Skocz do zawartości

Szlag mnie trafia...


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:)+-->

(ruSki )
A Ty nie doczytałeś :]

 

Sprawdz sobie kolejnosc postow moze? bo pieprzysz pan kocopoly tyle powiem. I gdyby mu sie cokolwiek grzalo to w pierwszej kolejnosci mialby artefakty wyswietlane albo niestabilna prace systemu a nie rozlaczanie neta. Ludzie logiki troche...

 

greg-si, sprawdz na tych sterach z elektrody ewentualnie bedziemy dalej szukac roznych sterow bo to w nich na bank lezy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU, 1 post greg-si są wzmianki na temat tej tajemniczej sieciówki :]

 

greg-si pisał przedtem o zawieszaniu sie i że niemoze wyłaczyc.. :) Miałem coś podobnego na starym serwerku. Padł oczywiście wiartaczek od grafiki i sie grzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doprecyzowal czy jego stary komp dalej jest w sieci czy wywalil go i przelozyl dongla, dlatego pytalem, dla pewnosci.

 

Mowil tez ze ogladal filmy na tym kompie, jakby sie grzal to moglby miec z tym pewne problemy :]

 

Pozatym nie wszystko na raz, ja sie skupiam na problemie z sieciowka :)greg-si, jakies rezultaty?

 

 

A jak koniecznie do tego nie wylaczania sie to polecam scandisc czy dysko dziala prawidlowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych sterach z elektrody to nie idzie wczytać płytki neostrady a adapter wraz nie jest wykrywany.

Anteny żadnej nie kupię bo przez 2lata wszystko działało.

Karty graficzne wkładam dwie na zmianę. Na jednej i drugiej to samo.

 

Teraz przez te stery z elki robię wszystko ręcznie. Może coś to da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszły nowe stery na płytę główną

XP to ostateczność. Lubię 98 bo jest to prosty system który mi na 466 i wcześniej na 800`ce która mi się zjarała chodził nawet kilkanaście dni bez wyłączania.

do tego nie mam XP`ka.

FUBU z tego co widze to mam nowe stery niż podałeś. No nic narazie net jest ale jak długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUBU z tego co widze to mam nowe stery niż podałeś. No nic narazie net jest ale jak długo :)

 

Mhm no to czekamy daj znac jakby padl net to poszukamy nowszych :] mozesz ewentualnie podac date produkcji tych co juz masz? zeby bylo wiadomo czego szukac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nowe stery do glownej wgrales? Hmm moze byly problemy z obsluga USB w takim razie..

Nowe tzn. starsze które miałem gdzieś na płycie. Wcześniej instalowałem 4.56 a teraz wsadziłem 4.42 chyba.

Przed chwilą mnie wywaliło znowu :/ Aj trzeba chyba poszukać jeszcze innych sterowników do grafiki. Jak to nie pomoże to XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj trzeba chyba poszukać jeszcze innych sterowników do grafiki. Jak to nie pomoże to XP

 

Ciezko mi znalezc powiazanie wifi z grafika ale ok hmmm ide pogadac z goglami na temat sterownikow do tej karty :/

 

[ Dodano: 2009-02-21, 22:45 ]

Oficjalne stery sprawdzales?

 

Tutaj kolejny post na elektrodzie koles cos przerabial bo nie dzialaly mu stery, moze tez sprobuj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...