Skocz do zawartości

OT o piecach SONY


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Opinie o m50 są bardzo kiepskie jeżeli chodzi o woofer i w tej pozycji się nie sprawdza , czyli odpada pasywka z niego. Jeden kolega biegał z 3 sztukami i ciekawi mnie dlaczego zrezygnował na dole z niego ?, może dlatego że  4ohm woofer wysysał z niego wszystko i nie chciał tego oddać dalej ...

 

Westbam z 2x m1 i zmęczenia brak :hyhy:  ale i tak ta kiepsko nagrana trąbka rozwala system :hyhy:

 

Cycek z gumy to już też tak inaczej w ręku się układa, więc trzymajmy się natury :rotfl:

 

Italiano już walę, bo jestem w trakcie ogarniania z zagramanicy na woofery bo naturalność już mi przez palce się przelewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Opinie o m50 są bardzo kiepskie jeżeli chodzi o woofer i w tej pozycji się nie sprawdza

 

Ykhm :)

Dobrze, że tylko w nielicznych kregach :P

 

 

 


może dlatego że 4ohm woofer wysysał z niego wszystko i nie chciał tego oddać dalej ...

 

A świstak siedzi i wysysaa :P

 

http://www.tapetus.pl/obrazki/n/76445_modlitwa-poranna-wistak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są sprawdzone połączenia i wcale nie trzeba walić w ciemno.

 

Tylko niektórzy chca zrobic cos sami a nie kopiować oklepane systemy

 

 

Co do opinii to kazdy powinien miec swoja a jeśli juz czyta i przywiązuje wagę do tych z forum to niech sprawdzi czyja to opinia

Ja mam tylko kilka osób których opinia dla mnie sie liczy... niech kazdy znajdzie swoich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Opinie o m50 są bardzo kiepskie jeżeli chodzi o woofer i w tej pozycji się nie sprawdza , czyli odpada pasywka z niego. Jeden kolega biegał z 3 sztukami i ciekawi mnie dlaczego zrezygnował na dole z niego ?, może dlatego że  4ohm woofer wysysał z niego wszystko i nie chciał tego oddać dalej ...

 

Powiem tyle .... skończ pier... jak nie masz bladego pojęcia o tym piecu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Powiem tyle .... skończ pier... jak nie masz bladego pojęcia o tym piecu.
jakieś problemy emocjonalne ???

 

Piec do pracy z 2ohm wooferami chyba w taki sposób powinien być wykorzystywany.

Jak to mówią jest papier do dupy i są chusteczki do nosa i to i to można wykorzystać obustronnie , co lepsze ? To co kto woli

 

Zresztą ja się nie znam i głuchy jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...