :] jakbym miale wiecej czasu to bym mial wszystko pomonotowane w furze :) wtedy moznaby na 100% sie wszystkim pochwalic :D a tak poki co jest pomontowane to 2 midbasy grajace na radiu bez gwizdkow :D plus dzialajacy sub :P p.s. drzwi wytlumione :] wiec kolejna rzecz do przodu :P narobie tym swoim sprzetem tylko tyle niepotrzebne halasu :D ale co tam, olac to :P pzdr

 

[ Dodano: 2009-04-18, 14:38 ]

aha panowie wypadaloby jakas liste zrobic :?: kto bedzie na 100% :?: zeby jakos sensownie sie na tym parkingu ustawic :] bo w koncu to jest parking dla klientow centrum :P chodzi mi o to zeby jak kazdy o roznych porach dojedzie to zeby mial miejsce stanac "obok siebie" :hyhy: a nie jeden na jednym koncu parkingu a cala reszta na drugim koncu :) bo inaczej to bedzie lipa a nie spotkanie :P no chyba ze kazdy bedzie miec megafon i bedziemy sie do siebie przez nie drzec gdzie kto jest :P pzdr !!

p.s. ja bede na 100%, 19.04.09 ok godziny 17.30 niedziela na M1 - jeden samochod :P cala reszta niech sie wpisuje i kto tam bedzie pierwszy niech "rezerwuje" :] tyle miejsc parkingowych ile bedzie trzeba :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sporo autek sie pojawi :P a i mam nadzieje ze poczekacie na mnie :] postaram sie byc jak najszybciej sie da - prosto z roboty cisne :) jak kumpel da ciala to bede przed 17 :P jakby sie jednak nie wysypal :D to bede po 17.30 :D wiec czekajcie chlopcy ... :)

p.s. z tym grillem nawet dobry pomysl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh myślałem, że pomysł z tym grillem na m1 to tylko żarcik, ale widzę ze niektorzy wzieli sobie to do serca :P heh ja jakoś nie wyobrażam sobie pikniku na parkingu przed m1 :) nie to miejsce, zdecydowanie :) ale kiedyś w przyszlości, mozna znaleźć lepszą miejscówkę w której taki grillek by wypalił :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem :PCursor nie wziales tego wzmaka czasem ze soba?? Bo ja go kurde nie mam :/ Jak wkladalem suba, to powiedzialem, zeby ktos go wzial i nie wiem kto teraz :D Szkoda.. Bo chcialem sie osluchac na dluzej :)

 

I ogolnie dzieki wszystkim, bylo kozacko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...