Skocz do zawartości

jakie radio do 400 pln


Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam taki problem ze kolega kupil sobie opla astre classic mk1 i mam mu zrobic jako takie naglosnie .

wymagania sa jego takie radio nowe badz uzywka w stnie bardzo dobrym z napedem cd badz bez niego min. 1 usb najlepiej 2 jedno z tylu 2 z przodu , 4 kalowe rca . mysle ze clarion fz502e bylo by optymalne jednak nie jestem przekonany . cos moze doradzicie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten clarion jest takim sobie budzetem. 

Poszukaj JVC kd-sh1000 ma czasy i nawet aktywke na przyszłość

Clarion 788 czasami sie trafi w tej kwocie.


Automatyczna wiadomość
Temat przeniesiony z forum:

"Car AudioWszystko o Sprzęcie Car Audio"

do

"Car AudioJestem tu nowy - dział dla poczatkujących"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem jednak mysle ze nie bede wykorzytywal u niego potencjalow tych jednostek . [te bardziej do mojgo autka (tak poza tematem) ]. glosniki beda podpiete pod radio na dluzsza chwile . oczywiscie wytlumienie i pierscienie beda zrobinie . raczej zamowie mu helixy b62c lub diore gds 1607 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie drażnią wypowiedzi w stylu


Stary w tej kasie , idziesz do MM lub odpalasz allegro i wybierasz "fajniejsze wizualnie"

 

Tak jak by nie było różnicy między jakimś kruger&matz a choćby clarionem... to samo dotyczy zestawów na przód, jak zestaw nie kosztuje >350zł to w zasadzie bez znaczenia jaki bo to i tak shit. Niektórym nie potrzeba aktywek i czasówek żeby być zadowolonym ale to nie znaczy, że nie zauważą różnicy między jakimś dalco (czy inną chińszczyzną) a podstawowym modelem clariona. W kwocie do 400zł można kupić wiele naprawdę fajnych używanych jednostek które jednak potrafią się przebić, zarówno z jakością jak i funkcjami, przez wszechobecną tandetę. I wydaje mi się, że większość osób zadających takie "głupie pytania" liczy właśnie na to, że bardziej doświadczone w temacie osoby udzielające się na tym forum naprowadzą ich na modele na które warto zwrócić uwagę.

 

Tak, wiem, zaraz posypią się i w moim kierunku piękne słowa krytyki ale jakoś się tym nie bardzo przejmuję  :rotfl: 

Edytowane przez Demondemidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Jak mnie drażnią wypowiedzi w stylu

 

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem , czy raczej tylko klepiesz w klawisze? 

 

Tak więc UWAGA  jak krowie na rowie >

 

 

 


najchetniej bym wpakowal cda 9855 jednak mowi ze mu sie nie podoba wyglad

 

 

 

 


idziesz do MM lub odpalasz allegro i wybierasz "fajniejsze wizualnie"

 

 

Teraz dawaj radio lepiej grające i bardziej napakowane funkcjami niż 9855 ...

 

Zauważ też >

 

 

glosniki beda podpiete pod radio na dluzsza chwile

 

Chcesz się założyć że nie odróżnisz taniego radia od podstawowego  "firmowego" podpiętego pod "serię"  ...pomijam też fakt że "biedronkowe" radio za 99zł czyta nawet flac , a Alpina tylko mp3 !

 

 

 

 

 


I wydaje mi się, że większość osób zadających takie "głupie pytania" liczy właśnie na to, że bardziej doświadczone w temacie osoby udzielające się na tym forum naprowadzą ich na modele na które warto zwrócić uwagę

 

Ileż można? W tym tygodniu powstały 4 tematy o "tanim radiu" ! Nowi olewają wszystkie zasady tu panujące ...cholera nawet przywitać się w odpowiednim temacie nie łaska ...no bo skąd mają to wiedzieć jak w 3 min po rejestracji tworzą temat , który łamie punkt 13 regulaminu) .

 

 

Zamiast tworzyć tematy poszukaliby tematu o spotach i podjechali na jeden , ba do MM lub innego sklepu CA by poszli i posłuchali na własne uszy jak brzmi tani pionek i tani kenio ...po co lepiej naklepać w klawisze i czekać aż jakiś łoś poda na tacy rozwiązanie (omawiane wielokrotnie) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię bardzo bo widzę że pomimo stażu na forum nie używasz szukajki ,  a o tym radiu wspomniałem wczoraj i 2 dni temu  :wink:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/42201-radio-samochodowe/?do=findComment&comment=438820

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/42182-honda-civic-98r-subwoofer/?do=findComment&comment=438630

 

Podam Ci też link do sklepu http://www.euro.com.pl/radioodtwarzacze-samochodowe/pioneer-mvh-160ui.bhtml   choć cena wróciła już do normalnej  :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiedziałem ze wywołań taka burze . Jednak te tematy o tych radiach które podobał powalla nie pomogły mi a je czytałem . Kurcze i dlaczego mnie tak z jechałales ze lenistwo poprzednich nowych którzy nie dopełnili czynności z rejestracja konta ?

