Skocz do zawartości

OT o piecach SONY


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ty byś chciał w chwile odpowiedzieć na post składający sie ze złotych myśli z ostatnich pól roku :P:wink:

 

utworzony 12 marca 2014, 19:06:28

zmodyfikowany 22 marca 2014, 19:42:08

I kolejne pół roku poszło w agrest .

Odczytanie prostego wykresu nie powinno zająć wiecej niz 10 sekund .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muhomor, trochę czasu już minęło, ale ustosunkuję się do twojej wypowiedzi o Xplode, bo przez innych została "pomięta", żeby nie powiedzieć zlana.

Mniemam, że chodzi ci o serię Sony XM-7527, 7547, 7557, które były tutaj poruszane z wielkim napisem Xplod-e. Otóż taki (nie) ładny napis widnieje w wersji europejskiej w tej serii, co i mnie też się nie podoba. Natomiast w wersji na Amerykę jest skromniejszy i bardzo ( moim zdaniem ) ładny napis "Mobile ES", także z nieszczęsnym Xplod na "złotej" tabliczce, ale wygląda to o wiele ładniej i "skromniej", niż nadruk Xplod przez cały wzmacniacz.

Nie mieszał bym go z innymi wzmacniaczami, tudzież innymi produktami SONY z napisem Xplod-e, na których wyrobiło się zdanie o owym napisie Xplod

Zapewne są też inne modele, gdzie widnieje ten napis i są warte jakiejś uwagi.

 

Za cienki jestem w uszach, żeby polemizować o wyższości grania nad graniem tego, czy tamtego pieca, ale między innymi posiadam SONY XM-7527 i według mojej opinii nie jest za rewelacyjny na dole i na wysokich. Za to średnica wypada całkiem OK ( kwestia co kto lubi i czego oczekuje ). Z chęcią bym użył go u siebie na średniakach, ale górę i dół pędził czymś innym.

 

Temat chyba powinien zmienić nazwę na zawierającą w treści coś pomiędzy SONY XES-M1, a dyskusją o  Referencji, bo całość nabrało chyba innego wydźwięku niż miało na początku.

W dobie marketingu chyba próżno mówić o tym, że ktoś zrobił coś referencyjnego w stosunku do innych producentów. Każdy raczej swoje będzie zachwalał jako "naj..".

Ja to odbieram jako coś pomiędzy marketingiem danej firmy, a czymś referencyjnym w stosunku do innych produktów z tej stajni ( tego producenta ). Jednakże czy dany produkt zasłużył na miano referencyjnego, to już oceniają ludzie i tutaj raczej w porównaniu nie tylko z produktami jednego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xm-450g masz ??

masz wymagania   coś z g się znajdzie

 

w sumie tylko ten mnie interesi : 2100G miałem u Siebie w swoim czasie i porównywałem na przodzie z M1 i DLS A5

Masz tego czy niet ?? :)

 

Jak masz to napisał byś mi rozmiary po zewnątrz bez tych boczków :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...