Skocz do zawartości

TermLab


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - mam problem z  instalacja oprogramowania do TermLab na win 7 ultimate x64 - Ogolnie  nie moge zainstalowac tego termlaba do konca. niby wszystko ok ale brakuje plikow  przez co nie chce sie otwierac.

Nie wiem co mam robic. 

Moze jakas pomoc z waszej strony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas instalacji nie wyskakuje zaden blad. A moze trzeba zrobic jakies update oprogramowania - ewentualnie  moze raz w roku trzeba  nowe oprogramowanie zakupic ? W ogole to przydalaby mi sie plytkazupelnie z nowym oprogramowaniem bo stara juz porysana bardzo. 

 

jakies pomysly co zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podczas uruchamiania nie wyskakuje żaden błąd? Poprzednio działało pod tym systemem? Sprawdź opcję uruchom jako administrator, oraz tryb zgodności z Windowsem XP.

Co do płytki to zrób kopię, lub jeżeli nie jest to możliwe to można oddać do polerowania. Kiedyś oddawałem parę sztuk, w wypożyczalniach mieli taką usługę, koszt jakieś 15zł z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha - rozumie.

A jest możliwośc kupienia nowego oprogramowania i nagraia na plytke badz zgrania  z ori plytki abym mogl zainstalowac na swoim kompie ? czy plytka jest jakos przypisana do danego termlaba ?

jesli chodzi o to czy chodzila wczesniej na tym systemie to nie  - chodzilo na starym lapie  ktory na chwile obecna  a raczej juz sie nie nada na nic. teraz zakupilem nowego lapa  i nie chce smigac. jesli chodzi o te zgodnosci z win xp to nie patrzylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Witam ponownie i odswiezam temacik. jestem po zakupie swiezego oprogramowania do term-laba ze strony producenta wczesniej mialem problemy z instalka  tego starego.

teraz sa 2 rozne oprogramowania do termlaba  chyba jest nowa wersja  no i tutaj pytanko bo nie wiem czy trafne zainstalowalem. 

 

Po instalacji oprogramowania (przebiega pomyslnie i wykryciu przez program portu USB i samego miernika) wlączam program - uruchamia sie prawidlowo jednak nie dokonuje pomiaru. 

 

czy ktos moze wie o co chodzi ?

 

bylbym wdzieczny o podanie kroczek po kroczku jak instalowac termlaba na kompie i co ustawiac. 

moj termlab to ten bialy z 2 portami na mierniki. Z tego co widzialem na stronie jest jeszcze jakis czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...