Skocz do zawartości

Lusztrzane szyby..Zabronione??


many
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakie pierdoły? wyraźnie napisałem ze w polu widzenia kierowcy ( 180 stopni )

Przepisy Regulaminu Nr 43 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ dopuszczającej w pojeździe o przepuszczalności światła poniżej 70% dla szyb innych niż przednie i nie posiadających wpływu na pole widzenia kierowcy.

 

szyby boczne przednie i czołowa nie mogą byc ciemniejsze niz 30% przepuszczalnosci swiatła. Nie ma w tym zadnej skomplikowanej filozofii :wstyd:

Tył samochodu jeśli jeli ma lusterka wsteczne moze być nawet i zaspawany :wstyd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby boczne przednie i czołowa nie mogą byc ciemniejsze niz 30% przepuszczalnosci swiatła. Nie ma w tym zadnej skomplikowanej filozofii

Tył samochodu jeśli jeli ma lusterka wsteczne moze być nawet i zaspawany

Tu nie o widoczność chodziło, tylko prędzej o to żeby nie oślepiać innych kierowców odbijającym się światłęm chyba. W sumie skad ja moge wiedzieć o co policjantowi mogło chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że folia ma właściwości "lustra" i jako taka nie może bym montowana u nas w PL.

Możesz mieć zamalowaną tylną, zaklejoną, zaspawaną ale nie możesz mieć "lustra".

 

To samo tyczy się malowania, widział ktoś chromowany cały samochód? Widział zagranicą nie u nas.

Czy tam niklowany, pozłacany itp.

 

I że jeździłeś 2-3lata i więcej to miałeś fart, aż trafiłeś w końcu na niefart.

Ja odkąd mam prawko ~11lat nigdy kontroli nie miałem. Pewnie kiedyś się zdarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz już wiem wszystko :] pojechałem dziś na przegląd taki normalny jak się robi co roku i pan który ostatnio podbił mi zaświadczenie odnośnie tych szyb że usterka została usunięta a dziś jak wjechałem na chalę powiedział że takie szyby nie mogą byc :przestraszony: chyba mu się głupio zrobiło bo przecież doskonale mnie pamiętał no ale nic nie dałem się tak łatwo i podjechałem na komendę żeby się dowiedziec konkretnie jak to ma byc. pan z drogówki powiedział że pod żadnym pozorem nie mogę miec szyb z taką folią a to że śmigałem jakiś tam okres czasu to po prostu miałem szczęście. tak więc wszystkie szyby musiałem doprowadzi do stanu fabrycznego ale za to walnę sobie czarną folię ale nie ze względu na wygląd tylko ze względu na dziecko któremu strasznie przeszkadza światło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...