Skocz do zawartości

Nocleg w Trójmieście


oli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Panowie,znacie może jakieś godne polecenia miejsca noclegowe w Trójmieście?Wybieram się w sierpniu na tydzień z rodzinką i powiem szczerze że "tego" jest tam tyle,że na przefiltrowanie wszystkiego potrzeba mnóstwo czasu,a ja chciałbym mieć już rezerwację z głowy.

Może ja napisze co mnie interesuje,z jak ktoś będzie miał pomysł,to niech wrzuca:

 

Chcielibyśmy (a właściwie moja "stara":)) :

- jak najbliżej morza

- możliwie najspokojniejsza okolica

- pokój dla 2 dorosłych i 6-letniego "owocu ich miłości":)

- w miarę możliwości najlepsze warunki-nie musi być plazmy 50 cali na ścianie,ale ma być czysto,schludnie i w miarę ze smakiem.Łazienka oczywiście w pokoju,nie żadna wspólna.

- termin:najlepiej od 9.08 do 16.08

- rozsądna cena-fajnie jakby było poniżej 250zł/dobę :)

 

Ktoś podpowiadał mi- Orłowo-i powiem szczerze to nam pasi. Tylko,że tam albo już pozajmowane,ale ceny z kosmosu.

Może ktoś z Was był,będzie i może polecić?Może z tubylców ktoś coś pomoże,a może jest tu ktos kto wynajmuje?

Dajcie znać jak coś Wam przyjdzie do głowy,bo zginę w gąszczu ofert.

 

 

Pozdrawiam

Adam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


- jak najbliżej morza

 

Ale tam to zatoka, do tego zawalona glonami, więc nogi do wody nie włożysz.

 

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/kwitnace-glony-odstraszaja-turystow-w-sopocie/0bqks

 

ja proponowałbym Villa Akme Gdańsk, sprawdzona od wielu lat miejscówka, ale to do "morza" daleko

 

a jak chcesz bliżej morza , z 6 letnim dzieckiem , chcesz mieć spokój, dobre jedzenie, to polecam troszkę dalej bo Jastrzębią, i plaże w Karwii szczególnie zejście 32-33, gdzie plaza ma z 50-70m szerokosci i nieckę ok 20m w morzu,tak że się nie utopi

 

www.sedna.pl zadzwonisz do P.Ani to może znajdzie jakieś wolne miejsce, choć jak wczoraj wyjeżdżałem to miała komplet.

 

Parking strzeżony, ośrodek na noc zamykany, basen, wielki plac zabaw (fotki nie oddają) grille, ognisko, i rewelacyjna kuchnia P.Oli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...