Skocz do zawartości

Polecam użytkownika


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zadam takie pytanie.

Czy nie warto  uporządkować ten dział ?

Chyba lepiej by on wyglądał jak podzielono go na nicki i wtedy użytkownik A ma swój temat i każdy kto miał z nim coś wspólnego pisze opinie czy dobrą , czy złą. Użytkownik C sam ma możliwość  wyciągnięcia swoich wniosków. Przebijanie się przez 30 stron o wszystkich nie jest tak obrazowe :niepewny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ten idiotyczny system komentarzy z zallegro jest... Jak to mozliwe ze ja jako kupujacy mam pierwszy wystawic koment? Przeciez płace , przelewam sos i tu moja rola jako kupujacego sie konczy k...jego mac! I teraz jesli trafisz na oszusta  on czeka z negatywem jako komentarz zwrotny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem w opiniach że ktoś próbował się podszyć pod innego użytkownika i chyba dotyczyło to kepke

 

było że koleż chciał mnie oczernić po tym jak chciał mnie wywajchować napisał że radio mu sprzedałem niekompletne itd a nawet mu kabelka nie sprzedałem.

 

 

 

Bo ten idiotyczny system komentarzy z zallegro jest... Jak to mozliwe ze ja jako kupujacy mam pierwszy wystawic koment? Przeciez płace , przelewam sos i tu moja rola jako kupujacego sie konczy k...jego mac! I teraz jesli trafisz na oszusta on czeka z negatywem jako komentarz zwrotny...

 

Co do allegro powinno być tak zajebi.cie jak jest na ebay-u w Anglii tam sprzedający nie może negatywa wystawic i to jest bardzo dobre było kiedyś że mógł ale zmienili bo za dużo sprzedających wystawiało negatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


było że koleż chciał mnie oczernić po tym jak chciał mnie wywajchować
i chyba gdybyś nie mógł napisać swojej wersji byłby kłopot i tworzenie nowych tematów że taki , a taki zrobił tak , a nie inaczej. Dlatego system komentarzy to takie obrazowanie , a nie poznanie sprzedającego. Bo nawet najlepszy sprzedawca może zejść na ciemną stronę mocy i odwrotnie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do allegro powinno być tak zajebi.cie jak jest na ebay-u w Anglii tam sprzedający nie może negatywa wystawic i to jest bardzo dobre było kiedyś że mógł ale zmienili bo za dużo sprzedających wystawiało negatywy.

A jak juz chce wystawić negatywa to musisz dokładnie opisac ebay-owi co i dlaczego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


sprzedający nie może negatywa wystawic i to jest bardzo dobre

A jak juz chce wystawić negatywa to musisz dokładnie opisac ebay-owi co i dlaczego

I to jest dobre mogli by u nas tak zrobic , z tym ze u nas kretaczy to chyba wiekszy odsetek niż tam , kupujac z allegro trzeba sie liczyc z tym ze cos moze byc nie do końca tak jak w opisie , tylko odbierajac osobiście można sprawdzic na miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca to co miało miejsce kilka lat temu, gdy allegro sie rozwiajało. Wtedy zeby kupić coś bez wałka to b ył cud, cegły, kartofle i inne historie... Troszeczke to ucichło i wraca z podwojona siła... Mam wrazenie ze dziś jak nie pojedziesz osobiscie to 90% aukcji ( o tablicy nawety nie wspominam) to jakis mniejszy lub wiekszy wałek...Co gorsza bez znaczenia czy kupujesz uzywki czy nowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mam wrazenie ze dziś jak nie pojedziesz osobiscie to 90% aukcji ( o tablicy nawety nie wspominam) to jakis mniejszy lub wiekszy wałek

To ja mam odwrotne wrażenie, z tablicy w ciemno wpłacając wpierw kasę na konto kupiłem najpierw piec potem  radio - wszystko w jak najwiekszym porzadku, to samo na allegro kupując różne rzeczy, ale np. moja ładniejszą połowę oszukali w przeciagu 2 miesiecy na 400zł własnie przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprzedaje ciuchy na szafie. Sprzedała oryginalny sweter jakiemuś warszawiakowi za połowę ceny z paragonu (za duży). Oczywiście krepel z wawy stwierdził że sweter podrobiony... A moja miała na niego paragon z galerii. Afera w ch.. skończyło się na tym że nie chciał odesłać paczki na swój koszt, chciał zwrotu kasy i sweter miał zostać u niego. Moja napisała żeby wystawił negatywa bo co się będzie że sloikiem przepychać. Oczywiście komentarza nie dostała. Pan nie miał odwagi.

 

 

Ps. Tego samego dnia napisała do niej w sprawie bluzy pani z Sosnowca. Moja jak zobaczyła skąd pani jest odpisala jej że za granicę nie wysyła paczek (bała się że będzie jak że sloikiem). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tablica po zakonczonej aukcji nawet Ci nie poda nr ogloszenia zaslaniajac sie ochrona danych.

 

Właśnie walcze z typkiem jakiejś wiochy, bo mi stówki nie chce po dobroci oddać.

 

 

 

 


Ps. Tego samego dnia napisała do niej w sprawie bluzy pani z Sosnowca. Moja jak zobaczyła skąd pani jest odpisala jej że za granicę nie wysyła paczek (bała się że będzie jak że sloikiem)

 

hueh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...