Skocz do zawartości

Powrot do zycia po wycienciu mózgu


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż zycie nie jest latwe-wykryto u mnie guza móżgu, wielkiego skubanca wielkosci jajka.. Cholera, jak sobie pomyslalem jakie to wielkie to sie zalamałem.. od 5 stycznia lezalem w szpitalu, teraz wrociłem wiec widac ile to czasu zajeło-ponad 50 dni!!

Teraz wracam, zajme sie znowu Car Audio, mam nadzieje ze uda mi sie trafic na zawody, chociaz bedzie to trudne.

Postaram sie byc codziennie albo przynajmniej w tygodniu, ale wiem jedno-zycie to zaj...bista rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wycienciu to były pwiklania bo niestety nad uchem to sa takie czesci ktore sprawiaja ze sie mowi.. przez pierwszy tydzien uzywałem 50 slow ciezko bylo cos mowic.. ale z kazdym dniem mowie coraz wiecej, teraz juz prawie normalnie wiadomo jak ktos uzywa ciezkich slow to mam problem..

 

Jesli chodz Rzeżniku o ucieczke- a gdzie ja bede uciekał?

Moze jest kilka osób ktore jest zle nastawionych na mnie ale polubiłem to forum, czasami pomagałem roznym osobom, byli bardz zadowoleni wiec co mam uciekac.. W koncu to moja pasja :)

Pierwsza rzecza jaka padlo co mam robic to strefa car audio, zrobienie 2 aut na dobre audio a ludzie popatrzyli i kazali puknac sie w glowe

Car audio to moja pasja, nie mogłem chodzic ale o subwooferze wiedziałem i myslalem co robic.. Moze bede zadziej wpadał na forum ale chetnie bede odpowiadał na wszystrkie pytania.. Jak sie bawic to sie bawic a nagłosnienie to troszke moja pasja i jakos nie moge bez niego myslec :P

'

 

[ Dodano: 2009-02-25, 21:53 ]

K@mil jesli chodzi o operacje-roznie bywa.. Ja miałem pechaq bo wycieli mi tak ze mialem udar mózgu brak rozmowy-a mimo wszystko zaczełem mowic jak nawiedzony. Pomysl sobie jakby pod twoja czaszka w mózgu wycieli by mózg wielkosci jajka-tego nie naprawiaja.. Ale jakos sie udało i z tego sie cholernie ciesze i chce zyc i cieszyc sie z kazdeg dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeżnik to nie zart.. Chcesz zobaczyc zdjecie? :)

Jesli chodzi o zlot zobaczymy jak mi czacha pozwoli podobno okolo 6tygodni musi sie goic a nie chciałbym czegos rozwalic w aucie.. Słyszałem ze z lotami troszke lipa teraz inny gosciu prowadzi z warszawy jakies zloty?Ja to bym wolał zrobic jakies auto na wyglad i miłe granie niz na łupu cupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyyyy nie wiem co napisać,myślałem że tylko ja mam pecha :P

A jak się dowiedziałeś że masz guza mózgu :)

Apropo myślenia o CA wiesz to już jest raczej nieuleczalna choroba

Oczywiście zdrówka życzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie ty się lepiej oszczędzaj jak najwięcej bo po takiej operacji to nie żarty a o nieszczęście nie trudno. siec w domciu pij ciepłą herbatę i zaglądaj na forum :)

a na CA przyjdzie jeszcze czas :P

 

zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj do pełnego zdrowia i pisz na forum bo brakowało mi tego profilu :)

100 lat i jeszcze więcej. Do zobaczenia na zawodach, mysle ze wymienimy się uściskiem dłoni w najbliższym sezonie, do którego przygotowania się poczyniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...