Skocz do zawartości

Samochód Woolly'ego


Woolly24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej przerwie powracam do zabawy w fotorelację. System stoi już długo na obecnym sprzęcie i ciągle staram się dopieszczać dźwiękowo instalację.

Obecnie w aucie siedzi system trój drożny:
TW - Sony Xes-s2
MD - Dego Sp 3.0
WF - kappa 6.1 w komorach 8 litrowych.

Subwoofer Kicker impulse w 28 litrowej skrzynce.
Źródłem jest Sony xdp-4000x a dawcą sygnału cdx-c90r

Piecownia:

2 x Sony m1 plus Sony xm-7557, em jedynki zmieniają się miejscami z ES xm-5046.
Wrzucam troszkę fotek.

Słupeczki - dego jeszcze nie dorobiły się maskownic 

 

 

Komory któraś już wersja z rzędu, ten kształt najlepiej odpowiada kapiszonom, obite skajem na szybko - do poprawki plus jeszcze maskownice.

 

 

Sterownik temperatury napięcia i włączania chłodzenia znalazł miejsce w pozostałościach po oryginalnym kaseciaku 

 

Radyjko natomiast wrzucone w miejsce schowka

 

 

Celowo nie zamieszczam fotek zabudowy aktualnej bo niedługo przejdzie konkretną metamorfozę z powodu planowanej zabudowy suba w boczku. Natomiast wrzucę jak było
 

post-1970-0-00179300-1336588780_thumb.jpg
post-1970-0-44943000-1342076782_thumb.jpg
post-1970-0-05383100-1342076793_thumb.jpg
post-1970-0-99844800-1342076802_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomek a co ja mogę opisywać. Jedynie fotki wrzucać będę :)


Co to jest?

Co z kołem?

Zabudowa bardzo estetyczna, ładnie wygląda cały bagażnik w jednym materiale, w którym nie widać nic z audio  :ok:

Cała podłoga z piecami podnosi się i jest dostęp do koła. 


Poprzednio były inne średniaki (krx3 foki) i zamontowane w osłonach lusterek. Wszystko ok prócz bliskości ceny która mnie męczyła.

 

Do testów dołączają obiecujące średniaki, właśnie rzeźbie im nowe słupki zachowując obecne w razie co.
 


Miejsce aliante zajął kicker, również nie wrócę już do poprzedniego umiejscowienia sub'a ( grał poprzez dziurę po schowku na narty) Nie szło uzyskać sensownego zejścia z takim ukierunkowaniem.

post-1970-0-92867200-1360353898_thumb.jpg
post-1970-0-50177200-1360353947_thumb.jpg
post-1970-0-89639800-1336500686_thumb.jpg
post-1970-0-95362000-1336500741_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że te komory dużo lepiej wyglądają niż poprzednia wersja :ok: 

 


Do testów dołączają obiecujące średniaki
Zobaczysz że nie będziesz chciał ich oddać :rotfl:  ale to mam nadzieję jak podłączysz wyżeźbisz to sam zdasz relację co i jak :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło rety zastępujesz m1 xm :szok: no bój się boga :hyhy: mało tego dresiarskim piecem pędzisz dół  :rotfl: 

Na poważnie zaskoczeniem jest spotkać kogoś u kogo gra więcej niż połowa podobnej konfiguracji. Wyszarpałeś mi ten piec i szczerze ubolewam nad tą stratą  :zalamany: , ale nich służy jak najlepiej. Ja upoluję mniejszego brata i zastąpię m1 na wooferach  bo to zupełnie inne granie. Fajnie by było się ustawić gdzieś i zrobić bezpośrednią konfrontację pomijając oczywiście fakt że jesteś trzy drogowy :hyhy:

 

... a tak poza konkursem zapytam jak z chłodzeniem wszystkiego ? Kapryśne m1 zapewne szybko protect zapalają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aeron to sarkazm ze strony Buliego on sam wie dobrze dlaczego zastępuję więc nie traktuj tego jako marudzenia :) Buli Wzmacniacze są chłodzone czterema turbinami załączają się od 60 coś tam stopni na pierwszy bieg potem od 70 na drugi. Co do spotkania nie ma problemu jak będziesz w okolicach to dzwoń - numer masz :) Boczuć co do średniaków wiesz że słupeczki są prawie gotowe i jeżdżą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Słuchalem,ogladałem,dotykałem itd.

Napisze tylko że poprosiłem właściciela aby mnie już nie wpuszczał do auta.

Bo całkiem  popadne w kompleksy.

Takiej separacji instrumentow zawieszonych w wirtualnej scenie, lekkości w przekazie namacalnosci planów  nie slyszy sie zbyt często. 

Jak dla mnie to genijalne granie .

  Łukasz posiada dużą wiedze  i umiejetnosci,chętnie pomaga i to co robi  zasługuje na uznanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szło jakoś radia w panel centralny upchnąć?

W tym modelu jest ori miejsce pod 1 din, dodatkowo można kupić ramkę montażową. Zastanawiałem się co kierowało Wollym ale nic mi nie przychodziło do głowy.

 

ps. Wolly, będziesz na imprezie w Kielcach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szło tylko nie wiem po co, radiem steruję pilotem przewodowym przy kierownicy. Na radio nie muszę nawet spoglądać plus dla mnie zaletą jest że go nie widać praktycznie. Jak by nie to że czasem podczas jazdy pomimo zmieniarki zmieniam manualnie płyty wylądowałyby pod siedzeniem :)


P.S Radek już miałem w konsoli radio i średnio mi się to podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

Zobaczysz Łukasz dojdzie do tego że trzeba będzie karnety na odsłuch Twojej fury wprowadzić  :rotfl:

Takie zainteresowanie będzie  :wink:

Co do tego radia ... to sterowanie tym pilotem to jeden  z fajniejszych patentów od Sony .

kiedyś w Lbn. na   el    pewien ukrainiec w Audi 80 miał radio w bagaju a takiego pilota zamontowanego na tunelu środkowym.

Dawałeś  płyte  on ją zapodawał  a  sam  kręciłeś pilotem i  nie oglądałeś radia.  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien ukrainiec w Audi 80 miał radio w bagaju a takiego pilota zamontowanego na tunelu środkowym.

 

Dawałeś płyte on ją zapodawał a sam kręciłeś pilotem i nie oglądałeś radia. :D

halo halo ja  miałem tak rozwiązane i generalnie jest to podyktowane tym co właściciel napisał. Podświetlenie wysiada i trzeba się na pamięć uczyć radia :rotfl: a jest to banalnie proste :wink:

Mam wielką nadzieję że zawitasz do  Kielc bo po pracy i podejściu do tematu to jak bym widział "odbicie w lustrze" :wink::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


brzmieniowo
ach ta uszczypliwość. Nie myślałem że akurat Ty to napiszesz :wink: . Przecież cyt. "wygodnie" miałeś :wink:  :rotfl:   Pokręcę jeszcze z pięć lat i będzie malinowo :hyhy: może z hobby i zabawy coś się ukręci. Jak to jest w życiu i po najgorszej burzy zaświeci słońce :hyhy:

 

Wracając do sytemu to najbardziej ciekawi mnie te 10 kg na dole :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...