Skocz do zawartości

ALPINE CDE-178BT opinie


Gość pietrek86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W IDE nie słychać napędu od CD ;) 

To ten sam model, różnią się obecnością właśnie napędu i co za tym idzie jesteś w IDE skazany na USB z mp3

Z tego co słyszałem 177bt i 175r brzmią tak samo z nieco odmienną funkcjonalnością i 2v wyjściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tylko ipod i format WAV lub bezstratny apple. Działa to bardzo dobrze.

Ja używam programu na linuxie, który po przyciągnięciu flac na ipod od razu pyta czy skopiować jako mp3 wav czy bezstraty apple.

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich. Postanowilem odkopać temat i zasiegnąć porad bardziej doswiadczonych uzytkownikow. od 3 tygodni mam alpine ide 178bt i nie moge jej dostosowac... Za kazdym  razem gdy jade ten dzwiek jest po prostu inny. Ja rozumiem ze jakosc piosenki itp. Ale nie usmiecha mi sie dostosowywac przy kazdej piosence suba i przednich glosnikow tak by uzyskac efekt. w ustawieniach "X-Over" czasem musze suba ustawic na flat i 63hz czasem 6db/oct 50hz czasem przod musze zrobic -4 bo jest duzo glosniejszy niz sub. EQualizer tez czasem zmieniam bo bass jest zbyt mocny i dudniacy lub zbyt slaby. Gdyby ktos pomogl mi chociaz dostosowac poszczegolne ustawienia bylbym bardzo szczesliwy.

 

Specyfikacja sprzetu: 

Radio: Alpine IDE 178bt

Głosniki przod: Hertz dsk 165.3 (bez wzmacniacza)

Skrzynia: Audiosystem R15 38cm (450watt rms) 

Wzmacniacz: Soundstream deference 620.2 (620 watt rms w mostku) 

 

Ustawienie wzmacniacza:

https://zapodaj.net/ad99ba9d382ad.jpg.html

 

Konfiguracja Radia (chodz nie jest ona na stale ustawiona):

https://www.youtube.com/watch?v=rK_QMsyGsyk&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...