facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polecam użytkownika

• Zamknięty Temat jest zamknięty
31 odpowiedzi w tym temacie

#1 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1288 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:21

Panowie zadam takie pytanie.

Czy nie warto  uporządkować ten dział ?

Chyba lepiej by on wyglądał jak podzielono go na nicki i wtedy użytkownik A ma swój temat i każdy kto miał z nim coś wspólnego pisze opinie czy dobrą , czy złą. Użytkownik C sam ma możliwość  wyciągnięcia swoich wniosków. Przebijanie się przez 30 stron o wszystkich nie jest tak obrazowe :niepewny:

... najbardziej lubię utwory w których każdy instrument ma swoją solówkę :cwaniak:

... jebutnij synu basem !!!- rzekła babcia, ja babciu nie słucham basu tylko perkusji, gitary i wokalu !!! - odrzekł wnuczek :wink2:

.................................... WEŹ POSŁUCHAJ SOBIE TELEWIZORA W DOMU ................................................................

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#2 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 13123 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:23

Dawno myslalem nad tym aby to jakos zorganizować... Moze w formie ankiety po prostu, Dajesz "punkt" albo wpisujesz kolejnego do listy... Ale czy to mozliwe? Wie tylko Jakub.

Nie ingeruje w postępowanie innych moderatrów, nie usuwam ostrzeżeń nie nałożonych przeze mnie !!!

Pierścienie montażowe,pierścienie ozdobne z maskownicami. Skrzynie dla subów pod żądany wymiar? Zapraszam !!!

Potrzebujesz usług CA na najwyzszym poziomie w okolicach Warszawy, uderz do Raadka.

#3 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1288 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:29

Opinie o użytkownikach

użytkownik Bolek

Użytkownik Olek

Użytkownik Lolek

Użytkownik Tolek

... i nie jest ważne czy pozytywne czy negatywne. Będzie to obrazować z kim warto zaczynać interesy

... najbardziej lubię utwory w których każdy instrument ma swoją solówkę :cwaniak:

... jebutnij synu basem !!!- rzekła babcia, ja babciu nie słucham basu tylko perkusji, gitary i wokalu !!! - odrzekł wnuczek :wink2:

.................................... WEŹ POSŁUCHAJ SOBIE TELEWIZORA W DOMU ................................................................

#4 robeekk

robeekk
  • Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:44

Chyba forma ankiety by była dobra, tylko żeby jeszcze pozytyw negatyw było do wyboru.

#5 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1288 postów

Napisano 12 kwiecień 2014 - 19:57

Wyczytałem w opiniach że ktoś próbował się podszyć pod innego użytkownika i chyba dotyczyło to kepke , więc forma ankiety z ludzi którzy walczą o dobrą opinie szybko mogą ją stracić bez rozwiązania sprawy

#6 mirek_smok

mirek_smok
  • Użytkownik
  • 1039 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 09:19

A to sie zrobi taki bajzel jak na allegro negatyw za negatyw i nic z tego nie wynika , chyba ze ktos bedzie tego pilnował , ale to juz proste nie bedzie .

Alpine f1 status i nie ma bata  :wink:

#7 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 13123 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 17:25

Bo ten idiotyczny system komentarzy z zallegro jest... Jak to mozliwe ze ja jako kupujacy mam pierwszy wystawic koment? Przeciez płace , przelewam sos i tu moja rola jako kupujacego sie konczy k...jego mac! I teraz jesli trafisz na oszusta  on czeka z negatywem jako komentarz zwrotny...

Nie ingeruje w postępowanie innych moderatrów, nie usuwam ostrzeżeń nie nałożonych przeze mnie !!!

Pierścienie montażowe,pierścienie ozdobne z maskownicami. Skrzynie dla subów pod żądany wymiar? Zapraszam !!!

Potrzebujesz usług CA na najwyzszym poziomie w okolicach Warszawy, uderz do Raadka.

#8 Hellsin

Hellsin

Hell's kitchen

• Użytkownik
  • 5014 postów

Napisano 13 kwiecień 2014 - 18:12

smutne lecz prawdziwe Mastah, ale tak jest ... śmieszy mnie to już od kilku ładnych lat :D

!!! Oldschool rules !!! Kraina ciągłych zmian ... The true power of SQL ;)

" Pamiętaj synu - moja racja jest lepsiejsza niż twejsza " :rotfl:

#9 Kepke_23

Kepke_23
  • Użytkownik
  • 1338 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 08:51

Wyczytałem w opiniach że ktoś próbował się podszyć pod innego użytkownika i chyba dotyczyło to kepke

było że koleż chciał mnie oczernić po tym jak chciał mnie wywajchować napisał że radio mu sprzedałem niekompletne itd a nawet mu kabelka nie sprzedałem.

Bo ten idiotyczny system komentarzy z zallegro jest... Jak to mozliwe ze ja jako kupujacy mam pierwszy wystawic koment? Przeciez płace , przelewam sos i tu moja rola jako kupujacego sie konczy k...jego mac! I teraz jesli trafisz na oszusta on czeka z negatywem jako komentarz zwrotny...

Co do allegro powinno być tak zajebi.cie jak jest na ebay-u w Anglii tam sprzedający nie może negatywa wystawic i to jest bardzo dobre było kiedyś że mógł ale zmienili bo za dużo sprzedających wystawiało negatywy.