Wracając do tematu mówiłem już ze przez dłuższą chwilę będą grać pod radiem ale nie mówiłem ze cały czas . Ten piooner który podałeś mi model to nie ma 3 par rca modułu bt. Dla niego wygląd ma duże znaczenie i spodobał mu się jakiś vk ale od razu mu doradził em go . To ma być budżetowa instalacja . Czyli radio glosniki z przodu i niewielki sub . Jednak na chwile obecna kupuje radio i wytlumienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie drażnią wypowiedzi w stylu

 

Tak jak by nie było różnicy między jakimś kruger&matz a choćby clarionem... to samo dotyczy zestawów na przód, jak zestaw nie kosztuje >350zł to w zasadzie bez znaczenia jaki bo to i tak shit. 

 

Bo tak jest.

W takim budżecie kupujesz to co Ci pasuje z wyglądu i wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym budżecie mam ute 72 by, alpine. Do tej pory miało wszystko czego potrzebuje. Wiem, że jest też odpowiednik tego z serii cde jakiś, zamiast bt ma CD.

Zestaw filtrów podstawowych jest, 2 pary rca są. Operuje przodem i subem bez problemu.

Można wyrwać za mniej niż 400 w nowości.

Wygląd to kwesta gustu, dla mnie jest zupełnie nie istotny.

 

Niedawno montowalem pianka (nie pamiętam dokładnie jakiego) za jakieś 320zl, miał CD i 1xrca ale w filtrach można było ustalać nachylenie zbocza. Jeżeli chcesz mogę zerknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Bo tak jest.
W takim budżecie kupujesz to co Ci pasuje z wyglądu i wyposażenia.

 

Najwidoczniej mam schizofrenię i słyszę rzeczy których nie ma bo jakoś słyszę niekiedy olbrzymie różnice w jakości pomiędzy jednostkami budżetowymi "wiodących marek", nie mówiąc tu już o samej klarowności którą dość ciężko wyłapać na słabym systemie radio+coax (a przeważnie o takie tu chodzi), ale już takie rzeczy jak filtrowanie zasilania, ekranowanie (ilość przerzucanego na końcówkę syfu z okolicznych instalacji) czy cudny dźwięk pracy cd w niektórych alpinach który jest po prostu nie do zniesienia. I jak by mnie ktoś zapytał np o radio do 200zł to wyrzucił bym kilka modeli które jednak są nieco lepsze od reszty, choćby kd-sh55r czy 99r które można wyrwać nawet za 100zł w dobrym stanie a jak dla mnie bije na głowę całą gamę nowych radyjek w cenie <500zł (to akurat tylko moje zdanie i nie słyszałem wszystkiego co zostało wyprodukowane), choć nie posiada USB, czasów i aktywki to akurat 77r siedzi od kilku lat w moim kokpicie i nawet nie myślę o jego wymianie.

 

Ale skoro wszystko to jest tylko wytworem mojej chorej wyobraźni to zapewne zaraz zostanę zjechany jak żaba na autostradzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze tylko jak tak uważam jak ty jednak nie chciałem mówić . Nie raz słyszałem radio typu dlaco vk diginty itp w cenie do 200 nowe i nikt nie powie ze zagrają tak samo jak radio za 500 nie wspominając o sposobie przechodzenia przez katalogi z muzyką . Wiec myślę że nie można wszystkiego w cenie do 400 wsadzić do jednego worka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję tylko markowe graty i żeby nie być gołosłownym to zajrzałem właśnie na znany serwis aukcyjny i przy kwocie <300zł w używkach na 15 stronach (900 aukcji) znalazłem tylko 5 radyjek moim zdaniem godnych uwagi... i co jeszcze lepsze połowa z nich jest w cenie <200zł a prędzej bym je kupił niż 90% tych z przedziału 200-300zł

 

kd-sh9101

kd-lh911

cdx-m600r

cdx-c5850r

i od biedy kd-dv5000

 

Trafiły się jeszcze jakieś alpinki ale tych radyjek nigdy dobrze nie znałem i ze 3 godne clarki... razem może z 10 sztuk... z 9 setek! Wydaje mi się, że właśnie o takie naprowadzenie na trop chodzi w takich pytaniach i skoro taki jest problem z ciągłymi pytaniami o radio to może po prostu zrobić listę z podziałem kategorii cenowych takich radyjek, które w tych kategoriach są po prostu lepsze od reszty i podwiesić... może rozwiązało by to problem ciągłych pytań "radio do..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...