Skocz do zawartości

Wzmacniacz


korki333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory za male OT,ale dzisiaj dotarła do mnie informacja że takiego Jaga nie da się zapiąć pod kompa poza servisem.Więc zalecam ostrożność w postępowaniu.

Można bez żadnych problemów podpiąć w każdym lepszym serwisie jeżeli chodzi o kasowanie błędów itp Nie jest konieczne ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak, ostatni przegląd płyny, klocki itp robiłem w nieautoryzowanym serwisie i bezproblemowo podpinali pod kompa.

Ewentualnie może wystąpić problem typu przypisanie nowego akumulatora - resetowania modułu bez odpowiedniego oprogramowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A odnośnie promocji nie będę komentował. Nie pojechałem do poprzedniego warsztatu bo głośniki były 200zł tańsze tylko dlatego ponieważ spodobały mi się zabudowy które robią typu Jack Daniel's itp. To mnie zmyliło nie zwróciłem uwagi na brak kompetencji w montażu audio.

 

Błądzić jest rzeczą ludzką...

Grunt, że auto jest tam gdzie trzeba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poniedziałek wtorek auto powinno być gotowe. Zmieniła się troszeczkę koncepcja i będą dwa wzmacniacze osobny na suba a osobny na przód i tył. Przód będzie aktywnie tak więc ten DLS A7 niestety nie podejdzie ponieważ potrzeba 6 kanałów + osobno monoblok na suba. XETEC Gravity 8G-1000 nie ma filtrów więc wydaje się idealny pod procka i do aktywki dlatego pytam czy ktoś się nim bawił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A7 sterował by aktywnie przodem + sub w bagażniku a osobna dwukanałówka głośnikami w tylnich drzwiach pasywnie, tak ?

Rozważam tak przyszłościowo jak będę zmieniał wzmacniacze na tą chwilę będzie zasilane na infinity + soundstream które dostarczyłem do firmy. Po montażu u Kamila grać to będzie na pewno bardzo dobrze bez względu na to które wzmacniacze zostaną użyte do instalacji.

 

A czemu nie A7 plus jakas dwukanalowka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Infinity swoje lata już ma i powoli trzeba się rozglądać za czymś innym.

 

 

 


XETEC Gravity 8G-1000

 

Myślisz że to jest nówka z 2014r?  :wink:

 

Polecam >

 

 

 


Przestań w końcu szukać promocji i zaufaj komuś kto ogarnia temat i szczerze będzie chciał Ci pomóc. Zdaj się na Wisiora i z szacunku do człowieka nie konsultuj później tutaj czy Ci dobrze pomógł, bo na pewno źle nie chce, a wiedzy mu nie brakuje.   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie konsultuje tylko powoli rozglądam się za nowym wzmacniaczem. Z Xeteca-a jednak zrezygnuje i kupię coś nowego w sklepie może klasy D W poniedziałek, wtorek będę we Wrocławiu odebrać auto pogadam z Kamilem może coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


myślę, że autor powinien napisać coś od siebie po odbiorze fury i porównaniu tego co było a tego co zastał ;)

niuanse hehe

 

A sam nie wiesz jaki jest efekt , nie po to robimy Ci rekomendacje , abyś zasłaniał sie pleckami klienta :wink2: .

A  że  sobie poradzisz z ogarnięciem tego tematu nie miałem wątpliwości ani ja , ani kilka innych osób .

Jaki wzmacniacz finalnie tam wylądował i na ile spełnił swoją rolę , lub czego mu brakuje do "raju ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez żadnych problemów podpiąć w każdym lepszym serwisie jeżeli chodzi o kasowanie błędów itp Nie jest konieczne ASO

 

Jaguary po 2000 czy 2001 roku są obsługiwane przy użyciu kabla interfejsu VCM, z softami IDS/WDS w najnowszych wersjach, lub stosownym softem do jaga, ale również tym samym interfejsem, włącznie z diagnostyką, kodowaniem kluczyków, wtrysków i programowaniem wyposażenia. Wynika to z połączenia/spółki obu firm i stosowania bardzo podobnych konstrukcji komputerów, modułów, itp., z resztą na wielu plastikach widnieje logo Forda :)

 

Podobnie jest z Mazdą po mniej więcej też takim roczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam nie wiesz jaki jest efekt , nie po to robimy Ci rekomendacje , abyś zasłaniał sie pleckami klienta :wink2: .

A  że  sobie poradzisz z ogarnięciem tego tematu nie miałem wątpliwości ani ja , ani kilka innych osób .

Jaki wzmacniacz finalnie tam wylądował i na ile spełnił swoją rolę , lub czego mu brakuje do "raju ".

 

na tą chwilę udało się uruchomić to co miał klient, nowe zabawki w drodze. Ogólnie panował w tej instalacji niezły chaos ;) szczególnie jak ktoś nie wiem skąd wziąć  sygnał do procesora ;) 

Udało mi się odszukać schematy do tego autka/wzmacniacza, okablowałem wszystko jak należy i najtrudniejsze było w tym wszystkim skonfigurowanie procka aby dobrze miksował kanały wejściowe (idzie sygnał po wysokiej z wielokanałowego wzmacniacza - każde wyjście filtrowane - osobne sekcje na woofer +mid/tw + sub)

Także tutaj było najwięcej klikania ale efekt finalny na bardzo przyzwoitym poziomie zważywszy nie najlepszy sygnał. 

Kolejny etap jeśli właściciel wyraz zgodę to będziemy eksperymentować Mobridge bo jest spora szansa, że zadziała. 

Reasumując poprzednia firma nie za bardzo radzi sobie z "ciekawszymi" instalacjami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...