Skocz do zawartości

Wyprzedaż instalacji - Kenwood KDC-BT92SD, Phase Evolution Opus 150.4, Precision Power DCX 1000.4, 2 x Hollywood Excursion HX2-10S4, skrzynia


bogus1984
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, auto zostało sprzedane, na sprzedaż trafia to, co tam siedziało, a więc zaczynamy od:

 

- radio Kenwood KDC-BT92SD - od nowości w jednych łapkach, jeszcze coś gwarancji zostało, bardzo uszanowane, praktycznie jakieś mikro ryski pod światło, jedna z lepszych "nowych" modeli, gra lepiej jak dobrze, ma wszystko praktycznie, BT, USB, karty SD, Aux, precyzyjne czasówki (nareszcie :) ), filtry, multum ustawień, kolorów podświetlania, 3 x RCA 4 V. W zestawie:

 

-pudło, pilot, mikrofon, kostki ISO, kieszeń ramka, kieszeń, panel, radio, kabelek Aux, paragon.

 

Cena 520 zł. z przesyłką. Za kompletny zestaw, a nie "wybrakowany".

 

- wzmacniacz Phase Evolution Opus 150.4 - potężna AB klasa w oryginale (niedłubana) wizualnie super, z olbrzymią mocą, świetną kontrolą i rewelacyjnym brzmieniem - najlepsze 4 kanały, jakie miałem. Ponad 170 Wat RMS na kanał przy 13,5 V, przy obciążeniu 2 mostkami wydaje ponad 500 Wat RMS na mostek przy 4 Ohm, Ponad 520 RMS na mostek przy 2 Ohm ! Tutaj specyfikacja, że wg. producenta jest stabilny w mostku przy 2 Ohm (jest miejsce na wentylator chłodzący):

 

www.talkaudio.co.uk/ipb/index.php/topic/253147-phase-evolution-opus-help/

 

Prawie 9 Kg aluminium, ale bardzo poręczny w montażu.

 

Cena - 830 zł z przesyłką.

 

- wzmacniacz Precision Power DCX 1000.4 - trochę zapomniana konstrukcja, a trzeba ją przypomnieć, bo to kawał solidnego grania, wzmacniacz wygląda rewelacyjnie, jest bardzo zadbany, prawie 75 cm długości, 12,3 kg wagi, brzmienie mega detaliczne, żywiołowe, na dole bas i kik demoluje :) Mam komplet z osłonami, pudło, styropiany, instrukcja, kostki podłączeniowe. Jedyne co było robione przy nim - czyszczenie i regeneracja potencjometrów i przełączników - wzmacniacze z wbudowanymi wentylatorami mają często przypadłość brudnych potencjometrów, tutaj wszystko wygłaskane, pomierzone inne elementy nie wykazały żadnych uchybień :)

 

Cena 850 zł. z przesyłką.

 

- 2 sztuki praktycznie nowych subwooferów Hollywood Excursion HX2-10S4, 400 RMS sztuka, 4 Ohm - grały max 5 h przed sprzedażą, są niewygrzane, kartony mam, ale nie mam paragonów niestety, choć głośniki są nówki kupione od Kolegi z Forum :) Bardzo dobre budżetowe suby, już od początku pokazują, że są i do tańca i do różańca. Mam do nich skrzynię wykonaną przez mastah22, 2 x 37 l strojenie okolice 38 Hz, solidna paka. Preferował bym kupno całości, czyli skrzynia + subwoofery przez jedną osobę. :)

 

Cena 600 zł z przesyłką.

 

Dopuszczam ew. wymianę czegoś z moich sprzętów na : dla przykładu - interesuje mnie wzmacniacz Xetec Gravity lub Prestige 5g-900.

 

Zapraszam do kupna, bo kto brał coś ode mnie, ten wie, że u mnie sprzęt zgodny z opisem, uszanowany. Kontakt PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualne są:

 

Subwoofer na 2 x Hollywood HX 2-10S4 ze skrzynią (praktycznie nowe) - cena 450 zł. z kurierem.

 

Phase Evolution Opus 150.4 - 800 zł. z przesyłką.

 

Precision Power DCX 1000.4 - 800 zł. z przesyłką.


Phase Evolution Opus 150.4 - SPRZEDANY.

 

Aktualne:

 

Subwoofer 2 x Hollywood Excursion ze skrzynią BR - 450 zł. z kurierem.

 

Precision Power DCX 1000.4 - 800 zł. z przesyłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precision Power DCX 1000.4 - NIEAKTUALNY.

 

 

Pozostał subwoofer 2 x Hollywood Excursion HX 2-10S4 praktycznie nowe głośniki w skrzyni od mastah22 - cena 450 zł. z Kurierem. Polecam.

 

 

Moderatora proszę o zmianę tematu na:

 

"Subwoofer na 2 x Hollywood Excursion HX2-10S4 w skrzyni Bass Reflex - praktycznie nieużywany"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...