Skocz do zawartości

Wzmacniacz


korki333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie szukam dobrego wzmacniacza najlepiej pięciokanałowego, chciałbym pociąć aktywnie przedni zestaw Morel Virtus 603. Czy AUDISON LRX 5.1 jest dobrym wyborem aktualnie posiadam Infinity Ra6006 ? Mam jeszcze Helix-a P-DSP który czeka na montaż.

Rozumiem że Infinity Ra6006 się nie sprawdził? czego oczekujesz od nowego wzmacniacza( profil brzmieniowy/ moc/ wyposażenie/ wielkość/ wzmacniacz używany-nowy... ) + info o budżecie:)

 

Edyta: jeszcze dopisz jak pięciokanałówką chcesz aktywnie podpiąć 3-way?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet bez znaczenia. Z seryjnego radia leci światłowód pod ten światłowód będzie podpięty Helix DSP szukam jeszcze jakiegoś dobrego wzmacniacza. Aktualnie wszystko jest spięte ale bez procka i przy niektórych utworach Within Temptation głośniki się gubią. 


Aktualnie mogę być w posiadaniu:

 

AUDISON LRX 5.1 MT
JL Audio HD 900/5
Xetec 5G-900
Xtant 604x + Soundstream stl2.560
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z tych co wymieniłeś jest jakościowo dobry i co z tego. Bez słuchania taka dyskusja nie ma sensu. Jak nie możesz posłuchać u siebie to podjedź gdzieś na spot, ktoś pewnie będzie coś z tego miał. A jeśli nie to zadecyduj innym czynnikiem, wielkość, cena etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światełko wychodzi z seryjnej jednostki. Auto Jaguar Xf


Zdecydowałem się na AUDISON LRX 5.1 MT czy ktoś miał z nim styczność ? Strasznie korcił mnie JL Audio HD 900/5 ale jego wymiary jakoś do mnie nie przemawiają.  Xetec 5G-900 odpada ponieważ nie chcę używanego sprzętu a Xtant 604x + Soundstream stl2.560 odpadają ponieważ wolę wszystko w jednym wzmaku. Za nowy  AUDISON LRX 5.1 MT zapłaciłem 1800zł z wysyłką i myślę że to bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Światełko wychodzi z seryjnej jednostki. Auto Jaguar Xf

 

Sprecyzuj: fabryczny światłowód (MOST) czy ktoś wyciągnął Toslinka.

A może masz podłączonego np: mobridge?

 

 

LRX 5.1MT to wzmacniacz do kina i nie pogonisz nim 3-way aktywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny wzmacniacz jest połączony z seryjnym radiem światłowodem tylko tyle wiem od instalatora tak było od nowości i żaden światłowód z radia nie był dodatkowo wyciągany. Czy w związku z powyższym może być problem w połączeniu P-DSP światełkiem po seryjnym kablu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem moBridge M1000 ale w Polsce nie dostępne a w USA kosztuje 700 dolcow  :szok:

Czy jest szansa że na oryginalnym wzmacniaczu jest toslink ?


Panowie jeszcze odnośnie Xetec 5G-900 jakie opinie ? Czy to dobry wzmacniacz dużo lepszy od Ra6006 ? Czy warto kupić o 1100zł droższego  AUDISON LRX 5.1 MT czy tańszego  Xetec 5G-900 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pewnie miał, ale nie liczyłbym za bardzo na takie porównania. Trochę o ich profilach pewnie znajdziesz tu na forum czy za pomocą google. Ale jak już masz wydawać pieniądze a nie wiesz na co to naprawdę lepiej skorzystaj z jakiegoś odsłuchu na spocie, albo wybierz "ekonomicznie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zakupu Audison-a mogę się jeszcze wycofać a 1800zł bo to nowy sprzęt.  DLS A7 to dobry wzmacniacz  ?  (wiem, za chwilę zostanę zbluzgany) Ma on tylko 60 wat kanał pociągnie morele virtus przody i tyły maximo + suba ?

 

To udajmy, że nie było pytania :wink2: nie motaj się. Audisona masz nowego a A7 będzie w używce, zdecyduj co ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ważniejsze to co lepiej zagra.

 

No i na to właśnie pytanie nie da się za bardzo odpowiedzieć. Kiedyś do samochodu Pit3ra zapięliśmy mojego Gienka Dual Mono, a on na DLS z serii Ultimate jeździł. Wzmacniacze z jednej półki jakościowej, mi się granie gienka podoba i banan mi się pojawił a u Piotrka zniknął, bo woli DLS'a...

I co według Ciebie dla osoby "trzeciej" lepiej zagrało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...