Skocz do zawartości

OT o piecach SONY


boczuś
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I znowu fajny klocek przeszedł koło nosa :wink2:  Ciężko jest je złapać, ostatnio Paweł z Wrocławia przytulił jedną szt. i nie narzeka jak widać bo na giełdę nie trafiła :wink:

To takie lepsze serie XM-a na sterydach. Z czerwonym jest podobnie zwykła wersja i wersja ze złotą tabliczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziki nie kitrajcie piecow po szafach... :D Chetnie bym kupil dwie sztuki 260g lub jedna 460g (marzenia) lub od biedy 5046... Buli napisalem na gg w sprawie 5046 .. Jakis odzew?

Idzie do mnie drugi 2100G i widze oczami wyobrazni cala zabudowe w szampanskim kolorze mobile es series :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dresiarski wzmacniacz :D, nie pamiętam kto to napisał ale powaliło mnie to na łopatki opinia o tym wzmaku :D

Ja pisałem i nadal podtrzymuje :) nadal go nie lubię. Nie podoba mi się ani brzmieniowo ani wizualnie. Nazwa się przyjęła widzę :rotfl: Jeśli wpasował się się w gust Woolly-ego to dobrze to tylko sie cieszyć. O to chodzi w tej całej pogoni za króliczkiem :) Każda potwora .......... :wink:

 

Cieszę się ze Cie powaliło :hyhy:

 

 

P.s. Auta Woolly-ego nie słuchałem jeszcze -- może w tym zestawieniu i mnie czymś by zaczarował :hyhy:

 

:zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja sie juz gubie co kto i o czym pisze:) Mysle ze przemo odnosi sie do czerwonego kloca (nieladnie zabrzmialo haha) typu 7547 itp. Z tego co widze Wolly ma go na woofrach i subie w 3 way wiec nie wiem gdzie tam ta spojnosc naturalnosc i przestrzen z tak ogromna przewaga ma sie uwypuklac :) Jak pisal autor tematu czerwonak nie nadaje sie do napedzania gory ale za to wysmienicie to napedzania dolnych rejestrow i stad chyba takie rozbierznosci w ocenach,

Byc moze chodzilo o porownanie  5046 i m1 na srednich i wysokich? W koncu to porownanie wzmacniacza ktory w hierarchi przynajmniej amerykancow stoi nizej niz seria xes. Generalnie szeregowane jest to xes>G series>   mobile es 5xx6>     inne mobile es>    zlote xm wiec wszystko by sie zgadzalo. No wyzej serii G upycha sie jeszcze wielkiego potwora XM2000R  ale,,,, kto go wogole widzial :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...