Skocz do zawartości

Kino domowe 2500zł


JacekTDI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, są tematy o kinach.... ale jeden to do 1500pln z 2010r, a w drugim jest temat o kinach za 7KPLN.

 

Teściu ma niedługo urodziny, chcemy zrobić ściepę i kupić mu jakieś miłe kino domowe, wiadomo chciało by się żeby było w nim "wsio", ale nie można miec wszystkiego, pytanie czy brać jakiegoś kompakta typu:

 

Sony - (czemu sony? nie wiem, tak jakoś pierwsze z brzegu mi wpadło w ręce)

 

http://allegro.pl/sony-bdv-n890w-3d-blu-ray-f-vat-22-861-56-38-w-wa-i3043861427.html

 

 

A może taki zestaw:

 

http://allegro.pl/sony-str-dh730-bdp-s490-jamo-s426-hcs3-i3014097165.html  - sub`a sobie później dokupi :)

 

niestety divix`ów nie czyta :)

 

No chyba, że zestaw z sub`em

 

http://allegro.pl/sony-str-dh520-bdp-s490-jamo-s426-sub-210-i3045284401.html

 

, a może jakiś inny zestawik.... Yamaha, albo coś.... sam nie wiem..... dla siebie bym coś szukał w używce, no ale to ma być prezent, więc musi być nowe, chciałbym żeby od razu był cały komplet. Teściu lubi oglądać TV/Filmy przez kolumny (teraz ma mini wieżę "dwukasetową" brzmi tragicznie :)), muzę jak puszcza to też lubi podkręcić Volume :)

 

Może ktoś miał ostatnio taką rozkminę i coś przerobił na własnej skórze? z góry dzięki za pomoc.... ewentualnie jeżeli ktoś zajmuje się dystrybucją podobnych klocków to może coś "pohandlujemy".... :)

 

Jeżeli są jakieś braki niejasności to przepraszam za roztargnienie,

 

pozdor J. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zdecydowanie odpusc te kompakty

 

olej tez suba - raczej starsi nie sa na to nastawieni

zwroc uwage na kolumny. im wieksze i bardziej kolorowe tym gorzej :/

 

stx kiedys sprzedawal komplet kolumn z amplitunerami ale teraz juz widze ze sie wycofali z tego :/

 

na szybkiego przelecialem allegro za te pieniadze i podane przez ciebie zestawy moga byc

ma czytac divx? kup tanszy dvd/b-r player ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzylem akurat 467 ale pewnie teraz jest nowszy model za podobna cene ok 1tys.

 

z ta cena nie panikuj

15% i bedzie  yamaha i przedni system + centra  , tyl to tyko do efektow mozna za grosze kupic

co do kody mam i jak dla mnie to mega kupa:D

oddam za 1/3 ceny jak masz ochote hehehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamo s 406 i 506 niedawno przerabiałem. Odjechało skąd przyjechało a ja szukam nadal. Poszukaj na tablicy bądź gumtree. można kupić zestaw za kilkaset zł.

Sam mam Jamo s608 i mi pasuje to jak one graja:)

 

ja uzylem akurat 467 ale pewnie teraz jest nowszy model za podobna cene ok 1tys.

 

z ta cena nie panikuj

15% i bedzie yamaha i przedni system + centra , tyl to tyko do efektow mozna za grosze kupic

co do kody mam i jak dla mnie to mega kupa:D

oddam za 1/3 ceny jak masz ochote hehehhe

Dziekuje postoje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s608 przyznam się że nie słyszałem. Ale(nie zabijajcie za ten tekst)
CZYTAŁEM że coś poprawili i już tego zestawu słucha się przyjemniej. Sam
na oczy nawet nie widziałem więc wypowiadał się nie będę. Może też
sprostuję że obu zestawów które wymieniłem słuchałem tylko w stereo.
Pytanie jest o 5.1 więc nie potrzebnie zrobiłem OT :mur: . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s608 przyznam się że nie słyszałem. Ale(nie zabijajcie za ten tekst)

CZYTAŁEM że coś poprawili i już tego zestawu słucha się przyjemniej. Sam

na oczy nawet nie widziałem więc wypowiadał się nie będę. Może też

sprostuję że obu zestawów które wymieniłem słuchałem tylko w stereo.

Pytanie jest o 5.1 więc nie potrzebnie zrobiłem OT :mur: . Pozdrawiam

Nie robisz OT, przeciez zestaw mozna oprzec na innych frontach niz reszta zestawu. Ja s608 sluchamtylko w stereo, puszcznie ich w 5.1 robi taka kakofonie, ze szkoda gadac. Ciekaw jestem jak graja s606, niby to samo, ale deko mniejsze i jest o średniaka mniej w kazdej sztuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po przerwie... Temat dalej walkowany. Dzieki za sugestie i pomoc, ale plan sie wysypal. Mianowicie tesciu nie chce nic duzego, a i ma odtwarzac filmy divix itp z napisami i tu znowu zaczynam sie kierowac w jakis kompaktowy szrot. Sony nie wyswietla napisow z filmow wiec odpada, znacie cos co temu podola? Tylko prosze mi tu nie pisac o Mantach itp;) co byscie powiedzieli o jakims zestawie 2.1?

 

Też zakładałem niedawno podobny temat i wybór padł na Yamahe RX-V473 + Yamo S 506. Za tydzień wszystko będzie podłączone to mogę zdać krótka relację ;)

 

 

Testy jakie byly?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale prawda jest taka ze im tanszy sprzet tym wiecej bajerow posiada. skoro nie manta to moze cos pokroju ferguson? sprzet dosc dobry a nadal tani i z bajerami

 

jak bardzo kompaktowe ma byc to kino? (glosniki)

bo nie wiem czy np 2 drozne male monitorki na 4" moga byc czy jeszcze mniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale prawda jest taka ze im tanszy sprzet tym wiecej bajerow posiada. skoro nie manta to moze cos pokroju ferguson? sprzet dosc dobry a nadal tani i z bajerami

 

jak bardzo kompaktowe ma byc to kino? (glosniki)

bo nie wiem czy np 2 drozne male monitorki na 4" moga byc czy jeszcze mniejsze

Mysle ze takie monitorki jak najbardziej by pasowaly:) kurde teraz tak na szybko patrzylem za zestawami 2.1 to najwiecej jest Filipsoof, Szajsungow i eLdŻi... I nie wiem czy czytaja napisy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu spcerowalem w Media M. bo moja ciuchy oczywiście oglądać poszła i tak z głupia spotkałem jakichs chłopaków młodych na dziale audio.Mieli jakąś płytkę z kilkoma fajnymi kawałkami i słuchali jakiegoś takiego szajsu.Zapytałem czy moga udostepnic tej płytki na moment.Przesłuchalismy kilka kin takich w cenach 1000-1500zł

Większość to była totalna kicha ale któryś mnie tak zaskoczył(nie pamietam który) że mi aż smiać sie chciało że sprzęt za 1200zł tak ciekawym sie okazał.To był zestaw z subem który nawet fajnie dawał radę.Odtwarzacz to było jakieś kombo z tunerem RDS i można do niego było podłączyć jakieś zewnętrzne urządzenia czyli użyć jako wzmaka.Tak jak już pisałem nie pamiętam co to było ale jak dla kogoś starszego albo laika to spokojnie wystarczy.

To taka rada żeby podjechać wziąść jakąś płytkę i posłuchać co tam stoi teraz w takich salonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do filmów, na prezent i małe to może soundbar np. Yamaha YHT-S401. System 3.1 - mamy centralny (wyraźna mowa) i subwoofer, ładnie wygląda, można w różny sposób ustawić. Imituje dźwięk przestrzenny. Do tego dorzucić odtwarzacz z obsługą DivX - powinno się zamknąć w budżecie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pozadnie (robisz sam) :wink:

a robisz dedykowane? Z grawerką?;)

 

Kilka lat temu spcerowalem w Media M. bo moja ciuchy oczywiście oglądać poszła i tak z głupia spotkałem jakichs chłopaków młodych na dziale audio.Mieli jakąś płytkę z kilkoma fajnymi kawałkami i słuchali jakiegoś takiego szajsu.Zapytałem czy moga udostepnic tej płytki na moment.Przesłuchalismy kilka kin takich w cenach 1000-1500zł

Większość to była totalna kicha ale któryś mnie tak zaskoczył(nie pamietam który) że mi aż smiać sie chciało że sprzęt za 1200zł tak ciekawym sie okazał.To był zestaw z subem który nawet fajnie dawał radę.Odtwarzacz to było jakieś kombo z tunerem RDS i można do niego było podłączyć jakieś zewnętrzne urządzenia czyli użyć jako wzmaka.Tak jak już pisałem nie pamiętam co to było ale jak dla kogoś starszego albo laika to spokojnie wystarczy.

To taka rada żeby podjechać wziąść jakąś płytkę i posłuchać co tam stoi teraz w takich salonach.

Bedzie trzeba tez chyba zrobic objazd po hasiokach nie dla idiotow:/

 

Jak do filmów, na prezent i małe to może soundbar np. Yamaha YHT-S401. System 3.1 - mamy centralny (wyraźna mowa) i subwoofer, ładnie wygląda, można w różny sposób ustawić. Imituje dźwięk przestrzenny. Do tego dorzucić odtwarzacz z obsługą DivX - powinno się zamknąć w budżecie.

Tez o czyms takim myslalem, ale jakos do tego nie jestem przekonany, chyba bedzie trzeba temat "obsluchac":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka

Nie chce zakładać nowego tematu więc może zapytam tutaj :)

 

Potrzebuje dla Szwagra zestaw głośników do kina z w miarę dobrym stereo do 3000zł , zasilane będzie z Denona AVR-1912. W oko wpadł mi zestaw Bostona głównie ze względu na front  http://www.euro.com.pl/zestawy-kolumn/boston-acoustics-a-360-a-25-a-225c-bialy.bhtml

 

Zestaw może być bez suba , dokupią później , musi to w miarę efektywnie grać bo ma 45-50metrów do poganiania powietrzem :)

 

 

Dzięki i pozdrawiam!

Bury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...