Skocz do zawartości

Wzmacniacz


korki333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ehhhh, wrzuciłeś linka do zdjęć z montażu, jak wejdziesz na inne zdjęcia okazuje się to myjnią/ oklejanie samochodow

Robią jeszcze jakieś detailingi, oklejania itp.

 

Za montaż sprzętu zapłaciłem 3500zł i oczekiwałem fachowej roboty a tu ręce opadają. Dodam że wszystko dostarczyłem osobiście firma zainwestowała tylko w maty Gladena, kawałek pleksy, kilka metrów kabla głośnikowego i przewody sygnałowe do wzmacniacza, konwertery. Gdyby to chociaż grało to pomijam kwotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 3500?  :szok:

Ała... to po ile te maty są? :D

 

No ale nie ma się co dziwić... jak się komuś proponuje solidny montaż a ktoś za kartę przetargową czasami bierze tekst w stylu "za 500zł więcej mam propozycję z profesjonalnego zakładu Car Audio a tu amator chce nie wiele mniej więc dziękuję" to nie ma się co dziwić, że później jest płacz, że nie gra, że miało być to a jest tamto, itd, itd.

Pomijam kwestię, że "profesjonaliści" mają spida do tych rzeczy i potrafią nawet zaawansowane projekty zrobić w 2 dni :)

 

To tak ogólnie, nie do Ciebie bezpośrednio korki333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej podłącz jakiekolwiek radio, nawet z jednym wyjściem.

Podepnij je do wzmacniacza tak aby grał tylko przód, wyłącz wszystkie filtry we wzmacniaczu i wtedy zastanów się czy taki granie Ci odpowiada.

Na 99% będziesz zadowolony, ponieważ w tym samochodzie jest problem z sygnałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek jadę do nich montowac ten procesor DSP tylko mam poważne obawy czy aby sobie poradzą z jego montażem. Tak czy inaczej maja wszystko poprawić od początku więc zobaczymy co z tego będzie. Pozatym musze pomyśleć nad zmiana auta bo coraz częściej kasuja mnie podwójnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu samochody powinni robić ludzie, którzy tym zajmują się na co dzień.

Ja bym napisał inaczej, ludzie, którym się chce zrobić coś dobrego a nie tylko liczyć dudki :)

Było kilka tematów na forum jak auto wyjechało od tych co robią to "na co dzień" i efekty były... różne.

 

 

 

Pozatym musze pomyśleć nad zmiana auta bo coraz częściej kasuja mnie podwójnie

Polska :P było kupić 10-15 letnie auto a za resztę pojechać na grube wakacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada jest taka, ustaw się z kimś kompetentnym z forum. Zaoszczędzisz pieniądze, nerwy i czas. Nawet jak ktoś miałby Ci to ogarnąć od początku to będzie taniej i lepiej.

Jeżeli znajdzie sie ktos z wolnym czasem i checiami to jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę że takiego auta nie da się zrobić tak "hop siup".Nie wiem czy dobrze robisz że sprzedajesz głośniki z oryginału-Te woofery wcale źle nie wyglądają może dało by radę z nich wyciągnąć dobre granie.To auto ma grać chyba a nie napier...ć.Trzeba było rozkminić schemat audio w tym aucie i mądrze się w to podlączyć a nie rady typu wypier..wszystko i rób od nowa-to MOJA opinia.

Na spocie jak będzie 5 osób to padnie 5 różnych propozycji ;) więc jak już coś, to doradźcie koledze lepiej komu to auto zawieźć żeby to mądrze ogarnął bo szkoda zepsuć ten samochód - psucie się już zaczęło ale może jeszcze jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze .... kolega wylicytowal wzmacniacz na mojej aukcji ... Po miesiacu zglosil ze wzmacniacz zamontowany w profesjonalnej firmie szumi. Tlumaczylem ze wina profesjonalnego zakladu i ich hiper aplikacji bo sprawdzalem przed wysylka. Prosilem aby go odeslal i cisza....

