Skocz do zawartości

Budżetowa frezarka


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja stołuję się w narzędziach "firmowych" z liroy merlin - dexter, Po pierwsze wymieniają je wszystkie na nowe podczas awarii co mi się nie zdarzyło o dziwo. Mam dwie kątówki tej firmy, wkrętarkę, mini wkrętak, szlifierkę oscylacyjną i jeszcze trochę różnych gratów. Wcześniej kupowałem w Juli czerwonego meec'a 3 lata gwarancji, reklamacja na tej samej zasadzie co w zielonym markecie lecz oscylacyjna wytrzymywała max 1/3 okresu gwarancyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego wynalazka z leroja i przy pierwszym uruchomieniu poleciał dym. Gwarancja to zwrot pieniędzy , ale straty czasy nikt nie wróci. Co do osprzętu to nie zwróciłem wszystkich frezów bo myślę przydadzą się :wstyd: ale nie wyciąłem nawet jednego otworu bo się połamały.  Musiałem rzygnąć ponad 400 na grafitha i działa bez problemów. Po raz kolejny nauczyłem się że dupy szkłem się nie wytrze :zawstydzony:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem 2 lata temu uzywke na alledrogo za 55 zł z wysyłką (i jeszcze na FV :D ) i smiga jak dzika - chociaż jej zywot juz bliski ... przycisk sie psuje (juz go 2x naprawiałem) i regulacja wysokosci też juz "lekko" nie trzyma trzeba sie kontrolować. Dodatkowo te prowadniczki góra-dół sie przekrzywiły i bardzo mocno trzeba "cisnąć" w dół.

Też sie za czymś trzeba zacząć rozgladać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lidlowa była fajna. Mam stację lutowniczą i myślałem że po pełnym nagrzaniu plastik zacznie spływać, ale trzyma się zacnie i jak dorobię miedziane groty to będę w pełni szczęśliwy :hyhy:

 

Przemcio jakoś mam ostatnimi laty tak że nawet byk się cieli :rotfl: , ale ze sprzętem to dwa razy umoczyłem po same jajka. Właśnie z frezarką i młotem dlatego frezarkę trafiłem grafita , a młot dewalt i już czasu nie tracę :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne zeby była jeszcze :szok:

 

U nas w dwóch sklepach 15 minut po otwarciu juz było czysto :rotfl: dobrze że Marek był na posterunku i od razu dla nas 3 sztuki kupił ---- ostatnie :rotfl:

Także mam zapasową do bosha :hyhy:

 

Jedna z nich i to raczej ta lidlowska wyląduje w stole jako dolnowrzecionowa :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...