#10 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1288 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 09:59

było że koleż chciał mnie oczernić po tym jak chciał mnie wywajchować
i chyba gdybyś nie mógł napisać swojej wersji byłby kłopot i tworzenie nowych tematów że taki , a taki zrobił tak , a nie inaczej. Dlatego system komentarzy to takie obrazowanie , a nie poznanie sprzedającego. Bo nawet najlepszy sprzedawca może zejść na ciemną stronę mocy i odwrotnie :wink:

#11 italiano1980

italiano1980

SAŁATA Mariano Italiano

• Użytkownik
  • 2457 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:22

Co do allegro powinno być tak zajebi.cie jak jest na ebay-u w Anglii tam sprzedający nie może negatywa wystawic i to jest bardzo dobre było kiedyś że mógł ale zmienili bo za dużo sprzedających wystawiało negatywy.

A jak juz chce wystawić negatywa to musisz dokładnie opisac ebay-owi co i dlaczego
PIONEER ,RS AUDIO PRO 165 ,GENESIS R1,LEGIATA ,DRAGSTER, XES M1 ,DLS A6, PHASE ALIANTE ,BRAX

#12 mirek_smok

mirek_smok
  • Użytkownik
  • 1039 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 10:47

sprzedający nie może negatywa wystawic i to jest bardzo dobre

A jak juz chce wystawić negatywa to musisz dokładnie opisac ebay-owi co i dlaczego

I to jest dobre mogli by u nas tak zrobic , z tym ze u nas kretaczy to chyba wiekszy odsetek niż tam , kupujac z allegro trzeba sie liczyc z tym ze cos moze byc nie do końca tak jak w opisie , tylko odbierajac osobiście można sprawdzic na miejscu .

Alpine f1 status i nie ma bata  :wink:

#13 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 13123 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 12:29

Wraca to co miało miejsce kilka lat temu, gdy allegro sie rozwiajało. Wtedy zeby kupić coś bez wałka to b ył cud, cegły, kartofle i inne historie... Troszeczke to ucichło i wraca z podwojona siła... Mam wrazenie ze dziś jak nie pojedziesz osobiscie to 90% aukcji ( o tablicy nawety nie wspominam) to jakis mniejszy lub wiekszy wałek...Co gorsza bez znaczenia czy kupujesz uzywki czy nowki...

#14 juby

juby

Producent GIFów :)

• Użytkownik
  • 2968 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 13:25

Ale czym się przejmujecie? Że macie negatywy jako kupujący? Leje na to. Mam chyba z 8 czerwonych jako kupujący. I sram na nie.

Będę

Marce

Wierny

#15 lukaszLDZ

lukaszLDZ

Master of Przester

• Użytkownik
  • 641 postów

Napisano 15 kwiecień 2014 - 21:53

Mam wrazenie ze dziś jak nie pojedziesz osobiscie to 90% aukcji ( o tablicy nawety nie wspominam) to jakis mniejszy lub wiekszy wałek

To ja mam odwrotne wrażenie, z tablicy w ciemno wpłacając wpierw kasę na konto kupiłem najpierw piec potem  radio - wszystko w jak najwiekszym porzadku, to samo na allegro kupując różne rzeczy, ale np. moja ładniejszą połowę oszukali w przeciagu 2 miesiecy na 400zł własnie przez allegro.

...

#16 mastah22

mastah22
  • SCA Team
  • 13123 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 06:25

Na tym durnym allegro jest chociaz program ochrony kupujacych a tablica po zakonczonej aukcji nawet Ci nie poda nr ogloszenia zaslaniajac sie ochrona danych.

#17 Morfi

Morfi

PII

• Użytkownik
  • 1812 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:26

Moja sprzedaje ciuchy na szafie. Sprzedała oryginalny sweter jakiemuś warszawiakowi za połowę ceny z paragonu (za duży). Oczywiście krepel z wawy stwierdził że sweter podrobiony... A moja miała na niego paragon z galerii. Afera w ch.. skończyło się na tym że nie chciał odesłać paczki na swój koszt, chciał zwrotu kasy i sweter miał zostać u niego. Moja napisała żeby wystawił negatywa bo co się będzie że sloikiem przepychać. Oczywiście komentarza nie dostała. Pan nie miał odwagi.

Ps. Tego samego dnia napisała do niej w sprawie bluzy pani z Sosnowca. Moja jak zobaczyła skąd pani jest odpisala jej że za granicę nie wysyła paczek (bała się że będzie jak że sloikiem). ;)

#18 mkgustav

mkgustav
  • Użytkownik
  • 4125 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:33

tablica po zakonczonej aukcji nawet Ci nie poda nr ogloszenia zaslaniajac sie ochrona danych.

Właśnie walcze z typkiem jakiejś wiochy, bo mi stówki nie chce po dobroci oddać.

Ps. Tego samego dnia napisała do niej w sprawie bluzy pani z Sosnowca. Moja jak zobaczyła skąd pani jest odpisala jej że za granicę nie wysyła paczek (bała się że będzie jak że sloikiem)

hueh

Nowa zabawa ze starym sprzętem.

#19 robeekk

robeekk
  • Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 07:41

Ps. Tego samego dnia napisała do niej w sprawie bluzy pani z Sosnowca. Moja jak zobaczyła skąd pani jest odpisala jej że za granicę nie wysyła paczek (bała się że będzie jak że sloikiem). ;)

Za granicę :lol:

#20 Morfi

Morfi

PII

• Użytkownik
  • 1812 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 09:15

Za granicę :lol:

skwitowała to donośnym "pieruñskie gorole"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych