Skocz do zawartości

Koszalin Car-Audio_Media i Morel Tempo 6 za 449 PLN- polaczony temat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W takim właśnie kraju żyjemy gdzie uczciwość jest kopana i deptana a jak ktoś jest uczciwy to patrzą się na niego jak na heretyka w XV wieku.... Paranoja totalna. Jak nieudolny mamy system prawny, że jawnie można robić co się chce i w sumie można być bezkarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

przepraszam że dodam swoje "trzy grosze" ale ta firma również mnie oszukała przez internet. Co ciekawego kontaktują sie zemną inni poszkodowai klienci!! Oczywiscie wszystkim radzę aby odrazu bez zbędnego bicia piany z tym "włascicielem" udali sie do rzecznika praw konsumenta, może jak kilka takich spraw pociągnie go finansowo to zrezygnuje z działaności. A jak rzecznik nic nie wskóra to powie jak założyc sprawę w sądzie żeby ta pseudofiremka za wszystko zapłaciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przepraszam że dodam swoje "trzy grosze" ale ta firma również mnie oszukała przez internet. Co ciekawego kontaktują sie zemną inni poszkodowai klienci!! Oczywiscie wszystkim radzę aby odrazu bez zbędnego bicia piany z tym "włascicielem" udali sie do rzecznika praw konsumenta, może jak kilka takich spraw pociągnie go finansowo to zrezygnuje z działaności. A jak rzecznik nic nie wskóra to powie jak założyc sprawę w sądzie żeby ta pseudofiremka za wszystko zapłaciła.

 

Jak przez allegro to policja i sąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego machloja osobiście. Nawet na mnie wałek próbował zrobić. A zostawiałem u niego nie małe pieniądze. Można oczywiście, że można działać ale raczej swojej działalności nie przerwie zmienia konta na allegro, co chwile szuka osób do wystawiania aukcji. Prawda jest taka, że wszyscy dobrze wiedzą że gościu to jeden chodzący wałek. Ale Allegro ma zysk, Dostawcy mają zysk i nikt mu nie odetnie dostaw bo na tym zarabiają. Tylko "konsumenci" są poszkodowani. Z tego co widziałem, miałem w rękach sprzęt to nie jest to podróbka. Czasem bierze tańsze II gat. rzeczy i sprzedaje taniej. Zresztą Paweł S. dokładnie to opisał a wie chłopak co mówi bo jak by nie było chwile u niego pracował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozew zbiorowy zrobić i domagać się zadość uczynienia... sądy powoli stają się cywilizowane a w kilka osób za małe koszta można mu trochę udowodnić. Można również iść do lekarza wziąść depresję np i starać się o koszta za szkodę na zdrowiu... dobry papuga dobrze to rozegra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno też tam chciałem kupić Tempo, ale dzięki Bogu trafiłem na to forum i ten temat i gościa olałem, choć nadal mam chęć czasami coś tam kupić ...ale cały czas są tam negatywne komentarze i to mnie wybitnie odstrasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareken to teraz możesz spokojnie grać w lotto ;)

Michałek nie jest głupi i wie na ile wałków może sobie pozwolić żeby nie zamknąć interesu.

Kilka razy sam widziałem jak obrabiał MIĘSO, które dzwoniło do niego w sprawie aukcji na allegro.

To było takie DLACZEGO JA na żywo :D
 

szlapa4 ja też kupiłem Tempo u Michałka jakiś czas temu dla znajomego, ale zmacałem osobiście i wiedziałem co kupuje.

Nie zmienia to jednak faktu że kupowanie u niego zdalnie to loteria.

Jest to dobra cena obarczona ryzykiem niestety ;)

 

Chłopak wybrał taką strategię biznesową i tyle.

Najważniejsze żeby dzięki temu tematowi, ludzie zrozumieli jakie ryzyko podejmują i później nie wypłakiwali się na forum ;)

 

PS

Oczywiście do zakupionego zestawu Tempo, Michałek dobrał resztę systemu (bo był beznadziejny) i zaproponował kredyt hahaha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sprawe oddałem do rzecznika, klienci którzy domne dzwonili też także zaraz będzie miał kilka spraw w sązie i wycieczki na drógi koniec polski każda sprawa pociągnie go ok 4-5tys i wtedy to co niby "zyskał" na tych wałkach odda dwa razy w zębach komornikowi jak nie zapłaci na czas.

sprzęt który ma to jest towar powystawowy z niemiec holandi anglii itp... i czasem może wygląa jak nowy i ma poudełko ale jest krótko mówiąc zje**ny bo klient źle podłączył coś uszkodził i oddał do sklepu na reklamacje/zwrot a później taki baran co to sprzedaje w pl nawet nie sprawdzi czy wszystko działą. Czasem sie trafi coś całkowicie nowego ale to jak gra na loterii... lepiej niech wynajmuje pokoje w mielnie bo jeszcze ktoś mu zrobiki "kuku" jak wynajmie oszukanemu klientowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


sprzęt który ma to jest towar powystawowy z niemiec holandi anglii itp... i czasem może wygląa jak nowy i ma poudełko ale jest krótko mówiąc zje**ny bo klient źle podłączył coś uszkodził i oddał do sklepu na reklamacje/zwrot a później taki baran co to sprzedaje w pl nawet nie sprawdzi czy wszystko działą. Czasem sie trafi coś całkowicie nowego ale to jak gra na loterii...
skad masz takie informacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już sprawe oddałem do rzecznika, klienci którzy domne dzwonili też także zaraz będzie miał kilka spraw w sązie i wycieczki na drógi koniec polski każda sprawa pociągnie go ok 4-5tys i wtedy to co niby "zyskał" na tych wałkach odda dwa razy w zębach komornikowi jak nie zapłaci na czas.

sprzęt który ma to jest towar powystawowy z niemiec holandi anglii itp... i czasem może wygląa jak nowy i ma poudełko ale jest krótko mówiąc zje**ny bo klient źle podłączył coś uszkodził i oddał do sklepu na reklamacje/zwrot a później taki baran co to sprzedaje w pl nawet nie sprawdzi czy wszystko działą. Czasem sie trafi coś całkowicie nowego ale to jak gra na loterii... lepiej niech wynajmuje pokoje w mielnie bo jeszcze ktoś mu zrobiki "kuku" jak wynajmie oszukanemu klientowi...

Czy aby na pewno ? :) Jak płaciłeś ? WIesz że to spółka z o.o. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Właśnie jestem przed procesem sądowym z Car Audio Media ( Home Audio Media) z Michałem K. Wszystkich oszukanych i chcących w jakiś sposób pohamować proceder tego "oszusta" i wspomóc mnnie proszę o kontakt: oskar182@op.pl

Pokażmy mu, że nie jest bezkarny !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie jestem przed procesem sądowym z Car Audio Media ( Home Audio Media) z Michałem K. Wszystkich oszukanych i chcących w jakiś sposób pohamować proceder tego "oszusta" i wspomóc mnnie proszę o kontakt: oskar182@op.pl

Pokażmy mu, że nie jest bezkarny !!!

 

Ma też już nowe konto które nazywa się Hurt-CarAudio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...