Skocz do zawartości

Koszalin Car-Audio_Media i Morel Tempo 6 za 449 PLN- polaczony temat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Ogólnie temat się tyczy Focali ps165, na popularnym serwisie aukcyjnym wystawia je firma Car audio media z Koszalina, i jestem podejżliwy co do ich oryginalności z powodu ceny- 599zł i nie wiem czy jest to możliwe bo jest to około 200zł mniej nich jakiekolwiek inne ceny biorąc po uwage że już był temat o tych głośnikach. Czy miał ktoś do czynienia z tą firmą wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak Raadek pisze nie radze zakupu u tego typa, dla mnie jest zwyklym oszustem a przekonalem sie na wlasnej skorze. Zamowilem zestaw DLS R6A bo tez byl w atrakcyjnej cenie juz nie pamietam ile kosztowaly. Po paru dniach zadzwonil do mnie i zaczol wymyslac ze czegos brakuje w pudelku ale moze mi zaproponowac morel tempo w tej cenie, tenat opisywalem na elektrodzie, jak wroce do domu to wrzuce linka a typ po okolo 2 miesiacach wyslal paczke z wlasciwymi glosnikami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te dziwne tweetery ze zdjęć. Miały taki sam "trójnóg", ale ten pierścień zewnętrzny jakby się różnił, jakby bardziej zaokrąglony(?). Popatrz w necie, jest pierdyliard zdjęć tweeterów morela, bo te samochodowe wszystkie z przodu wyglądają chyba tak samo (ofc bez supremo). Jak masz takie, jak większość to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w jednym z tematów o piccolakach, Tbrek wstawiał bezpośredne porównanie podrób do orginałów ;)

Różniły się kształtem frezu na otworach mocujących, tyłem...i czymś tam jeszcze, warto zajrzeć do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

że tak zapytam profilaktycznie, słyszał ktoś o podróbkach R6A?

A co , chcesz kupić :wink2: .

Na poważnie , ja się nie spotkałem , zresztą teraz to już historia , zaprzestano produkcji tych głośników w formie o która pytasz .

Nowa seria na membranę z innego rodzaju materiału, jest łatwo odróżnialna z odległości metra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdych zakupach:

 

Wyszukać w googlach dystrybutora sprzętu jaki nas interesuje.

 

Następnie zadzwonić tam i zapytać kto ich sprzętem handluje w najbliższej okolicy.

 

Jechać tam i kupić.

 

A jak się nie ma ochoty przejechać nawet kilkadziesiąt km to poprosić o wysyłke.

 

To da wam pewność że kupujecie oryginalny sprzęt.

 

 

Ale dla niektórych widać, że świat poza allegro nie istnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale dla niektórych widać, że świat poza allegro nie istnieje...

Wiesz to nie tak że tylko allegro istnieje ja mam do audio media centrum jakieś 260 km i było by przesadą jechać tam po tempo 6. Było dzwonione do sprzedawcy jak licytowałem ten zestaw. Mam go około 2 lat więc wszytkiego nie pamiętam papiery gdzieś przepadły zostało tylko pudło. Ale jak już zostało powiedziane na moje szczęście mam wszystko ok. Mogę powiedzieć że mam szczęście. Po prostu na następny raz trzeba być ostrożniejszym i 3 razy się zastanowić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...