Znam ten wzmacniacz i w nim nie upatrywal bym problemu bo to bardzo solidny piec .... tym bardziej ze w bardzo dobrym stanie poleciach chyba za 250zl ...

 

Jaki ten swiat maly ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę że takiego auta nie da się zrobić tak "hop siup".Nie wiem czy dobrze robisz że sprzedajesz głośniki z oryginału-Te woofery wcale źle nie wyglądają może dało by radę z nich wyciągnąć dobre granie.To auto ma grać chyba a nie napier...ć.Trzeba było rozkminić schemat audio w tym aucie i mądrze się w to podlączyć a nie rady typu wypier..wszystko i rób od nowa-to MOJA opinia.

Na spocie jak będzie 5 osób to padnie 5 różnych propozycji ;) więc jak już coś, to doradźcie koledze lepiej komu to auto zawieźć żeby to mądrze ogarnął bo szkoda zepsuć ten samochód - psucie się już zaczęło ale może jeszcze jest nadzieja.

 

Nie sprzedaje oryginalnych głośników to nie moja aukcja z linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tego ich FB i widząc np. ich maszynę polerską ... normalnie profi pełną japą ! :rotfl:  Jeśli mają takie podejście do CA , to ja się wcale nie dziwię że takie kwiatki potem wychodzą ! Omijaj ich szerokim łukiem ale żądaj najpierw usunięcia problemów z dźwiękiem w Twoim aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że koszty spowodowały brak potrzeby weryfikacji kompetencji. Czasami tak bywa, że długa wymiana korespondencji nie przemawia. Jest konkretna kwota, to i robota będzie profi. Przekonał się Pan na własnej skórze o tym co pisałem. W ekspresowym tempie czar tanich zakupów prysł. Następnym razem może jednak warto podjechać do tych z Tempo po 749, a nie tam gdzie za 500. Teraz zapłaci Pan kilkukrotnie więcej i może będzie cenna lekcja na przyszłość.

Widzę, że koszty spowodowały brak potrzeby weryfikacji kompetencji. Czasami tak bywa, że długa wymiana korespondencji nie przemawia. Jest konkretna kwota, to i robota będzie profi. Przekonał się Pan na własnej skórze o tym co pisałem. W ekspresowym tempie czar tanich zakupów prysł. Następnym razem może jednak warto podjechać do tych z Tempo po 749, a nie tam gdzie za 500. Teraz zapłaci Pan kilkukrotnie więcej i może będzie cenna lekcja na przyszłość.

Proszę tym razem posłuchać i może ktoś pomoże. Powodzenia mimo wszystko życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racjonalnym wyjściem byłoby oddanie auta w inne ręce ale z drugiej strony przecież ja zapłaciłem więc mam prawo wymagać doprowadzenia sprawy do końca przez tą firmę ale jednam mam duże obawy... Postawię tej firmie ultimatum albo zrobią to jak należy albo wracamy do fabrycznego audio. Jeżeli nie potrafią sobie sami poradzić niech pojadą do profesjonalistów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję przejściówkę z takiego światłowodu jak w załączniku na standardowego toslinka.


Jeszcze jedno pytanie czo będzie lepszą opcją ?

Mam możliwość zakupu Audison Vrx 6.420 Direct lub XETEC Gravity 8G-1000 8 kanałów :) Który lepiej wybrać ? Cena podobna.

post-14053-0-56905600-1393951502_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewny czy ten optyk to SPDIF...

2 żyły mogą świadczyć o "zamkniętym" ringu coś na zasadzie jak w Audi MMI

Masz pewność, że to światło to sygnał SPDIF a nie jakaś szyna danych łącząca komponenty w sposób cyfrowy?

 

Pamiętaj, że przewód optyczny służy tylko do przesyłu sygnału cyfrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...